Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, milan napisał:

A ja własnie widziałem tego fatala sandmana i ja pier,dole, ta gra jest piękna, chyba tak porytego fatala nie było.

Czy  w tej części też będzie wyvór styli przed walką? Tak ponoc było w X dlatego postawiłem na niej krzyzyk.

 

tak będzie wybór

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Observer napisał:

Tylko tej stulejarskiej Gry o Tron nie włączaj czasem, są tam kobiece cycki, znowu będziesz musiał wyspowiadać że widziałeś obrzydliwe kobiece ciało. Poczekaj lepiej na wersje z burkami. 

 

Lubie cycki. Tak czy siak jak ktoś je dodaje, albo ogranicza mnie specjalnie nie rusza, bo nie mam problemu z tym, żeby je zobaczyć na żywo. Bardziej przeszkadzają mi stulejarze, którzy robią z ich braku jakiś problem, bo ktoś zmienił kierunek gry na mniej komiksowy.

 

Godzinę temu, Shen napisał:

No na grzybach nie zagrasz ;/

Kusi mnie ten mortal, o ile online nie lubie za bardzo grac, to sporo do roboty solo tez bedzie. 

 

W MK w singlu od MK9 jest na pewno dużo do robienia w singlu niż w każdej innej mordobitce. Zwłaszcza w Street Fighter ;) 

Kilka(naście) dobrych godzin w Story Mode + kilka(naście) godzin z kryptą conajmniej.

Edytowane przez Drantzell
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Złamałem się i poprzeglądałem wycieki odnośnie możliwości modyfikowania wyglądu bohaterów. Inne bijatyki mogą nowemu Mortalowi naskoczyć w tym względzie. Wszystkie akcesoria które widziałem doskonale pasują do postaci, opcji jest masa. Brawo. Duży budżet robi swoje.
Tak jak pisałem, można sobie zmieniać wyglad i bronie

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wodny1988 napisał:

Złamałem się i poprzeglądałem wycieki odnośnie możliwości modyfikowania wyglądu bohaterów. Inne bijatyki mogą nowemu Mortalowi naskoczyć w tym względzie. Wszystkie akcesoria które widziałem doskonale pasują do postaci, opcji jest masa. Brawo. Duży budżet robi swoje.


Jakby Japońce to robiły to by była masa skrzydełek, aureolek, misiuf panda w rączkach, słodkich króliczych ogonków i okularek w serduszka ;) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.04.2019 o 11:04, aphromo napisał:

Te fatale jakieś takie sobie.

Brakuje tego czegoś jak np. Negan i kij bejzbolowy z The Walkin Dead. Proste, ale mroczne i klimatyczne a tutaj bardziej wszystko komiksowe aby było dopuszczone do sprzedaży. MK 2 to nadal wzór jeśli chodzi o fatale.

Łot?

 

Ten fatal Cage'a xD Za to przy Kano, mimo ze to glupia gierka az mi sie nieprzyjemnie zrobilo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...