Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, WisnieR napisał:

Powiedz mi proszę, że ten pokój to jakaś wolna dziura w starym domu i mieszkasz zupełnie inaczej...

Typowe wnętrze domu na wsi z lat 90tych. Da się jeszcze tak żyć?

Kolekcja za to prima sort.

Ten pokój w mojej skromnej opinii ma więcej  gejmingowej duszy niż 80% tego minimalistycznego szajsu który jest tutaj wrzucany.
 

Odnośnik do komentarza

A co mnie interesuje jakaś "gejmingowa dusza" jak widzę pokój, który wygląda jak wyciągnięty z losowej wsi z Polski B.

 

Tak wolę minimalizm i game room wyposażony w sprzęt technologiczny z wyższej półki zrobiony ze smakiem. Mamy prawie 2020 rok, czasy wieży HI-FI i magnetowidów już dawno minęły... Kolekcjonowanie starych sprzętów to jedno, ale nie widziałem żeby ktoś kolekcjonował mustangi z lat 80 trzymając je w obsranej szopie na wsi z kurami nieprawdaż?

 

Kilka osób piszących wcześnie pokazuje, że stare gry można kolekcjonować w bardziej "aktualny" sposób.

 

Jeden lubi teściową, a drugi jak mu stopy śmierdzą co poradzisz. Dlatego życie jest piękne bo każdy jest indywidualny i ma swoje zdanie. A forum dyskusyjne do tego służy - do DYSKUSJI.

 

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, WisnieR napisał:

A co mnie interesuje jakaś "gejmingowa dusza" jak widzę pokój, który wygląda jak wyciągnięty z losowej wsi z Polski B.

 

Tak wolę minimalizm i game room wyposażony w sprzęt technologiczny z wyższej półki zrobiony ze smakiem. Mamy prawie 2020 rok, czasy wieży HI-FI i magnetowidów już dawno minęły... Kolekcjonowanie starych sprzętów to jedno, ale nie widziałem żeby ktoś kolekcjonował mustangi z lat 80 trzymając je w obsranej szopie na wsi z kurami nieprawdaż?

 

Kilka osób piszących wcześnie pokazuje, że stare gry można kolekcjonować w bardziej "aktualny" sposób.

 

Jeden lubi teściową, a drugi jak mu stopy śmierdzą co poradzisz. Dlatego życie jest piękne bo każdy jest indywidualny i ma swoje zdanie. A forum dyskusyjne do tego służy - do DYSKUSJI.

 

 

 

,,Zrobiony ze smakiem,, to bardzo szerokie  pojecie - ktore w ostatnim czasie odnosi sie do minimalistycznego napchanego sprzetem pomieszczenia w ktorym spedzaja czas gburo-melomani ktorzy kazdy sprzet jaki posiadaja odpalaja na 40 min i na tym koncza zabawe.HC ROOM po chu.ju fest.
Kazdy ma prawo lubic co chce i zgadzam sie ze to forum sluzy do dyskusji.
 

Odnośnik do komentarza

Wiszące gniazdko, dziura w drzwiach wycięta nożem kuchennym, porwany fotel. Chcesz mi powiedzieć że taki po prostu ma styl? Taki z "duszą"? Jak będę chodził w obsranych spodniach to też mogę powiedzieć, że taki mam styl, a nie że jestem zwykłym brudasem?

 

Modne ostatnio jest przypisywanie różnej łatki do zwykłego niechlujstwa i nazywanie tego pokojem, ubraniem, człowiekiem, "z duszą".

 

Ja nazywam rzeczy tak jak je widzę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze uczyli rodzice że można być biednym, można nie mieć pieniędzy, można mieć stare, zniszczone rzeczy. Ale póki jest czysto i schludnie to nie ma co się imo przypierdalać. Ja tam nie widzę śmietnika na dywanie czy tam wykładzinie, nie ma nasrane na środku pokoju etc. Imo jest trochę zaniedbane, może jakieś wy(pipi)anie tapety i malowanko, drzwi jeśli nie wymienić to kupić nakładkę na tę dziurę etc. To też nie mój "styl", wydaje się ciemno i duszno i mi się to nie podoba ale też dziurą bym tego też nie nazwał.

Odnośnik do komentarza

Ty tam mieszkasz, że tak narzekasz?
Chłopak żyje tak jak chce, nie ma takiego syfu jak u Ciebie na zdjęciu.

Pewnie dla kogoś innego synonimem biedactwa będą te wszystkie salony z płaskim telewizorem i meblami z Agata Meble.

Punkt widzenia zmienia się od punktu siedzenia.

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, WisnieR napisał:

Wiszące gniazdko, dziura w drzwiach wycięta nożem kuchennym, porwany fotel. Chcesz mi powiedzieć że taki po prostu ma styl? Taki z "duszą"? Jak będę chodził w obsranych spodniach to też mogę powiedzieć, że taki mam styl, a nie że jestem zwykłym brudasem?

 

Modne ostatnio jest przypisywanie różnej łatki do zwykłego niechlujstwa i nazywanie tego pokojem, ubraniem, człowiekiem, "z duszą".

 

Ja nazywam rzeczy tak jak je widzę.

Nie widzę nigdzie gówna na podłodze  rzygowin na ścianach itp  rzeczy które kwalifikowały by to pomieszczenie to używania takich ostrych porównań jak ,,chodzenie w obsranych spodniach,,. Skończ. Nie znam sytuacji materialnej gościa ale widzę ze  lubi giereczki,ma całkiem schludną i sporą kolekcje.
Ty widzisz obdarty  fotel i krzywe gniazdko czy tam piec kaflowy i to chyba rzutuje ci na cały obraz aż za bardzo. 

Odnośnik do komentarza



Imo jest trochę zaniedbane, może jakieś wy(pipi)anie tapety i malowanko, drzwi jeśli nie wymienić to kupić nakładkę na tę dziurę etc.


I właśnie o to chodzi... Nie trzeba wymieniać mebli, ale jak widzę i kogoś w domu wiszące gniazdko to pewnie nie dlatego, że ktoś nie ma pieniędzy na wezwanie fachowca, tylko jest leniwy i mu to nie przeszkadza. Zwykle niechlujstwo i zaniedbanie.
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Quake96 napisał:

W zbiorach już ponad 500 gier, więc trzeba było zrobić więcej miejsca :D
 

YBure6q.jpg

 

 

spoko kolekcja gierek :)  ale naprawdę tanim kosztem ten pokój może znacznie zyskać:

 

- pomalować ściany na jakiś jasny kolor, tapetę można podkleić

- kup stającą lampę która daje światło do góry, znacznie przyjemniejsze do grania 

- drzwi przejechać papierem ściernym i na ciemny kolor, może nawet czarny

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo, użytkownik Quake96 to typ retro-majsterkowicza, w dodatku w młodym wieku, więc rozumiem, że to co na półkach i w obrębie zainteresowań to schludne i pieczołowicie wyeksponowane, a reszta ujdzie w tłumie. Jeśli jednak chciałby połączyć retro zainteresowania z modnie i czysto prezentującym się pomieszczeniem, to moim zdaniem powinien zacząć od pozbycia się tej tapety. Zamiast niej, walnąć fajny np. seledynowy kolorek na ściany i już odbiór pomieszczenia będzie zupełnie inny. W sensie pozytywnym. Oczywiście niektórym Polakom 2019 nigdy nie dogodzisz, ale to już zupełnie inna kwestia.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...