Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No i tak fabułę ukończyłem, a dzisiaj chciałem odpalić te wieże, by odblokować trochę zakończeń i co?

I save niekompatybilny... był monit że mogę próbować go odczytać, ale po złym wczytaniu może zapis się usunać. No i wchodzę do trybu fabularnego, a tam 0% ukończenia. Krypta widzę zapisana (czyli to w chmurze leci). Skasowałem grę - nie chcę mi się grać i za jakiś czas dostać monit o niekompatybilnych sejwach.

Nie wiem... mam nadzieję że dysk plejki hula dobrze. Przed pozbyciem się plejki, usuwam gry z dysku, zostało mi 300GB do przejścia/usunięcia. A na końcu chyba jakąś defragmentację zapodam...

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie dziwi ta decyzja

 

MK11 był rewelacyjny i nadal jest. Był zajebiście wspierany na początku, ale jak był wspierany, tak szybko się wypalił i uśmiercili nawet kanały na social mediach xD Jak dla mnie to mogli trochę wolniej te postacie wydawać zamiast rzygać robocopopami raz w tygodniu przez pierwsze 3 miesiące po premierze i potem zgon.

 

No nic, czekam, ale dziwna decyzja i na pewno nie kupię tym razem 3-4 bijatyk, które wychodzą w jednym roku xD

 

Poza tym to wydanie MK12 tak szybko to wynik decyzji nowego szefa Warner Bros, a nie samych twórców gry. Nowy CEO studia na siłę chce rozwijać najważniejsze marki, żeby podbić wyniki giełdowe. Już ogłosili kolejne filmy ze świata Władny Pierścieni, nowego Harry Pottera i teraz nowe Mortal Kombat. Chuja się zna na grach, ale gdzieś słyszał, że to silna marka w świecie piwniczaków, więc chce mieć nową gierkę w tym roku. Wszystko ma być na teraz, już! Niezależnie od jakości. Ważne, żeby tylko akcjonariusze bili brawo. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale Boon się musiał wkurwić. Pracujesz nad jakimś projektem chcesz to zaprezentować światu w jak najlepszy sposób, a tu grę wypierdala jednym zdaniem jakiś księgowy z WB.

W dziale marketingu tez musiały latać przedmioty jak się dowiedzieli że ich plan marketingowy już pewnie dopięty od początku do końca dostał taki spojler.

Odnośnik do komentarza

No o to chodzi, sam Boon mówił z rok temu, że nie pracują nad MK i będą co najwyżej przeplatać Injustice. 

 

Teraz wychodzi szef Warnera, niejaki Pan Zaslav i mówi, że wypuszczą nowe filmy Władce pierścieni i nowego Harego Pottera. A i jakieś gierki będą, coś tam Mortal Kombat 12 w tym roku. 

No, nawet jeśli to głupia sprawa, że taki tytuł ogłasza typ z corpo w jakimś wywiadzie biznesowym, a nie twórcy gry podczas jakiegoś wydarzenia/streamu 

 

Poza tym wydawanie kolejnej bijatyki obok premiery Tekkena 8 i Street Fightera, który zapowiada sie rewelacyjnie? No powodzenia xD Nielogiczne i głupie imo

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Liczę, że skupią się tylko na aktualnej generacji. Oby. Mnie jedenastka bardzo się podobała. Istna rewelacja (nie licząc tych nieszczęsnych mikropłatności i mozolnej farmy w okolicy premiery:dry:). Tytuł  niezwykle bogaty w zawartość oraz różne tryby i to na dzień dobry (tak, patrzę na ciebie, premierowy Street Fighterze Piąty).

Warto dodać, że kilkanaście miesięcy temu chwalono się, że jedenastka to najlepiej sprzedająca się gra serii - w lipcu 2021r. podawano imponujący wynik rzędu dwunastu milionów sprzedanych egzemplarzy. Zresztą od lat MK ma dobrą passę.

Mam nadzieję, że poprawią animację pojedynków. Ostatnie części MK na premierę były spektakularne graficznie. Siedzicie w elektronicznej rozrywce od lat, wiecie jak to na przestrzeni ostatnich generacji sprzętów było w tej materii (Tekkeńce, Soul Calibury z ery drugiej PlayStation, a to co od siódmej generacji stało się z morodobicami). Jasna, zdarzają się wyjątki (Guilty Gear Strive), ale to rzadkość.

Ostatni MK wyglądał znakomicie, ale animacja poszczególnych zagrań przegrywała z takim DoA 3. Niedopuszczalne zaniedbanie.

Odnośnik do komentarza

No animacje to tam są tak drewniane, że mi to odbiera praktycznie jakąkolwiek frajdę z gry, bo pomimo ładnych teksturek to mam wrażenie, że walczą ze sobą sztywne kukły. MK ma po prostu IMO totalnie zjebany feeling w gameplayu i raczej to się nie zmieni.

Premiera w roku SF6 to żaden problem, bo MK ma inny bardziej januszowy target, chociaż capcom wyjątkowo chce powalczyć o graczy singlowych.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie MK był dla mnie zawsze dobry do singla. Tekken do online. 

Z tym, że MK miał mnóstwo dodatków, postaci i zawartości... i dlatego brałem edycję kompletne, a nie na premierę. Teraz będzie tak samo. T8 po (dobrych) recenzjach i pierwszych patchach, MK12 komplete edition. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2023 o 15:30, gekon napisał:

No o to chodzi, sam Boon mówił z rok temu, że nie pracują nad MK i będą co najwyżej przeplatać Injustice. 

