Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mejm napisał:

Typy wyskakuja z jakimis s c h l u d n y m i wystrojami z ikei a Kmiot za gnoja debowe panele na podlodze. Byscie musieli drugi kredyt brac na taki parkiet, kmioty...

 

 

Skaja na drzwiach wejściowych się broni, podobnie jak boazeria na ścianach. Chyba do pawlacza też nikt nie wraca. Ale do parkietów wracają teraz ludzie. Zrywają panele, wykładziny, płaca konkretne hajsy za "odrestaurowanie" parkietu. Nie wiem czy nadal na topie jest zrywanie tynku i posiadanie gołych cegieł. Nie chodzę już zawodowo po mieszkaniach, to nie jestem na czasie :D 

Odnośnik do komentarza

Ale dzierlatki to musialy skakac wokol kmiota przez ten fryz na just 5. Pewnie kazda chciala sie z nim wymienic karteczkami na przerwie. No i kaloryfer na zdjeciu.

 

Ogolnie wspaniale zdjecie. Tak wlasnie wygladaly cudowne lata 90. Mimo ze wyplata 700zl, mimo ze dolar za 6zl, mimo ze jak bylo slonecznie to nie pograles na kineskopie to czlowiek byl szczesliwy z tego co mial. A nie bitki kto wiecej za tv zaplacil i czyja czern jest bardziej czarna. 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To wchodzenie komus z buciorami do własnego kwadrata. No panie wisnier tak sie nie robi. 

 

Sam mam obecnie taki minimalizm ze minimalniej sie nie da ale był swego czasu moment ze w pokoju mialem wszystko, kurwy wino i co ino. 

 

Pewnie wrzucałem ale to wiekopomna chwiła, bo przerzuciłem się z Verbatimow na oryginałki. 

 

4280404dee2739ecmed.jpg

 

Pierwsze pudełka. PS2 brak bo laser sie zesrał po swapie XD i ten dywanik, tyle zebrał pocisków z XNXX, że napełniłbym pusty dzban Salomona  :reggie:

  • Plusik 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, WisnieR napisał:

Publikuj zdjęcia w internecie.
Bądź zdzwonimy, że ktoś je komentuje.

zaraz się doj.ebią, że brzydko skomentowałeś.

Nie chce mi się poruszać tego tematu, ale w tamtym pokoju Quake'a może jest klimat, ale i są zaniedbania, bałagan i rzeczy do zrobienia. Skrytykowałeś to i poleciały potem minusy już z automatu. Bez własnego zdania, forumowicz klika w minus, bo inni kliknęli. Myślenie leminga. 

A i jeszcze jedno: może i ktoś nie mieć kasy na wyje.baną plazmę i szklany stół, drewaniane panele i inne duperele, ale fajnie jakby jednak pokój był dość posprzątany/ogarnięty. 
Podejrzewam, że jakbyś skrytykował jakiś nowoczesny pokój, że ma dziurę w ścianie, to posypała by się fala plusików. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, grzybiarz napisał:

A i jeszcze jedno: może i ktoś nie mieć kasy na wyje.baną plazmę i szklany stół, drewaniane panele i inne duperele, ale fajnie jakby jednak pokój był dość posprzątany/ogarnięty.

I o to Wiśnierowi myślę chodziło. A potem Hrum wrzuca zdjęcia swojej rodziny w statusach i zbiera trzydzieści plusików...

Odnośnik do komentarza

Trochę zabolało, że chciałeś przeciągnąć bekę do statusów i dostałeś z turbo kontry, co? xd

 

No kurka, nie wiem, jak ktoś wrzuca zdjęcie swojego pokoju do tematu o chwaleniu się pokojem (żeby się pochwalić) i ktoś szyderczo pyta, czy da się tak żyć (wiedząc, że ktoś tak żyje) to jednak zalatuje trochę postawą na pograniczu prostactwa, z nutą wieśniactwa i odrobiną idiotyzmu.

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To była taka nadmuchana metafora. Ważne że przekaz był zrozumiany.

 

Pozdrawiam z kredytowanego mieszkania, z kredytowanym TV 65 cali, a co curva!

 

Poza tym nigdzie nie napisałem, że jego pokój wygląda jak obsrany menel tylko była to odpowiedź do logiki rozumowania co niektórych tutaj użytkowników internetu.

 

Odnośnie kłejka pokoju napisałem jasno "wygląda jak typowa wieś z Polski B z lat 90tych" bo taka po prostu jest prawda.

Odnośnik do komentarza

no ale usystematyzujmy regulamin dla nowych userów
według forumowego lewactwa jak ktoś ktoś buduje pokój do gier za 30k i stawia jakieś chu,jowe figurki z gier i kartony po pudłach kolekcjonerkich dla stulejarzy to można go krytykować za brak gustu a jak ktoś robi pokój po kosztach z wypadającymi gniazdkami w ścianach i wiesza kartke z grafika TROJKAD KWADRAT KOLO KRZYZYK to nie wypada?

Odnośnik do komentarza

Fajny oldschoolowy pokój Quake, a Wisnier to tak trochę przyganiał kocioł garnkowi, faktycznie to gniazdko czy drzwi można by ogarnąć, ale wytykanie tego w obliczu pytań po innych tematach "jak przeżyć za 10 tys na miesiąc bo ja kwa nie wiem?" to trochę śmieszy xd każdy żyje jak mu się podoba, Ty wybrałeś taką ścieżkę - on inną 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kwestia priorytetów. Wolałbym mieć ogarnięte dookoła siebie, nie bać się że mnie prąd (pipi)nie przy włączeniu światła i wy(pipi)ać dywan czy kanapę, która od lat jest siedliskiem roztoczy niż kupić kolejnych kilkadziesiąt gierek. Chyba, że Quake nas trolluje i to jest jeden pokój z jego 500 metrowej chaty, w którym wraca do swoich dziecięcych lat na kilka godzin. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...