Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

To prawda. Nie pamiętam kiedy ostatnim razem grałem w bijatykę, tak jak teraz w MK11 żeby powiedzieć "kurde ale ładne" Na pewno nie na tej i poprzedniej generacji:sadkek:

 

Na tych dwóch generacjach to pierwszy raz tak miałem w Injustice 2, wiadomo gameplay już dziś w porównaniu do MK to odstaje ale cutscenki dalej robią

 

injustice-god-among-us.gif

 

Aż strach pomyśleć jak dowalą z grafiką w nowym Mortalu :banderas:

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Miło widzieć, że Boon ciągle dokręca śrubę jeśli chodzi o brutalność serii. W dzisiejszych czasach nie jest to takie oczywiste. Z oficjalnego FAQ:

 

 

A: All versions of Mortal Kombat 1 are built on NetherRealm Studios technology with oversight by NetherRealm. The NetherRealm team is developing the PlayStation 5 and Xbox Series X|S versions of the game.

QLOC is developing the Steam and Epic Games Store versions of the game. Shiver Entertainment and Saber Interactive are developing the Nintendo Switch version of the game.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wybieraj spośród wyjątkowej listy postaci Kameo, które pomogą ci w walce?

 

To będzie jakaś zyebana bieganika albo wynalazek w stylu stwórz własnego wojownika, zapłacić milion kryształów na skórki (w tle będzie pojawiać się kameo Sub-Zero jako narator jeśli zrobisz przelew z karty ojca) a na końcu wybierz czy chcesz dobre lub złe zakończenie? 

 

tak, wiem, znów marudzę:( ale jebie tu mobilką 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jimmyyy8 napisał:

Miło widzieć, że Boon ciągle dokręca śrubę jeśli chodzi o brutalność serii. W dzisiejszych czasach nie jest to takie oczywiste. Z oficjalnego FAQ:

 

 

A: All versions of Mortal Kombat 1 are built on NetherRealm Studios technology with oversight by NetherRealm. The NetherRealm team is developing the PlayStation 5 and Xbox Series X|S versions of the game.

QLOC is developing the Steam and Epic Games Store versions of the game. Shiver Entertainment and Saber Interactive are developing the Nintendo Switch version of the game.

 

I dobrze, prawilna wersja konsolowa nie blokowana poprzednią generacją, na pc bugfest, a na switch wiadomo.

 

1 minutę temu, gekon napisał:

To będzie jakaś zyebana bieganika albo wynalazek w stylu stwórz własnego wojownika, zapłacić milion kryształów na skórki (w tle będzie pojawiać się kameo Sub-Zero jako narator jeśli zrobisz przelew z karty ojca) a na końcu wybierz czy chcesz dobre lub złe zakończenie? 

 

tak, wiem, znów marudzę:( 

 

W sumie to ten trailer nigdzie nie potwierdził że to będzie bijatyka, a to całe gadanie o wyborach to bardziej do jakiegoś rpg pasuje... ;)

 

A co do kryształków to nigdy nie były potrzeby w MK płacenia za walute, w MK 11 to ten loot wpadał przez samo granie cały czas. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czekam na gejpley, bo na razie to tak mehhh

 

ale ja to ja i lubię gry dla starych ludzi - najlepie, żeby było widać co się dzieje na ekranie, bez mikroplatności, bez poznawania "kinowej opowieści liukanga", z 2 postaciami na arenie i bez jakichś kameo pomagierów 

wiem, pojebane

 

zobaczymy, 11 była kozacka. 

Odnośnik do komentarza

Raczej nowy MK nie pójdzie w stylistykę Tekkeńca 8 i SF z rozbłyskami, ale na brak mikropłatności i trybu fabularnego nie masz co liczyć.
To pierwsze, wiadomo - rak. Gra zapewne będzie kosztowała ponad 300 zł i dodawanie tam sklepu z jakimiś kryształkami - haniebna opcja. :down:
Natomiast tryb fabularny z poprzednich odsłon całkiem dobrze wspominam. Nic to, pozostaje czekać na rozgrywkę.:starwars:
Dobrze, że postawiono tylko na obecną generację konsol. :good2:
 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gekon napisał:

Wybieraj spośród wyjątkowej listy postaci Kameo, które pomogą ci w walce?

 

To będzie jakaś zyebana bieganika albo wynalazek w stylu stwórz własnego wojownika, zapłacić milion kryształów na skórki (w tle będzie pojawiać się kameo Sub-Zero jako narator jeśli zrobisz przelew z karty ojca) a na końcu wybierz czy chcesz dobre lub złe zakończenie? 

 

tak, wiem, znów marudzę:( ale jebie tu mobilką 

 

Ty gekon nie powinieneś już grać w gry chyba bo ci psycha siada. Przy każdej nowej zapowiedzi bijatyki tworzysz sobie w głowie jakiś własny obraz tej gry mimo, że nic o niej nie wiadomo i piszesz swoje żale później. A jeszcze jak się okaże, że gra się czymś różni od którejś części sprzed 15 lat to już w ogóle jest wycie bo jak to tak można wprowadzać nowości do serii xD

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, UberAdi napisał:

 

Ty gekon nie powinieneś już grać w gry chyba bo ci psycha siada. Przy każdej nowej zapowiedzi bijatyki tworzysz sobie w głowie jakiś własny obraz tej gry mimo, że nic o niej nie wiadomo i piszesz swoje żale później. A jeszcze jak się okaże, że gra się czymś różni od którejś części sprzed 15 lat to już w ogóle jest wycie bo jak to tak można wprowadzać nowości do serii xD

a ty z kolei przeciwnie, czochrasz się do wszystkiego, co przypomina Fortnita:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...