Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.05.2019 o 10:06, Labtec napisał:

PS2 Retro Night

 

Ściany pomalowane, wszystko podlaczylem, scart-switch i hdmi za tv wiec nie ma żadnych braków gniazd


Zna ktoś może namiar (sklep internetowy) na podobną, niekoniecznie taką szafeczkę? Kluczowe są tutaj zamykane drzwi szklane do trzymania za nimi konsoli/konsol.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kes napisał:

Ikea ma wiele podobnych mebli, na pewno coś znajdziesz.

 

Tak, moje mebelki sa z IKEA, dobierasz se rozmiary, typ drzwi itp,itd

obok mam szafy stojące, tylko górną część ma szybę, dolna część bez, to tam są kable, pady i inne duperele pochowane

 

Vnu9SRu.jpg{

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 5
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Mam dwie mini gierki które pełnią funkcję ozdobną w moim game roomie. Niestety przez lata plastik pożółkną i nie pasował do białych mebli i czarnych konsol. Mając chwile czasu tchnąłem nieco życia i hi-endowego wykończenia w tych staruszków. Jak przyjdą baterie to odpale czy zabieg nie odbił się na funkcjonalności. 

tXPtayB.jpg

 

 

E:

 

Edytowane przez Dud.ek
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.09.2019 o 09:37, u55r napisał:

Uuuu sfatygowany ten playseat. To dobry znak :) dużo grania. Dobrze ze miesci sie w pokoju gracza.

 

sfatygowany po parugodzinnej sesji :) znowu chęć na jeżdżenie wróciła

 

@chris85 wyobraź sobie że dopiero niedawno zdjąłem plastikowe osłonki z kabla optycznego xDDD bo coś mi nie łączyło, a słuchawki mam rok gdzieś

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

 

Nie gram w jRPG więc dlatego nie czaiłem ale figura spoko.  Tiki to jest z jakiegoś limitowanego wydania? 

Nie. Kupowana oddzielnie, sprowadzona prosto z Japonii.

 

Zresztą jak wszystkie figurki.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...