Skocz do zawartości

Alan Wake


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Don to nie chodzi o lenistwo ale jakoś każdy mój sprzęty kula po wifi (jakieś 6 sprzętów), a kloc nie może, chodzi mi o standardy :) a leniwy to ja na pewno nie jestem ale nie będę OT dalej :) No i jeszcze nigdy nie kupowałem nic z XBL nie umiem heheh

 

Tak czy owak AW to musst have i tyle :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Pukam teraz w Alan'a i rzec muszę, że całkiem fajne to to. Niby zwykła przygodówka, motywy przerabiane już kilka razy, ale coś każe mi nie przestawać i iść dalej do przodu. Bardzo fajny klimat i niezła historyjka. Na Nightmare się wyjątkowo nie porwę bo czeka Mass Effect, ale dobrze jest odskoczyć po wielomiesięcznej sieczce w GoW3.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakis czas temu przeszedlem gre i przyznam, ze calkiem mi sie podobala. :)

Od razu skojarzyla mi sie ze slynnym juz serialem "Twin Peaks" - niewielkie miasteczko, klimat, tajemniczosc i jakis taki niepokoj panujacy wokol sprawil, ze caly czas zastanawialem sie co tu jest grane i chcialem poznac dalsze losy glownego bohatera. Jedyne co mi nie pasowalo to czasami zbyt dlugie, az monotonne przedzieranie sie przez las - po jakims czasie robilo sie juz nudne i chcialo sie w koncu dotrzec do jakiegos konkretnego celu.

 

Podoba mi sie sposob prowadzenia calej historii oraz narracja, Alan Wake to ciekawa i oryginalna gra. ;)

W dodatek niestety nie gralem bo w pudelku z gra nie mialem zadnego kodu - kupilem polska wersje, gdybym wczesniej wiedzial to bym kupil inna, trudno.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dopiero teraz mogłem ograć Alana i chylę czoła przed twórcami. Dla mnie pierwsza trójka gier na X'a.

Ależ obejrzałbym film na podstawie gry, a soundtrack to osobne mistrzostwo świata.

Jeśli jest na sali ktoś nie zdecydowany,niech się nie zastanawia, zważywszy że Alana można kupić za jakieś grosze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gra miazdzy. Jeden z lepszych tytulow generacji, jak nic. Mimo ze robie 3 odcinek to juz moge to powiedziec. Tak btw, ich jest 6? Kazdy mniej wiecej tyle samo zajmuje (2-3h)? Klimat jaki ta gra ma jest niesamowity. Pare razy sie juz osralem oczywiscie w tym lesie. Tak sobie mysle ze moze to bedzie moj pierwszy calak bo gra jest warta wymasterowania na 100%

Odnośnik do komentarza

Tak sobie mysle ze moze to bedzie moj pierwszy calak bo gra jest warta wymasterowania na 100%

1000 byłby w AW bardzo przyjemny i naturalny, gdyby nie było termosów (bo kartki zbiera się przyjemnie i przynajmniej można jeszcze doczytać ciekawe rzeczy; drugie przejście i tak się samo narzuca przy jakości gry). A tak trzeba przemóc się do odrobiny zbieractwa. Niemniej gra na to "zasługuje" moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

Gra miazdzy. Jeden z lepszych tytulow generacji, jak nic. Mimo ze robie 3 odcinek to juz moge to powiedziec. Tak btw, ich jest 6? Kazdy mniej wiecej tyle samo zajmuje (2-3h)? Klimat jaki ta gra ma jest niesamowity. Pare razy sie juz osralem oczywiscie w tym lesie. Tak sobie mysle ze moze to bedzie moj pierwszy calak bo gra jest warta wymasterowania na 100%

 

Najlepszy chapter przed tobą, czyli 4. Szkoda też, że w zasadzie po nim

pryska cała tajemnica w jego końcówce.

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Skonczylem. Najlepsza gra w jaka gralem od dluzszego czasu, a w sumie to po FC3 druga najlepsza gierka w jaka gralem w tym roku. KLIMAT! Fabula! Ciekawy final. Az wierzyc mi sie nie chce ze to gra z 2010 roku. Dzisiaj tak kopie po (pipi)e ze masakra. Rozpisywac sie o niej nie bede bo kazdy kto ma xboxa pewnie juz ja ogral kilka razy, a jak ktos nie ogral to niech zabiera sie za nia w pierwszej kolejnosci. :) Niedlugo zabiore sie za nia znowu, na koszmarnym i postaram sie zebrac te wszystkie (pipi)y.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...