Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Masorz napisał:

Wprawdzie nie przeczytałem wszystkiego, ale dałem plusa, bo nie wygląda to na pastę.

 

To co, jednak kupić konto na Xbona za 5 zetta, skończyć story i olać resztę?

;):lapka:

 

bez przesady, za 5zł konto z grą to można kupić w przypadku fortnite, overwatch, fuckouta 76 itp a nie tutaj

Odnośnik do komentarza

Krypta jest ogromna. Kiedy wydaje Wam się, że zwiedziliście już wszystko wtedy okazuje się, że macie przedmiot, który otwiera

 

zejście do Goro's Lair a tam czeka na Was ogromne podziemie...

. Czeka nas potworny grindfest jeśli chcemy zebrać gear i dopałki w postaci kamieni, które umieszczamy w levelowanym przez nas sprzęcie. Różne rodzaje walut, matsy do craftingu...jest tego trochę...

 

PS Mercy na PS4 wykonuje się poprzez trzymanie L2 (4 razy doł) puszczamy L2

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Drantzell Grałeś w tą grę czy każdą negatywną opinię traktujesz jakby ci ktoś ojca i matkę za(pipi)ał? Serio jesteś upośledzony. Mortal ma dużo wad. Słaby roster, loot boxy, dziwne affixy w wieżach a trzecia oficjalna wariacja ci się chyba przyśniła bo nikt o niczym takim nie wspomina.

 

Chyba, że zazdrościsz, że ktoś już gra i może mieć własną opinię inną niż twojsza:rayos:

Nie mogę się doczekać kiedy dodadzą Asha, Spawna, Shaggyego i ci pupcia pęknie:yao:

Edytowane przez ornit
  • Dzięki 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze dodam, że w trybie krypty każdą skrzynię resetujemy pojedynczo!:yao: za każde ponowne napełnienie płacimy koinami!

Gdyby ze skrzyń w krypcie nie wypadały żadne śmiecie do użycia jedynie w trybie wież to jeszcze bym to przeżył ale na ilość godzin i setki tysięcy wydanych monet nie dostałem jeszcze ani jednego intra ani outra dla jakiejkolwiek postaci!:yao:

Btw jeśli ktoś gra online to radzę w opcjach zmienić wyświetlanie jakości połączenia na pingi. Gra się bardzo dobrze (masochiści mogą włączyć symulację laga w offline...). Ja np nie mam problemów ze znalezieniem ludzi poniżej 60 ms:)

Edytowane przez ornit
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, devilbot napisał:

Co z nim nie tak, oglądałem i nie rozumiem o co szum? Przecież wszystkie zakończenia z wież arcade są w takim obciachowym stylu.

 

Kolejny przykład wciskania polityki do gry i mamy Jaxa rzucającego "woke" https://www.urbandictionary.com/define.php?term=woke

 

Ogólnie żenada jak burki i pokazuje że nieźle politycznie zafiksowane dzbany zostały dopuszczone do produkcji.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, SlimShady napisał:

A jak sam odkryje drugiego  fatala, którego nie odblokowałem w tej grinderskiej krypcie, to będę go miał zapisanego w spisie ciosów?

Możesz wykonać drugiego fatala nawet kiedy go nie odkryjesz ale żeby Ci się zapisał na liście ciosów musisz go najpierw znaleźć w krypcie:yao:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ornit napisał:

Możesz wykonać drugiego fatala nawet kiedy go nie odkryjesz ale żeby Ci się zapisał na liście ciosów musisz go najpierw znaleźć w krypcie:yao:

W MK9 i MK10 tak nie było z tego, co kojarzę.

Nie licząc singla, krypty były moim ulubionym trybem, widać pazerne świnie przesuwają granice coraz dalej.

W takim razie można ograć story i do widzenia, ewentualnie poczekać na odrobaczoną  wersje(GOTY albo coś w tym stylu).