 

Teraz wychodzi szef Warnera, niejaki Pan Zaslav i mówi, że wypuszczą nowe filmy Władce pierścieni i nowego Harego Pottera. A i jakieś gierki będą, coś tam Mortal Kombat 12 w tym roku. 

No, nawet jeśli to głupia sprawa, że taki tytuł ogłasza typ z corpo w jakimś wywiadzie biznesowym, a nie twórcy gry podczas jakiegoś wydarzenia/streamu 

 

Poza tym wydawanie kolejnej bijatyki obok premiery Tekkena 8 i Street Fightera, który zapowiada sie rewelacyjnie? No powodzenia xD Nielogiczne i głupie imo

 

 

 

 



Ależ oczywiście. Takie zapowiedzi, tego typu prezentacje, powinny tak wyglądać:
 



Polecam zacząć oglądać od 01:13. Maksymian miał wówczas około 34 lat, ale czuć autentyczną radość z tytułu bycia tam.:headbanger:
Może "święto graczy", to za dużo powiedziane, ale dla milionów takie coś to nadzwyczajne wydarzenie.

A Smutne Garnitury psują dobra zabawę. :gigabeta:

David Zaslav to typowy Pan Korporacja. Łebski facet, mało powiedziane. Jeżeli ktoś swoimi decyzjami potrafi zarobić rocznie ponad 130 milionów zielonych, raczej ma przysłowiowy łeb na karku. Kilkanaście lat temu objął stery w Discovery. Zarobił dla stacji naście miliardów i wchłonął wiele podmiotów. Pamiętam, że w ubiegłym roku było o nim głośno, gdy skasował kilka programów, seriali i filmów (w tym Batgirl).

"Ulubieńcy" Mejma z Ł. Stelmachem na czele pluli w podkastach na CEO WB żółcią. Bo wiadomo. Biały miliarder skasował gotowy film z ciemnoskórą bohaterką, to musi być tym na "r". A "biedny" David widział tylko cyferki, które złożyły się na liczbę rzędu ponad dziewięćdziesięciu mln. zielonych, które mógł odpisać od podatku, więc to zrobił, a film.... :dunno:

Lepiej, żeby się nowemu MK noga nie powinęła, bowiem D. Zaslav to twardziej niemal jak Shao Kahn w MK X na hard. :diablo:

Liczę jednak, że będzie dobrze. Jeżeli dwunastka utrzyma jakość poprzedniej odsłony, swoje zarobi.
Dodatkowo (niestety) dojdą mikropłatności i zapewne z 3 przepustki sezonowe. To kolejne worki z dolarami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2023 o 21:56, Sylvan Wielki napisał:




David Zaslav to typowy Pan Korporacja. Łebski facet, mało powiedziane. Jeżeli ktoś swoimi decyzjami potrafi zarobić rocznie ponad 130 milionów zielonych, raczej ma przysłowiowy łeb na karku. Kilkanaście lat temu objął stery w Discovery. Zarobił dla stacji naście miliardów i wchłonął wiele podmiotów. Pamiętam, że w ubiegłym roku było o nim głośno, gdy skasował kilka programów, seriali i filmów (w tym Batgirl).

"Ulubieńcy" Mejma z Ł. Stelmachem na czele pluli w podkastach na CEO WB żółcią. Bo wiadomo. Biały miliarder skasował gotowy film z ciemnoskórą bohaterką, to musi być tym na "r". A "biedny" David widział tylko cyferki, które złożyły się na liczbę rzędu ponad dziewięćdziesięciu mln. zielonych, które mógł odpisać od podatku, więc to zrobił, a film.... :dunno:
 

Z tym Batgirl to dobrze zrobił. Gość ma łeb na karku... w branży telewizyjnej, nie growej. Co też podkreślałem, że dla akcjonariuszy to świetny news. Dla firmy też świetny news. Akcje dygnęły. Nie dygnęło jednak u graczy

 

Bo gracz i kinoman dla Pana Zaslava to tylko cyferki. 

 

Jak żyję nie widziałem gorszej zapowiedzi gry 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wyszły na obecnych konsolach jakieś kompilacje Mortala? Wpisywałem w Google, to pokazuje mi kolekcje z X360… myslalem ze jak mamy nowsze sprzęty - to i coś nowego dodali (na przykład czwórkę). A tu tylko stara kompilacja z czasów ps360.
Wyszukac  Mortala w sklepiku PlayStation to jakaś masakra - 20 stron ludzików i innych dlc, zero filtrów na gry/dlc. 

Odnośnik do komentarza

Dla samej kasy mogli wydać jakąś gówno edycje na płycie ze wszystkimi częściami 2d zremasterowanych. A tak jest jak piszecie, tylko na ps3 są jakieś stare 2d części że zdechlym online. 

 

Zastanawia mnie czy mk12 będzie jeszcze na stara generację czy tylko na obecną. Fajnie by było jakby dali tagowanie jak było w 9tej części co by z kobita przechodzić sobie drabinki. Tym razem to pewnie będzie remake Shaolin monksow czy innego starego średniaka, sądząc po tym co Ed Boon wrzucał u siebie. Zresztą kllejny klasyczny mortal po tak krótkim czasie od ostatniej udanej części byłby kiepskim pomysłem. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...