Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, gekon napisał:

a ty z kolei przeciwnie, czochrasz się do wszystkiego, co przypomina Fortnita:/

Ciekawe gdzie. Ja czekam sobie na premierę, ocenie jak wyjdzie a nie z CGI czy wycinków gameplayu w trailerach.

Tak samo jak w temacie Tekkena tak i tutaj. Nic nie chwalę bo nie wiadomo co na premierę dostaniemy. Ja prędzej po Mortalu bym jechał bo uważam system walki w tej serii za beznadziejny ale oczywiście w chorej głowie ci się tworzy obraz, że jak ktoś się z tobą nie zgadza to musi być fanboyem danej gry :pawel:

 

Serio sobie może przerwę zrób od gierek bo ciężko z tobą byku. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Observer napisał:

John-Cage Van Damme otwiera Kombat Pack.

 

image.thumb.png.b705cb540386d21d0ed14ddfa701f97a.png

Kocham branze w dzisiejszych czasach, nie widzielismy jeszcze sekundy rozgrywki, a już zapowiedziane dlc:banderas:

Nigdy dużo nie grałem w MK, dla mnie zbyt drewniane, ale mam słabość do lore i trybu story, więc prędzej czy pozniej wjedzie.

Odnośnik do komentarza

Problem jest taki ze pierwszy miesiac czy dwa to zawsze najlepszy czas dla bijatyki wszyscy sa nowi odkrywa sie nowe rzeczy, bombosy, community ma hype granie. Granie zas w bijatyke po roku od jej premiery zazwyczaj konczy sie tym ze jest ojejku ale mnie bija kasuje z dysku chujowa gra 0/10

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Na razie zero podjarki :/ liczę, że dadzą normalne drabinki do przejścia z tagowaniem, żeby z kobitą pograć jak w 9tej cześci. Póki nie ma gejpleju to bez hajpu, design spoko, kitana i milena fajnie wyglądają, tak samo Shang Tsung, reszta tak se. Wyczuwam nadal drewnianą animacje ciosów i kombosow. Mimo to liczę, że graficznie skopią dupy reszcie bijatyk skoro mają swój silnik.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, UberAdi napisał:

Ciekawe gdzie. Ja czekam sobie na premierę, ocenie jak wyjdzie a nie z CGI czy wycinków gameplayu w trailerach.

Tak samo jak w temacie Tekkena tak i tutaj. Nic nie chwalę bo nie wiadomo co na premierę dostaniemy. Ja prędzej po Mortalu bym jechał bo uważam system walki w tej serii za beznadziejny ale oczywiście w chorej głowie ci się tworzy obraz, że jak ktoś się z tobą nie zgadza to musi być fanboyem danej gry :pawel:

 

Serio sobie może przerwę zrób od gierek bo ciężko z tobą byku. 

Ale po to jest forum co nie? Żeby komentować.

 

Kiepski render jak z tekkena 3 z postaciami, które wyglądają jak klony. 

 

Powstaje Mortal Kombat 1. Nowa jakość w uniwersum?

 

Jak tak prezentują się 2 najbardziej kultowe postacie i TYLE włożyli w ich design to aż strach pomyśleć, ile "pracy" włożyli w resztę

 

Juto prorder a reklamują to skórką Vandama i 2000 kryształków xD

 

No dobrze to się nie zapowiada, więc pisze jak jest.

 

Jasne, zobaczymy gameplay i będzie wiadomo, ale na razie to dupa. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niby omija PS4 i xone wiec teoretycznie można się spodziewać wodotrysków ale z dupy wyskoczyli że switchem i to gierka działać będzie natywnie więc nawet w kwestii oprawy zaczynam mieć wątpliwości

 

Sam trailer słabiutki, niby bez rapów ale pierwsze cgi prezentacje poprzednich mortali podobały mi się bardziej, dodatkowo design postaci leży. Na razie zero jarania pomimo tego że jako niedzielniak bijatykowy uwielbiam części 9,10 i 11.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Ja wyrokować nie mam zamiaru, ale oglądając trailer rozpoznałem tylko postacie, które były w swoich "kolorach". Azjatów z początku kompletnie nie wiem, kto jest kto, tym bardziej, że faktycznie wszyscy wyglądają tak samo.

 

Niby remake, ale oczywiście nie remake, co raczej reboot, albo inny reimagining.

 

MK nigdy nie traktowałem na poważnie, ale lore lubię, jakkolwiek debilne czy naciągane by to nie było. No i jeśli brutalność w grze będzie na poziomie tego, co w trailerze, to pół sukcesu.

