Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladam podsumowanie keczupa i musztarda i jak je.balem te animacje wczesniej, tak tutaj musze przyznac, ze wyglada to ok. Moze dlatego, ze ogrywam teraz mkx i mam mniej wyczulone oko. No i mimo tego, ze przez te przesadna brutalnosc mk nie traktuje siebie powaznie, to jednak wole jak postacie wygladaja jak ludzie (no cameo nie licze) a nie te karykatury jak w sf6. Chyba w capcomie RE5 wjechalo za mocno.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grafa rewelka, animacje fatali i specjali po raz 4 z rzędu top ale ten bezpłciowy design legend i drewno w czasie walki jest nie do opisania.

 

Chyba że to specjalnie by zaraz wleciały skórki i ludzie otworzyli portfele, a animacje takie a nie inne bo to już staje się kultowe, a ekipa od nich zajęta filmikami do fatali i specjali

Odnośnik do komentarza

Design postaci jest odrażający. Niemal wszystkie postacie wyglądają jak marni cosplay'owcy o ograniczonym budżecie na kostiumy... Te maski ninja są szczególnie komiczne. Nie wiem, co się tam odwala. Wszyscy wyglądają jakoś tak... niegroźnie...

 

mortal-kombat-1-rain-smoke.jpg

 

:gayos:

 

Może faktycznie coś jest na rzeczy i będą chcieli sprzedać kostiumy w DLC, ale trybu story to już raczej nie zmieni.

 

Gameplay'owo może być jak najbardziej w porządku, ale po 9 czy 11 to nieszczególnie jestem zainteresowany tym co póki co widzę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta, widzialem to kiedys. Bo ze ai w mk2 bylo spier.dolone to dalo sie zobaczyc przestawiajac ja na wyzszy poziom niz very easy. A nawet i na ve kintaro byl nie do pokonania, albo ukryci zawodnicy. Zeby nie bylo strit fajterek tez oszukiwal. Ale tak ze nie czules sie dymany na zywo.

Odnośnik do komentarza

Na wszystko był sposób, w MKII sposobem na wygranie było odskakiwanie, bo CPU skakał za nami i można było go nadziać na darmowego podbródkowego i tak w kółko, czasem trzeba było zapodać skok z nogą do przodu albo poczekać w kuckach aż znowu zacznie nas gonić i w ostatniej chwili znowu odskok, on skakał za nami i dostawał po ryju przy lądowaniu. Nie wiem natomiast jaki to był poziom na automatach, podejrzewam że standard bo janusze z obwoźnych automatowni nawet nie wiedzieli jak to zmienić.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

"Mortal Kombat 11" na Ps4/Ps5:

 

1) Czy wbicie ,,platynki" jest możliwe dla tej osoby, która jakoś specjalnie zaznajomiona z mechaniką gry nie jest? Jeśli się nie spędza masy godzin z tą

grą na Ps5 i nie zna wyuczonych kombinacji przycisków, które trzeba klikać na padzie etc., to da się ogarnąć tą ,,platynę"? Wymagany jest poziom trudności do takiego osiągnięcia?

 

2) Wersja Ultimate czy podstawa? Na allegro czy innych sklepach int. nowa opcja pudełkowa gry z napisami polskimi i ,,packiem" DLC do rozszerzenia Ultimate kosztuje około 90-97 zł. Zwykła używka tej samej gry (czyli podstawa) na Ps4 w pudełku kosztuje około 50-70zł. 

 

Co o tym wszystkim sądzicie? Jakieś porady? 

Odnośnik do komentarza

Te postacie w większości bardziej pasują do Injustice niż MK

 

Mi tak siadł SF6 że totalnie nie potrafię patrzeć na MK i T8. Ten pierwszy ma grafę ale reszta to drewno i odejście od mrocznego designu mi totalnie nie pasuje dla tej serii, drugi to znowu odpustowe efekty przy ciosach i ogólny design z remizy, legendarne postacie przerobione na dziadki też mi nie pasują 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Mk9 zawsze w serduszku, przywrócił mi miłość do mortala bo zawsze to była moja najukochańsza bijatyka. Ale subiektywnie twierdzę że po 9 każda kolejna część była gorsza (ok X jeszcze bdb ale XI mi już nie podeszła), do tego ewidentnie czuję że nie mają już konkretnego pomysłu na serię i zaczynają kręcić się wokół. MK1 wygląda jak wspomniałeś, na jakąś hybrydę i przeróbkę I3.

 

SF zawsze był u mnie na 4 miejscu po Mk, calliburze i tekkenie ale sf6 jest serio fantastyczne, wręcz praktycznie jest to najlepsza bijatyka w jaką ever grałem 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...