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ornit napisał:

@Drantzell Grałeś w tą grę czy każdą negatywną opinię traktujesz jakby ci ktoś ojca i matkę za(pipi)ał? Serio jesteś upośledzony. Mortal ma dużo wad. Słaby roster, loot boxy, dziwne affixy w wieżach a trzecia oficjalna wariacja ci się chyba przyśniła bo nikt o niczym takim nie wspomina.

 

Chyba, że zazdrościsz, że ktoś już gra i może mieć własną opinię inną niż twojsza:rayos:

Nie mogę się doczekać kiedy dodadzą Asha, Spawna, Shaggyego i ci pupcia pęknie:yao:


Po prostu durne opinie dzieciaka, który cały czas strzela durnymi emotkami są dla mnie raczej g warte. Pomyśl i doinformuj się pajacu zanim następnym razem napiszesz jakąś bzdurę... Dodatkowe wariacje w dodatkach... Bosz co za zyeb.

Edytowane przez Drantzell
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mejm napisał:

Ornit pisal, ze z checia wspiero boona za jego wklad w prace nad gra ale tego chyba nie przewidzial :kaz:

Tym bardziej szkoda, bo z tego, co sobie poczytałem, gra jest fajna, tylko jest popsuta poprzez wydawnicze(?) praktyki, a może to jednak developer zapragnął swojego GTA Online...

Niesamowicie mnie to irytuje, to jest tytuł AAA(chyba jedyna prawdziwie wysokobudżetowa bijatyka), a w praktyce ma w sobie mechanizmy rodem z mobilek czy innych F2P.

Mam nadzieję, że zostaną za to skarceni w recenzjach i przede wszystkim przez (nie)głosowanie portfelem.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem, gram, gra jest zayeeeeebysta. Nigdy nie byłem fanem MK. Skilowałem Tekkena, Soul Calibura, VF. Do DoA mi nie po drodze, bo  nie jestem stulejarzem. SF lubię, ale za trudne. Jakby te powyższe były zrobione chociaż  z odrobiną zaangażowania jak ten nowy MK to byłbym w 7-niebie. Mamy akurat odrodzenie bijatyk a chińczyki wciskają nam grafikę z ps3, kocie uszy i majtki dla 14-latek jako dodatki, rzygam już tym. Skiluję dalej SC  i T7, ale to nowy MK pokazał, jak powinno się robić bijatyki. Kiedyś wyznaczały standardy graficzne, a od T7 (mimo, że to super część lepsza od T6) mamy festiwal zażenowania i wyciskanie kasy z teksturami rodem z PSP. 

 

Gram od 2 dni i bawię się super. Może nie będę skilował przez 1000 godzin jednej postaci jak w Tekken 3-5 i SC2, ale gra się tak koorewsko miło, tak że chyba spędzę z nią łącznie więcej godzin. Gra jest tak prosta, widowiskowa i fajna. Niech Namco się uczy - może Tekken 8 będzie lepszy? Bo dla SC już za późno. 

 

W KM11 są rzeczy do poprawy i rak, ale pokazali chociaż, jak się robi bijatykę naszej generacji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Można też dodać do postu powyżej, że ta generacja jest pierwszą w historii gdy całe top 3 najlepiej sprzedających się serii bijatyk nie jest rodem z Japonii, a zestawienie wygląda tak:

 

1. Mortal Kombat

2. Killer Instinct

3. Injustice

 

a poprzednie generacje wyglądały tak:

 

 

4th gen (in terms of sales/popularity) it was:
 

  1. Street Fighter
  2. Mortal Kombat
  3. Killer Instinct

5th gen it was:
 

  1. Tekken
  2. Mortal Kombat
  3. Virtua Fighter

6th gen it was:
 

  1. Tekken
  2. Mortal Kombat
  3. Soul Calibur

7th gen it was:
 

  1. Street Fighter
  2. Mortal Kombat
  3. Tekken

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...