 

A koniec końców i tak zagram za kilka lat, jak wydadzą wersję kompletną :turned:

Odnośnik do komentarza

Ciekawe tylko, czy dalej będzie takie drewno jako znak rozpoznawczy serii. Inne bijatyki bardziej płyną, jest flow, w MK od zawsze mam wrażenie grania jakimiś ciosanymi klocami. Fajnie byłoby zobaczyć jakiś gameplay, oby Ed podrzucił coś na którymś z nadchodzących pokazów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie animacje postaci to największy minus gier Netherrealm a czym lepsza grafika tym bardziej to się rzuca w oczy. W MK9 przy bardziej komiksowym stylu wyglądało to jeszcze w miarę ok ale już od MKX i Injustice 2 te szarpane animacje części ciosów gryzą się z realistycznie wyglądającymi postaciami. Czekam na gameplay i zobaczymy czy coś z tym zrobią.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Suavek napisał:

Azjatów z początku kompletnie nie wiem, kto jest kto, tym bardziej, że faktycznie wszyscy wyglądają tak samo.

Ten na polu to kung lao z charakterystycznym plaskim kapeluszem. Ten w chatce to raiden (szpiczasty kapelusz), ktory jest chyba teraz smiertelnikiem po tym co dzialo sie w 11. Ale tam 80% story bylo tak okrutnie zle, ze wyparlem i nie pamietam do konca. W kazdym razie, skoro liu jest teraz bogiem to jego miejsce w parze shaolin najwyrazniej zajal Raiden.

 

I dawac reptajla.

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, gekon said:

Kiepski render jak z tekkena 3 z postaciami, które wyglądają jak klony. 

 

Powstaje Mortal Kombat 1. Nowa jakość w uniwersum?

 

Jak tak prezentują się 2 najbardziej kultowe postacie i TYLE włożyli w ich design to aż strach pomyśleć, ile "pracy" włożyli w resztę

 

 20230519_085312.jpg

 

Przecież to jasne, że skórek będzie od zayebania jak zawsze. Coś dla fanów klasyki i nowe interpretacje.

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
Cytat

A listing for Mortal Kombat 1 on Amazon Italy includes the full roster of playable and Kameo characters for the downloadable content “Kombat Pack 1,” which has yet to be officially announced by publisher Warner Bros. Games or developer NetherRealm Studios.

According to Amazon Italy, “Kombat Pack 1” includes the following:
 

Six Playable Characters

Quan Chi

Omni Man

Ermac

Peacemaker

Takeda

Homelander
 

Five Kameo Characters

Tremor

Johnny Cage

Khameleon

Mavado

Ferra

Odnośnik do komentarza

 

Pokazali już nawet DLC, w którym będą takie sławy jak:

Quan Chi, Omni Man, Ermac, Peacemaker, Takeda, Tremor, Johnny Cage, Khameleon, Mavado, Ferra i skórka Jean Claude Van Damme'a, Homelander.

Wielbiciele Mortal Kombat na pewno czekali z 30 lat, żeby zagrać Peacmakerem i Vandamem.

 

 

Kurła, mieli gotowe DLC zanim pewnie jeszcze zaczęli tę grę xD

To tego, wiemy już jakie będą DLC, wiemy, że będą kryształki jak w Candy crashu, wiemy, że Scorpion i SubZero to bracia bliźniacy. Nie wiemy tylko, jak wygląda system walki… w bijatyce. Bo po co to komu?

 

Jakbym miał 6 lat może bym się i cieszył, ale tak to faktycznie jestem za stary 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Szermac napisał:
Cytat

 

 

Six Playable Characters

Quan Chi

Omni Man

Ermac

Peacemaker

Takeda

Homelander
 

Five Kameo Characters

Tremor

Johnny Cage

Khameleon

Mavado

Ferra

 

Zaraz zaraz, to JC nie będzie grywalny? Jeśli to sie potwierdzi to mega chujowa zagrywka z tym że go wczoraj wymienili w faq bez chociażby wspomnienia że będzie niegrywalny.

 

A tych trzech superbohaterów to nawet nie skomentuje bo żadnego serialu nie widziałem więc jak dla mnie randomy z chujowym, niepasującym do MK dezajnem

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, wet_willy napisał:

O Gekon placze w kolejnym temacie o jakiejs bijatyce kto by pomyslal...

tak, dokładnie to robię, bo kolejna bijatyka wieje chujem:unknown:

 

Ale ale. Nie płaczę w temacie SF6, bo to dobra giera się zapowiada:lapka:

 

Trzeba jednak oddać NetherRealm. Pierwsza firma, która najpierw sprzedaje DLC a potem pokazuje grę xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...