Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

ten fotel co mam jest perfekcyjny,  tv faktycznie na dzisiejsze czasy mały ale nie wywalę plazmy bo obecne inne telewizory mnie nie satysfakcjonują w pełni, LEDy to syf, OLEDy są już prawie perfekcyjne ale jeszcze duchy produkują przy ruchu,

 

generalnie to przypomnijcie sobie jak się grało na psx podłączonym do 21 cali telewizora z odległości 3 metrów, nikt nie sapał, to ja grając na 42 calach z 1,5 metra też nie będę,

 

jak ktoś chce pograć to nie szuka przeszkód tylko gra

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
7 minut temu, Wieslaw napisał:

generalnie to przypomnijcie sobie jak się grało na psx podłączonym do 21 cali telewizora z odległości 3 metrów, nikt nie sapał

 

mieszkaliśmy w jeziorze a matka kroiła wiatr na obiad, nikt nie sapał 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.05.2019 o 10:56, _Be_ napisał:

Klasyk. 

 

Ja planuje tego kupić 

 

0325432_PE517964_S5.JPG

 

wspaniały jest :cool: 

w tym uszaku można się utopić, do tego jeszcze podnóżek i odpływam. Jako ciekawostkę dodam, że podobne widziałem też swojego czasu w auchanie, były chyba ze 150-200 zł tańsze od 'oryginalnych' z ikei ale jednak siedziało się nieco gorzej. Nie żeby meble z ikei były jakiejś top jakości no ale

Odnośnik do komentarza

Dzis odkurzylem swojego starego chlebaka. Chyba ze 3 latka spedzil w kartonie na strychu. Dziala bez zarzutu. Szkoda, ze nie mam gdzie tego trzymac. Tak samo jak automatu. Poki co stoi u brata, gdzie jest bezpieczny. 

 

Mam cicha nadzieje ze w tym roku juz sie wyklaruje, gdzie bede mial pokoj: w garazu, czy salonie to bede mogl powoli dostosowywac sie.  Wolalbym mniejszy garaz - ciasny ale wlasny, niz salon gdzie dzieciaki ganiaja i kazdy ma dostep.

 

IMG-20190518-141343.jpg

 

IMG-20190518-141427.jpg

 

IMG-20190518-152036.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MYSZa7 napisał:

boże to oklejanie konsol :bad:

Pomogę ci to zrozumieć. 

Wyobraź sobie, ze jesteśmy bliscy premiery "The Last of Us 2" i taki właśnie motyw wpada w Twoje ręce. Pierwszya mysl jak przychodzi Tobie do glowy to konsola PS4 i własnie tam postanawiasz nakleić swój motyw z gry.

 

Własnie, takie myśli przechodziły przez moja głowę 10 lat temu, kiedy koleś z forum zrobił mi metrowego Lawa z Tekken'a 6 na maskę BMW E36. Byl o tyle dobroduszny, ze zamiast samego projektu zrobił mi równie kilka mniejszych naklejek według własnego uznania. Jedna z nich trafiła na konsole PS3. Materiał o tyle dobry, ze wytrzymał, po dziś dzien i nie śmiem go zdzierać.  Nie chodzi tu o sama naklejkę, ale o cale zamieszanie z nią związane, czyli  hype jaki w tedy towarzyszył przy premierze Tekken'a 6.

 

Szkoda tylko ze nie mam żadnej fotki z tam tych lat. 

Z chęcią bym wkleił. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Poszukam na fejsie. Mam tam wszystkie swoje auta. Taki pamiatkowy album. 

 

Nic o tym nie wiem. Nie interesowalem sie kacikiem, a tym bardziej internetem ktorego w tedy nie bylo na wsi za miastem :sapek: Choc oni juz w tedy sciagali cale fram daty z neta do Tekkenca. Ja wszystko sciagalem od nich, a dosc pozno do nich dolaczylem. Tak nauczylem sie grac w miare fachowo. Wczesniej bylem samoukiem :reggie:

 

3 godziny temu, mozi napisał:

:notsure:

Dla mnie to nie jest Law, ale zywa legenda. Chcialem pokazac, ze nie boje sie tego okazywac. Mialem w tedy 20+ a fotka na masce byla klejona na cieplo dodatkowo zabezpieczona warstwa klaru. Dobrze to wygladalo na czerwonym kolorze. Taka mlodziencza fantazja, cos wiecej niz tylko gra. Mozesz sie krzywic, ale gosc ktory odkupil auto kazal zostawic naklejke. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.