Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W tamtym roku lokalnym hitem były pomidorowe od Wiejskich Ziemniaczków, ale w tym roku nie widziałem nigdzie w sklepach :/ Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 

A w ogóle to wszystkie te nowe Crunchipsy to o kant du.py potłuc, wypuścili nową serię na Euro (kiełbasa, boczek i jakiś tam nie pamiętam) i były akurat na imprezie wczoraj, no w mordę jeża, totalnie niezjadliwe :( trzeba było popić ze dwiema szklankami coli żeby tłuszcz spłukać. I to samo co w tej serii Street Food - sama sól.

 

Dla kontrastu Lays papryka i fromage - klasyka, wchodzi zawsze i wszędzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pringlesy Hot & Spicy - goty wszechczasów, powiadam.  :fsg:  Faktycznie ostre, ale bez jakiegoś hardkorowego przegięcia, dla mnie w sam raz. No i duży plus za to, że nie czuć na nich tłuszczu, czego niestety nie da się powiedzieć o wielu konkurencyjnych produktach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W tamtym roku lokalnym hitem były pomidorowe od Wiejskich Ziemniaczków, ale w tym roku nie widziałem nigdzie w sklepach :/ Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 

A w ogóle to wszystkie te nowe Crunchipsy to o kant du.py potłuc, wypuścili nową serię na Euro (kiełbasa, boczek i jakiś tam nie pamiętam) i były akurat na imprezie wczoraj, no w mordę jeża, totalnie niezjadliwe :( trzeba było popić ze dwiema szklankami coli żeby tłuszcz spłukać. I to samo co w tej serii Street Food - sama sól.

 

Dla kontrastu Lays papryka i fromage - klasyka, wchodzi zawsze i wszędzie.

 

A Lay's fromage to niby nie sama sól? Nie mówię, że niedobre (choć kiedyś - tak jak np. gry czy pogoda - były lepsze), ale słone jak (pipi). Karbowane fromage marki Auchan są o niebo lepsze i dwa razy tańsze. Tylko uważaj, bo Auchan ma dwie marki - tę z podniesionym kciukiem w logo (to dla biedaków) i tę z czerwonym ptaszyskiem (segment P r e m i u m), pod którą sprzedawane są właśnie ww. czipsy.

 

Mnie smakowały ostatnio Top Czipsy chutney, cokolwiek to jest. Bardzo pomidorowe i lekko kwaskowate.

 

Bizon, no najgłupsi to są ludzie, którzy nie pojmują czym są czipsy wśród słonych przekąsek. Krychasz pyry na plasterki, smażysz i posypujesz mieszanką przypraw i gotowe. To bardzo proste. Są oczywiście czipsy, które faktycznie smakują tak jak sugeruje ich nazwa (boskie Pringles salt & vinegar), ale w przypadku większości to tylko sugestia. No (pipi), jak niby zrobić posypkę o smaku spaghetti alla carbonara? Posypać przypawą z Vifona?

 

Najlepiej nie sugerować się smakiem (wyj. ww. ocet, papryka, cebula, czosnek, bo tego się nie da s(pipi)ić), tylko kupować różne rodzaje hurtem i pozostać przy tych, które pasują najbardziej.

 

:pipi:

Odnośnik do komentarza

kupiłem limitowane chrunchipsy x-cut z hamburgerem na obrazku o smaku niewiadomoczego, bo napewno nie hamburgera, probowałem odgadnąć co to może być ale jedyne co wyłapałem to lekka nuta pomidora, reszta to zagadka

chociaż złe nie były, poprostu nieokreślone

 

wylądowały w szafie oczywiście

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...