Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ostatni trening na masie zaliczony, od poniedziałku deload i redukcja. Wyniki troszkę do przodu (nie wszędzie), wszystko w seriach 5x5:

Martwy ciąg 140
Przysiady 95
OHP 55
Wiosłowanie 100
Wyciskanie na poziomej szeroko 80 wąsko 70

Klateczka bardzo słabo, dodam, że niezbyt czuję przy ławce - technika poprawiona i jest lepiej, ale dalej dość słabo i mam wrażenie, że jednak wyciskam barkami i tricepsem :( Za to hantelki na skosie, linki w bramie, rozpiętki na butterfly'u przypominają, że w ogóle mam tam jakieś mięśnie. Przy następnej masie muszę chyba coś pomyśleć o splicie i priorytecie na klatę...

Odnośnik do komentarza

Jak masz takie wrazenie to staraj sie szerzej trzymac rece na gryfie.

Malo powtorzen maksymalny ciezar, w koncu sila pojdzie do przodu. Tez jeszcze 4 miechy temu mailem 105 na klate a teraz na koniec masy bylo juz sajanskie 128 kg.

 

No ale to tak czy siak za rok dla ciebie bo tez juz mase skonczyles

Odnośnik do komentarza

Z cyklu "pierwszy raz od powrotu"... W końcu udało się zrobić w miarę przyzwoity tydzień treningowy, czyli 10h treningu,  do optimum czyli 15h jeszcze dużo brakuje ale mam nadzieje że jak mięśnie w lewej nodze i wytrzymałość będą się odbudowywać to na późną wiosnę powinno się do tych 15h udać dojść, zwłaszcza że ciepło będzie i mam nadzieje rower na zewnątrz wtedy też zacząć.

Odnośnik do komentarza

Pisałem tu w innym temacie że mi coś ostatnio je.bło w czworobocznym lewym przy francuzie za głowę na leżąco. Po 5 dniach wciąż trochę czuję ból, ale przynajmniej mogę już skręcać głową. 

Muszę się wybrać do orto/fizjo, bo to nie był pierwszy raz, ale nie zaszkodzi też zapytać o lepszą rozgrzewkę (rozciąganie?) karku przed treningiem.

 

Jakieś sugestie, Panowie?

Odnośnik do komentarza

Mi dretwiala cala reka, przestraszylem sie.

Okazalo sie ze jak ide spac to klade reke tak ze po prostu mam ja pod poduszka i klade na niej leb. A ze jestem nadzwyczaj inteligentny i moj musk swoje wazy okazalo sie ze po prostu ciezar powoduje lekkie niedokrwienie i stad dretwienie.

Czesto tez mialem dretwienie stopy, rowniez sie przestraszylem, okazalo sie ze podczas biegu stopa puchnie i mialem za mocno zawiazane buty.

 

Oczywiscie mozesz tez miec poczatki sm i umrzec tak tylko mowie

Odnośnik do komentarza

"nagrywam sorry" 

 

teraz trzeba uważać żeby się nikomu w kadr nie wpie.rdolić i chodzić na około. Czy to jeszcze siłownia czy już plan filmowy? 

no sorry - ja zawsze sie staram nie wchodzić w kadr, a druga sprawa, ze łatwiej by było tej dziewczynie przejść jego lewa ręką a nie wciskać się między bramę a jego-po prostu jest atencyjna :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...