Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Dla biedaków jest inny dział.

 

Żartuję! Dzięki YETI! Kto nie ma, ten niech bierze! Dla mnie gra roku. Bawię się dobrze od premiery, a stale dochodzą nowości. Aż żal, że Namco tak nie potrafi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.10.2019 o 01:22, gekon napisał:

Dla biedaków jest inny dział. 

 

Jakiś błąd, bo zamiast do gamepassa, odsyła do działu Sony :notbad:
Fajnie, że trial, ale już zdążyłem kupić pełniaka w zeszłym tygodniu :reggie:
Ale te 25 zetta za jedną postać to ich trochę poniosło... Ech... szkoda, że mordobicia poszły w tę stronę...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

Spawn Origins Collection to są wszystkie spawny zebrane od zeszytu 1 w eleganckim wydaniu w twardej oprawie każdy tom to 12 zeszytów jest tego trochę tomów. Początkowe numery mogą być trochę ciężkie przez ogromną ilość tekstu i lata 90 aż wylewające się z tych kartek ale jak ktoś ma na to tolerancję to wsiąknie od razu.

 

Ja kupowałem kiedyś w polskim sklepie Multiversum albo na bookdepository z darmową przesyłką i zmieniałam VPN np na kanade i ceny nieraz niższe o 30-40%.

Oczywiście wszystko po angielsku w polsce nic niema spawna.

 

Druga opcja to czytać online na stronkach temu poświęconych tak robiłem z nowszymi spawnami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ten filmik potwierdza leak jaki był ostatnio na 4 chanie - mają być dwa dodatkowe sezony postaci, 6 nowych plansz i 3 nowe chaptery story wychodzące epizodycznie przez następne 2 lata:

 

Cytat

• ⁠Mortal Kombat 11 Aftermath. New edition of the game for sale and upgrade for pre-exitsting owners available. 2 new packs of characters, 6 new arenas and 3 new story chapters releasing over 2 years. Some characters include Takeda, Reiko, Quan Chi, Fujin and Ash Williams / Bruce Campbell. Total roster once all DLC is released will be 40+. Release has been delayed due to contract disputes with Campbell and COVID. Summer 2020.

 

Zazwyczaj nie wierzę w leaki, ale raczej o dodatkowym story nikt nie mówił, więc jak ten leak to fejk to ładnie się komuś udało trafić. Dodatkowo wpadło w nim info że po MK Aftermatch, czyli za dwa lata, od razu startuje Injustice 3, a na jesieni 2020 WB wyda nową grę z Batmanem i Hitmana 3.

 

 

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem szczególnie w przypadku bijatyk trzeba sobie odpuścić myślenie o wersji GOTY,  model biznesowy dla największych graczy się zbytnio zmienił. Do tego unlocki (stroje, brutality, cieszynki, akcesoria itp) w tej grze są tak opracowane że żeby wszystkie odblokować trzeba poświęcić tysiące godzin, więc na GOTY w starym stylu gdzie od startu będzie wszystko dostępne nie masz co liczyć, co najwyżej będziesz mieć wszystkie postacie razem z DLC. Gracze chcą mieć gry wspierane latami, gdzie ciągle coś odblokowujesz, dostajesz w patchu, albo kupujesz w dlc, a nie jak kiedyś że po dwóch tygodniach widziałeś już całą zawartość gry i tyle. Oba modele mają swoje plusy i minusy.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ornit napisał:

Boon wypuszczał wersje GOTY do każdej swojej gry. Podobnie robi Capcom. Ponadto online nie jest wymagane do korzystania z customizacji więc pełna pudełkowa wersja gry to tylko kwestia czasu...CZASU

 

Właśnie. SFV wyszedł w 2016, SFV CE w 2020, 4 lata dodatkowego czekania od premiery na wersje GOTY to moim zdaniem już przesada, toż to prawie cała generacja. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...