Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To już jest jakiś nieśmieszny trolling z tymi animacjami w trakcie walki. Będzie 2124 rok i gry wyglądające lepiej niż życie i pewnie mortal dalej będzie mieć te drewniane animacje 

 

Ale ogólnie to spoko ale gadka że to najbardziej ambitna część serii to po tym co pokazali to sobie mogą wsadzić 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mejm napisał:

Spoznilem sie na koncowke tego co mowil Boon ale wyjasnial czemu za drugiego przydupasa robia postacie z mk 1-3? To jest jakos uzasadnione? Bo smiesznie wyglada walka mileny z liu gdzie nagle wpada stryker.

Nope, tylko wspomnial, ze to maja byc klasyczne postaci, ktore nie beda grywalne pomieszane z czlonkami rosteru typu grasz subem, a asysta to skorpion jak w trailerze.
Podobny system byl chyba w jakims mvc pierwszym, gdzie asysty to byly niegrywalne postaci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kompletnie mi się to nie podoba. No bo co to w końcu ma być? Reboot? Sequel? Kolejne multiverse?

 

Myślałem, że skoro robią MK1 na rocznicę, to faktycznie spróbują odwzorować klimat jedynki, włącznie z zestawem oryginalnych postaci i aren. Tymczasem robią jakieś Kameo z dupy, a ja oglądam trailer i zastanawiam się, jakie ma być uzasadnienie pojawienia się Strykera z MK3 w cudzej walce. Już pomijam fakt, że znowu nie jestem w stanie rozpoznać postaci, które nie mają na sobie charakterystycznych wdzianek.

 

No nie wiem, wygląda, jakby skończyły im się pomysły i chcieli na siłę wrzucić coś nowego. Ale chyba już lepszy by był klasyczny tryb Tag i gra dwoma postaciami. Tym bardziej, że jestem niemal pewien wszystkie te Kameo z czasem zostaną przerobione na grywalne postacie w dziesiątkach DLC.

 

Nie żebym przeżywał - i tak jestem do tyłu z serią, więc i w tym przypadku pewnie kupi się za kilka lat wersję kompletną za grosze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...