Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1018-PPSA01619_00-MK11ULTIMATEKOLL/  jak to kupię to mam juz wszystko czy jeszcze bedą jakies wychodzic season passy, czy moze za kasę coś jeszcze wyszło? Czytałem w PE że chyba jakaś rzeczi tak osobno jest do kupienia.

Jak coś proszę o cytat, albo odznaczenie, żebym miał powiadomienie :lapka:

Odnośnik do komentarza

@grzybiarz niestety w ten skład nie wchodzi wszytko. Sytuacja podobna, jak w przypadku SF V w wersji niby kompletnej, gdzie w skład gry część małych DLC nie załapało się.

Ja kupiłem pudełkowe wydanie MKU. Są tam oba Kombat Packi, jest też Aftermath, zatem masz dostęp do dodatkowych postaci (Rambo, Shang Tsung, Spawn, Rain i reszta ekipy), jest też duży dodatek z solidną kampanią. Masz też od groma przedmiotów, strojów, ale dla przykładu pakiet skórek "maskarada" (Kabal, Liu Kang oraz Jade w wersji hallowen) jest płatny i to za haniebne ćwierć stówy. Zestaw klasycznych strojów z filmu MK (Raiden, Sonya, Johnny), to także wysadek dwudziestu-pięciu zł.

Ha tfu na tego typu zagrywki. :down:

Oczywiście to detale, ale według mnie taka wersja powinna zawierać komplet dodatków, szczególnie, że tamte bonusy nie ukazały się teraz.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.10.2021 o 15:24, Shankor napisał:

Kupiłem sobie MKU na PS5, a w środku kod na dodatki... jprdl nie mogli normalnie dać? Na PS4 jest chyba wszystko "na płycie"...

:sapek:


Najgorzej jest z Aftermath. Konsola pyta grającego, gdy ten wpisze kod na dodatek, czy chce ściągnąć ze sklepu wersję na PS4, czy piątkę. Wybrałem, że na nową konsolę Sony. Później wyszły takie cyrki, że całą grę i niemal każdy dodatek miałem na piątce, to DLC niby też, ale gra jej nie widziała. Trzeba odinstalować go w pamięci masowej (ale tylko Aftermath), zainstalować na nowo, jeżeli chcemy zagrać w tryb fabularny.
I tym sposobem możemy w niego zagrać do .... ponownego włączenia konsoli, ponieważ operację trzeba wówczas powtórzyć. :shok:

Chyba, że nie będziesz miał takiego babola, czego życzę. :lapka:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.10.2021 o 15:27, Ukukuki napisał:

Mogli ale chcą coś zarobić na graczach kupujących używki ;/ 

Jak dla mnie kod na dodatki jest i tak jest o wiele lepszym wyjściem niż przepisywanie gier do konta. Ale wersje Ultimete powinna być całości na płycie. Co najwyżej Twórcy mogli by opóżnić wydanie pudełkowe jeśli nie chcą zbyt wiele używek na premierę. Wtedy był by wilk syty i owca cała.

Edytowane przez Prekor
Odnośnik do komentarza

O CHUJ TU KIRWA CHODZI - kupiłem wersję ultimate, niby wsyztsko na płycie jest, gra się zainstalowała, niby te postaci też, odpalam grę i nie ma. Nie ma nic z dodatków, a po wersji w zasoby zainstalowane to samo - raptem joker i sindel, i nie ma opcji w ogóle dociągnąć reszty... Ja pierdole.

 

 

Zrobilem wszytsko od nowa - zainstalowane dodatki, odpalam grę i po kolei znikają dlc z zainstalowanych. Trzymajcie mnie 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, XM. napisał:

O CHUJ TU KIRWA CHODZI - kupiłem wersję ultimate, niby wsyztsko na płycie jest, gra się zainstalowała, niby te postaci też, odpalam grę i nie ma. Nie ma nic z dodatków, a po wersji w zasoby zainstalowane to samo - raptem joker i sindel, i nie ma opcji w ogóle dociągnąć reszty... Ja pierdole.

 

 

Zrobilem wszytsko od nowa - zainstalowane dodatki, odpalam grę i po kolei znikają dlc z zainstalowanych. Trzymajcie mnie 

 

@Mantis pomóż koledze :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Nie w tym problem - wsyztsko się ściągało raz jeszcze i znikało z gry - żadnej postaci z dlc nie było 

 

I to jest wina xboxow - trzeba robić myk jak z ME - odłączać konsole od neta i wsyztsko instalować bez wpływu pobierania. Dopiero po tym mogłem podłączyć konsole i w chwilę przekształciło grę.

 

Tragedia

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...