Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Shen napisał:

ale ten Geras nijaki


Niestety lwia większość nowych postaci pasuje mi bardziej wyglądem do Avengersów niż MK, no ale co zrobić :dunno:
Przedstawiciele starej gwardii na szczęście mają się dobrze. Preorder poleciał :lapka:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

 

skąd ty masz tego mortala dzisiaj już ?

Sklep Powerplay sprawdź sobie na stronie internetowej 

I też można kupić 

Game4you 

Moim zdaniem najlepszy Mortal Kombat 11 

https://powerplay.com.pl/pl/p/PREORDER-Mortal-Kombat-11-PL-PS4-nowa/11631

Edytowane przez keczu78
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
Cytat

Mortal Kombat 11 PRE-LOAD DATES ARE KONFIRMED
Today: Xbox One and Nintendo Switch
4/19: STEAM
4/21: Playstation 4


apdejt-ciekawostka. Na Steamie to chyba MK z otwartym światem, sądząc po rozmiarze :obama:

B0aAruO.png

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Rozegrałem ponad 60 walk online. Gra wydaje się jeszcze bardziej drewniana od MKX. Może pamięć już nie ta ale tam wszystko wydawało mi się szybsze i dynamiczniejsze. Tutaj dojście do przeciwnika zajmuje 2 dni a dash jest tak powolny jakbym szedł tyłem. Dodali kilka fajnych rzeczy komplikujących zabawę. Wciskając blok na chwilę przed uderzeniem przeciwnika można kontynuować uniwersalnym reversalem i follow upem. Są też rolle do przodu i do tyłu po upadku oraz reversale. Ktoś tam pisał, że się cieszy bo dużo jest w MK11 do roboty. Jak farmienie wież uważa się za fajne to jest co robić:rayos:

Ogólnie mimo narzekania Mortal 11 mi się nawet podoba bo...to Mortal... Liczę tylko na jakieś mocarne DLC bo póki co ten roster to tragedia.

 

edit: Wyłączcie w opcjach NEGATIVE EDGE!

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...