Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Figuś napisał:

Kiurwa, ale dla Arnolda T-800 i Petera Wellera RoboCopa chyba w końcu kupię MK

 

 

Cały zestaw gra plus wszystkie istniejące dodatki wraz z tym najnowszym to będzie teraz $60, bardzo się opłaca, chyba żadna bijatyka nie ma tyle zawartości jak taki zestaw. Niestety pudełko tylko w USA.

 

https://mortalkombatgamessupport.wbgames.com/hc/en-us/articles/360047150714-Mortal-Kombat-11-Aftermath-FAQ

Odnośnik do komentarza

Robocop, no tak, tego tej grze było trzeba, kolejnej postaci która przez 90% rozgrywki chodzi i strzela z pistoletu.

 

Fujin za to wprowadza powiew świeżości, ta powietrzna walka jak ze starszych filmów Anga Lee może być ciekawa. Wall travel przez pół planszy :banderas:

 

Ale i tak nie kupię za pełną cenę.

Odnośnik do komentarza

Kurła, kupiłbym pakiet Aftermath+zestaw kombat tylko obawiam się że jak już wyjdzie aktualizacja tego 26 maja to będzie tak duża że braknie miejsca na dysku, a nie mam zamiaru nic usuwać. Jedyne wyjście dla mnie to dokupić trzeci dysk zewnętrzny ;D zamiast jeden porządny 1TB kupić dawno temu wziąłem dwa po 320GB. Ten z konsoli i te dwa zewnętrzne oczywiście zapchane po brzegi.

Odnośnik do komentarza

20200524-100404.jpg

 

W końcu po 2 miesiącach leniwej nauki udało mi się spamowatą, tanią Sindel doczłapać god tier w tym sezonie Kombat League.

Nie znam bardziej toksycznej społeczności niż ta w MK 11. NRS też chyba ma wywalone mocno na to. Zobaczymy co wykombinują przy okazji nowego dodatku, ale chyba będzie więcej rape'u przy ścianie i jeszcze więcej toksycznej iryracji...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ornit napisał:

Co takiego toksycznego jest w społeczności MK?

 

Masa trashtalku (w tym rasitsowski, o rodzinie, o stylu grania), praktycznie teabagi w co drugiej walce, rage quity, itp.

 

W sumie można nawet życzyć komuś śmierci, to nikt już chyba nie zwróci uwagi ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Mendrek napisał:

 

Masa trashtalku (w tym rasitsowski, o rodzinie, o stylu grania), praktycznie teabagi w co drugiej walce, rage quity, itp.

 

W sumie można nawet życzyć komuś śmierci, to nikt już chyba nie zwróci uwagi ;)

Teabagi i komentarze to akurat element wojny psychologicznej a rage quite na szczęście karane są przegraną (brawo MK!) :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...