Skocz do zawartości

Halo 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej ost zanioslem swoj dysk do kumpeli i halo 3 i chcielismy na splicie pograc na nowych mapkach i nie moglem ich zaladowac ze swojego profilu ... nie wyswietlaly sie w ogole ? czy mozliwe jest to przez to,ze nie miala nigdy podlaczonej konsoli do netu i przez to nie miala aktualizacji i dlatego nie wyczytywal tych map? jednak cos z dysku sie zainstalowalo, nie wiem co to bylo juz czy jak np podlacze jej konsole do netu , sciagne ze swojego konta mapki do halo3 i zaktualizuje wszystko to ona bedzie mogla na swoim(jej) profilu grac po splicie na tych mapkach i korzystac z gier arcade,ktore jej sciagne ze swojego konta ?

 

To jest efekt głupiego pomysłu MS że To co ściągniesz (wszystko co płatne i bezpłatne niektóre tez) jest przypisane do konsoli, jeśli podepnisz dysk do innej konsoli to te rzeczy będą działać jak będziesz podpięty do liva. Proponuje weź swoją konsole, albo pograj w innego rodzaju gry z koleżanką ;)

 

a jakbym na jej dysk na jej konsole sciagnal te mapki ze swojego profilu to by dzialaly u niej na jej profilu ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość maciek88

Odszczekuje to, co napisałem kiedyś o kampanii Halo. Fakt, początek może nie jest jakiś porywający, ale dalej pochłania. Akcja, akcja, akcja... Brak skryptów, wszystko dopieszczone na tip-top. Wielką frajdę czerpię z finezyjnego lawirowania między pociesznymi gruntami i innym barachłem rozrzucając pociski na prawo i lewo. Oprócz tego wizualia. Mnie miażdżą i szczerze dziwie się jak ktoś może nie dostrzegać takiego kunsztu. Ta gra jest po prostu śliczna. A muzykę to pominę bo wiadomo - geniusz.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Odszczekuje to, co napisałem kiedyś o kampanii Halo. Fakt, początek może nie jest jakiś porywający, ale dalej pochłania. Akcja, akcja, akcja... Brak skryptów, wszystko dopieszczone na tip-top. Wielką frajdę czerpię z finezyjnego lawirowania między pociesznymi gruntami i innym barachłem rozrzucając pociski na prawo i lewo. Oprócz tego wizualia. Mnie miażdżą i szczerze dziwie się jak ktoś może nie dostrzegać takiego kunsztu. Ta gra jest po prostu śliczna. A muzykę to pominę bo wiadomo - geniusz.

 

Klęknijmy bracia i siostry, albowiem ta błądząca duszyczka doznała światła olśnienia i nawróciła się na właściwą drogę. Zaprawdę powiadam wam, potrzeba nam takich ludzi, bowiem to oni dają nam chęć gry :D.

Odnośnik do komentarza

a ja wczoraj po raz 15 chyba zaczalem kampanie... przychodzi moja laska... a ja do niej... "sluchaj, dobrze, ze jestes. Jako moja dziewczyna musisz znac historie Halo". Wiec ja naku&wialem, a ona sie przygladala.

 

Ech... niesamowity single Halo ma... nigdy sie nie nudzi.

Odnośnik do komentarza
Nie mogę przejść chyba przedostatniej misji gdy walczę z tą zarazą. Jakieś porady, pomysły?

 

Rada się znajdzie, a jakże - zapieprzaj przed siebie, nie walcz z floodem, tylko staraj się ich omijać, jeśli wdasz się w bezpośrednią walkę raczej na bank zginiesz. Zbieraj wszystkie niewidzialności, one są twoimi przyjaciółmi (na levelu rozlokowane są 4 sztuku, 2 razy po dwie), ale zostawiaj je na szczególne korki. Dwie wykorzystasz w jedną stronę, dwie w powrotną. Zbieraj wszystkie granaty jakie zobaczysz, do tego miecze, needlery, bruteshoty, shotgunny i wogóle wszystko co wybucha. To chyba na tyle. Jeśli chcesz dokładniejszą poradę to mów, nagram ci filmik jak ten level przejść na legendary ;)

Odnośnik do komentarza
Nie mogę przejść chyba przedostatniej misji gdy walczę z tą zarazą. Jakieś porady, pomysły?

 

Rada się znajdzie, a jakże - zapieprzaj przed siebie, nie walcz z floodem, tylko staraj się ich omijać, jeśli wdasz się w bezpośrednią walkę raczej na bank zginiesz. Zbieraj wszystkie niewidzialności, one są twoimi przyjaciółmi (na levelu rozlokowane są 4 sztuku, 2 razy po dwie), ale zostawiaj je na szczególne korki. Dwie wykorzystasz w jedną stronę, dwie w powrotną. Zbieraj wszystkie granaty jakie zobaczysz, do tego miecze, needlery, bruteshoty, shotgunny i wogóle wszystko co wybucha. To chyba na tyle. Jeśli chcesz dokładniejszą poradę to mów, nagram ci filmik jak ten level przejść na legendary ;)

 

Dzięki za rady no jagbyś mógł nagrać film i wstawić na youtube to byś pomógł kilku zagubionym graczom. ^_^

Odnośnik do komentarza
Legendary jest do pchnięcia dla wszystkich znających specyfikę Halo. Mój 16letni brat rozwalił ten poziom trudności w kilka dni (ale on się urodził z padem w łapach). Troszkę zaciętości i umiejętne wykorzystywanie sprzętu...tak mi przynajmniej powiedział.

No i miał rację, potrzeba też trochę sprytu i sporej dozy cierpliwości :) Oczywiście i tak jest ciężko jednemu graczowi, ale i satysfakcja większa. Osobiście najdłużej męczyłem się już na początku, w lokacji gdzie po raz pierwszy bodajże spotykamy Brute Chieftaina z Gravity Hammerem. Końcówka o dziwo poszła gładko, choć Flood może rzeczywiście zajść za skórę ;)

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj przeszedłem kampanie Z dziewczyną <czuje się prawie tak dumny jakby jego pierwszy syn chwycił pierwszy raz za pada> ;D

Dzielna jest. Szczególnie kiedy łapie jej ulubioną broń - Grav. Hammer i rozpierdziela wszystko naokoło ;D

 

Mi ten jak i wszystkie inne levele na Legendary poszedł łatwo. Aż się dziwiłem i sprawdzałem czy aby na pewno nie zmienił mi się przypadkowo poziom trudności na normal.

Wystarczy iść do przodu, ale się nie pchać zbytnio i walić z miecza, albo po "głowach" (robakach) ożywionych ciał. Grube zmutowane pajączki rozwalać mieczem, strzelające zmutowane pajączki rozwalać wszystkim prócz tym kosmicznym-railowatym odpowiednikiem Battle Rifle. Plazma i brute shoty są dobre.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...