Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.06.2020 o 16:23, Shen napisał:

Siłka bez klimy, przy martwych ciagach prawie zszedłem dzis:frog:

Jaki rekord w ciągach? 

W dniu 8.09.2020 o 16:46, Litwin81 napisał:

Pochwalę się rekordem w siadzie,od dziś 183 kg.Czekałem na to ponad 3 lata,odkąd zerwałem więzadło.

 

Ta asekuracja to rozumiem, że taka raczej mentalna? 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Shen napisał:

Jego kobieta bierze w siadzie wiecej niz wiekszosc facetow na nasze siłce, w tym ja:frog:

Spoko, to niezły wynik ale teraz panie strasznie poszły do przodu, zobacz np. jessicę buettner lub Amandę Lawrence. Dosyć przerażające jakie ciężary tam wchodzą w grę. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, kanabis napisał:

No ale wiesz ze one nie jada na kreatynie z kfd?

 

Biorac pod uwage liberalne podejscie litwina  do wszelkiej masci sterydow  i przedtreningowek na bazie pochodnych amfetaminy tez nie chce wiedziec co Litwinienko dosypuje lubej do sniadanka :)

 

ps:Tylko Agatka Wróbel

 

  Pokaż ukrytą zawartość

comment_uyhelccu7bxXi1kHnATuZaHmlvPdrktG

 

Uj co ona jedzą, ale progres dziewczyn w ostatnich latach jest imponujący. 

Zresztą jakoś jestem w stanie to zrozumieć bo startują na zawodach, jakaś rywalizacja, medale itd. 

A u nas ilu januszy napierdala na siłowniach metę aby lepiej w wakację wyglądać albo więcej wyciskać na ławce. 

A Agata co za kobieta. ;)

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Tam gdzie mniej kontroli antydopingowych progres tam gdzie wiecej (lekka i ciezka atletyka iaaf) regres w stosunku do lat gdzie takie nrd i ruskie mieli rzadowe programy dopingowe ;) Niektore rekordy u kobiet nie maja szans na pobicie kiedykolwiek z tamtych czasow. 

 

Wiesz ja nie neguje brania sterydow bo to kazdego wlasna brocha ale tez i nie imponuja mi laski ktore maja w obiegu wiecej testosteronu niz caly dzial nintendo ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, kanabis napisał:

Tam gdzie mniej kontroli antydopingowych progres tam gdzie wiecej (lekka i ciezka atletyka iaaf) regres w stosunku do lat gdzie takie nrd i ruskie mieli rzadowe programy dopingowe ;) Niektore rekordy u kobiet nie maja szans na pobicie kiedykolwiek z tamtych czasow. 

 

Wiesz ja nie neguje brania sterydow bo to kazdego wlasna brocha ale tez i nie imponuja mi laski ktore maja w obiegu wiecej testosteronu niz caly dzial nintendo ;)

 

 

Akurat te 2, o których wspomniałem startują w ipf a tam wada robi kontrole, zobacz jak wada połapała zawodników ufc i jak tam forma niektórych mocno spadła, więc jakieś tam te dziewczyny przechodzą kontrole. Raczej strach pomyśleć co by te kobity wyprawiały bez ograniczania się z towarem. :)

No i jakby kilka lat temu ktoś mi powiedział, że 70 kg dziewczyny (nie wyglądające jak babochłopy z NRD) będą dźwigały takie ciężary to wysłałbym go do Tworek. ;)

A i środki na profesjonalnym poziomie to właśnie tam są, gdzie jest duża kasa jak lekka, kolarstwo, tenis itd. Czy muszę przywoływać tutaj np. Armstronga, gdzie po 10 latach dopiero coś wykryli u niego. Albo ruscy, gdzie to już a rządowy poziom weszło, a inni raczej też czyści nie są na tym poziomie. 

Generalnie większość zawodowego sportu należałoby zaorać, dlatego daleki jestem od oceniania akurat ludzi, którzy (pipi) z tego mają a i tak idą na maksa. 

Zawsze łatwiej jest pokazać jakiegoś np. kulturystę i powiedzieć patrz to sterydy, tam (pipi), że taki koleś musi zapierdalać i żyć jak jakiś po(pipi) z tymi dietami i zakazami, no i nawet gdybym się nafutrował tak jak ronnie Coleman to nie ma opcji, żebym tak wyglądał jak on w swoim prime. Geny i zdrowie też trzeba mieć do tego. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2020 o 07:41, kanabis napisał:

No ale wiesz ze one nie jada na kreatynie z kfd?

