Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Observer napisał:

 

A która jest ładniejsza?

Wygląda na dlc do XI, ja tu progresu nie widzę

 

Sf6 też jest śliczne, czysto technicznie nie wiem czy słabsze niż Mk ale rusza się bajecznie przy tych drewnach serwowanych po raz n-ty i chyba im się tego nie chce pisać od nowa i liczą że gracze uznają to za kultową ułomność.

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

To "drewno" na tym trailerze mogło się bardziej rzucać ze względu na mnogość aerial combosów. Nie no gierka wg mnie śliczna, tak samo jak 11. Ogólnie gościu od aren powinien dostać podwyżkę. Czy taki cukierkowy klimat tylko pasuje do tej serii nie wiem.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

To "drewno" na tym trailerze mogło się bardziej rzucać ze względu na mnogość aerial combosów. Nie no gierka wg mnie śliczna, tak samo jak 11. Ogólnie gościu od aren powinien dostać podwyżkę. Czy taki cukierkowy klimat tylko pasuje do tej serii nie wiem.

Areny są absolutnie świetne i przebogate w detale ale w XI mnie to aż odrywało od gameplayu...tła przestają pełnić rolę tła xd

 

Btw dziwne że nie wracają do tag walk tylko bawią się w te dziwne przywoływanie ziomka pod guzikiem. O wiele chętniej przywitalbym prawilne 2vs2 lub 3vs3

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Daffy napisał:

Areny są absolutnie świetne i przebogate w detale ale w XI mnie to aż odrywało od gameplayu...tła przestają pełnić rolę tła xd

Ciekawe spostrzeżenie. Może dlatego bijatyki tak niechętnie idą w detale?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Suavek napisał:

Kompletnie mi się to nie podoba. No bo co to w końcu ma być? Reboot? Sequel? Kolejne multiverse?

 

Myślałem, że skoro robią MK1 na rocznicę, to faktycznie spróbują odwzorować klimat jedynki, włącznie z zestawem oryginalnych postaci i aren. Tymczasem robią jakieś Kameo z dupy, a ja oglądam trailer i zastanawiam się, jakie ma być uzasadnienie pojawienia się Strykera z MK3 w cudzej walce. Już pomijam fakt, że znowu nie jestem w stanie rozpoznać postaci, które nie mają na sobie charakterystycznych wdzianek.

 

No nie wiem, wygląda, jakby skończyły im się pomysły i chcieli na siłę wrzucić coś nowego. Ale chyba już lepszy by był klasyczny tryb Tag i gra dwoma postaciami. Tym bardziej, że jestem niemal pewien wszystkie te Kameo z czasem zostaną przerobione na grywalne postacie w dziesiątkach DLC.

 

Nie żebym przeżywał - i tak jestem do tyłu z serią, więc i w tym przypadku pewnie kupi się za kilka lat wersję kompletną za grosze.

MORTAL KOMBAT (9) było takim rebootem najbliższym pierwszej części. Świetna gra swoją drogą. 

Odnośnik do komentarza

Wiem. 9 była pod tym kątem świetna, a zarazem dostatecznie świeża i zaskakująca chwilami. Nawet jako film by się te wszystkie cut-scenki sprawdziły. Aż mam ochotę sobie ją odświeżyć dla samego story. Ale biorąc pod uwagę, że w tym przypadku mamy około 30-lecie serii, teaser sugerował przeskok z MK12 na MK1, a sama historyjka jest swego rodzaju kolejnym restartem, to liczyłem na zdecydowanie większe nawiązanie do części pierwszej (raz jeszcze, postacie, areny, smaczki etc.).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem kilka filmów z bety i animacje są jeszcze bardziej drewniane niż w MK11 (tak, to możliwe) i generalnie nie wygląda to szałowo. W sensie systemu "tag" i rozgrywki jako takiej. Ewidentnie ktoś "z góry" rzucił pomysł i musieli klepać. Pierwszy raz od dawna jestem nastawiony negatywnie do MK. To jest osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza

Długo latała plota że następną grą NRS będzie Injustice 3, może prace już mieli zaawansowane z tym całym tagiem, silnik gotowy na nowa generacje i nagle przychodzi WB i mówi że po takim sukcesie kasowym MK11 to nie ma powrotu do Injustice, doimy dalej krowę MK, więc zmiana planów i na szkielecie I3 powstał MK1. Taka moja teoria spiskowa. 

 

Edit. fakt że w pierwszym sezonie DLC będzie aż 3 superbohaterów w pelerynach to by nawet pasował do tej teorii. 

Edytowane przez Observer
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...