 

Biorac pod uwage liberalne podejscie litwina  do wszelkiej masci sterydow  i przedtreningowek na bazie pochodnych amfetaminy tez nie chce wiedziec co Litwinienko dosypuje lubej do sniadanka :)

 

ps:Tylko Agatka Wróbel

 

  Pokaż ukrytą zawartość

comment_uyhelccu7bxXi1kHnATuZaHmlvPdrktG

 

Ty wierzysz we wszystko co napiszę,bez zdjęcia butelki po teściu uwierzyłeś że kokszę bo ci to było wygodne.I ja mam liberalne podejście?Twoja pani wcześniej zaczęła używać hormonów niż moja ćwiczyć,także nie wiem dlaczego w te nuty uderzasz?

Tak na marginesie pochwalę się że dziś wycisnęła 70 kg na klatę.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Plugawy napisał:

@Shenruszyły u Ciebie już treningi Kyok? Dzisiaj byłem na pierwszym i mam lekkiego cykora, że ktoś coś przywlecze, no ale mam zamiar chodzić. Pierwszy trening i czuje sie swietnie, nie ruszałem sie porządnie od marca.

od czerwca juz, ale ja nie chodze, nie mam czasu, tylko siłka

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.09.2020 o 21:25, Mustang napisał:

Część ćwiczeniowa w tym filmiku w porządku, czy znacie lepszy program? Tych filmików są tony, bez doświadczenia trudno mi ocenić co lepsze. Oczywiście wiem, że nie będę wyglądał jak ten typ po miesiącu.

Nie chcę być tym który ci to napisze pierwszy-w ogóle jest mała szansa że kiedykolwiek będziesz tak wyglądał :/ Chłop jest czarny-sorki.

Odnośnik do komentarza

I tak i nie.Brzuch też musi mieć masę jak każda inna partia mięśni,ale tak jak napisałeś przy dużym otłuszczeniu co najwyżej jeszcze bardziej ci bebzon wywali poprzez zwiększenie rozmiarów masy mięśni brzucha,tłuszcz nie zdąży proporcjonalnie szybko schodzić by to przyniosło rezultat.Oczywiście piszę o treningu na dodatnim bilansie kalorycznym.I ćwicząc brzuch trzeba też dbać o jego antagonistę,czyli prostowniki.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Litwin81 said:

I tak i nie.Brzuch też musi mieć masę jak każda inna partia mięśni,ale tak jak napisałeś przy dużym otłuszczeniu co najwyżej jeszcze bardziej ci bebzon wywali poprzez zwiększenie rozmiarów masy mięśni brzucha,tłuszcz nie zdąży proporcjonalnie szybko schodzić by to przyniosło rezultat.Oczywiście piszę o treningu na dodatnim bilansie kalorycznym.I ćwicząc brzuch trzeba też dbać o jego antagonistę,czyli prostowniki.

A weź mi powiedz czy jak tak na prawdę zaczynam przygodę i ewidentnie brzuch nie jest w stanie mocno spiąć postawy np. przy przysiadach i czuję na dole pleców dyskomfort ( pewnie on przejmuje zadanie brzucha, a dodatkowo mam pewne problemy z najniższym kręgiem) to robić oddzielnie brzuch? Czy samo wykonywanie ćwiczeń złożonych wystarczająco zaangażuje brzuch i dodatkowe ćwiczenia tylko go zajada?

Odnośnik do komentarza

Czujesz dyskomfort w prostownikach bo pewnie twoja postawa nie jest prosta,nie znam ciebie ale możliwe ze brzuch lekko ci ściąga sylwetkę do przodu i to powoduje wieczne napięcie z tyłu.Ćwiczenia wielostawowe na gryfie czy hantlach dobrze wzmacniają core,z racji że masz problem z odcinkiem lędźwiowym,to skupiłbym się na ćwiczeniach na prostowniki a nie na brzuch.

 

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, Litwin81 said:

Czujesz dyskomfort w prostownikach bo pewnie twoja postawa nie jest prosta,nie znam ciebie ale możliwe ze brzuch lekko ci ściąga sylwetkę do przodu i to powoduje wieczne napięcie z tyłu.Ćwiczenia wielostawowe na gryfie czy hantlach dobrze wzmacniają core,z racji że masz problem z odcinkiem lędźwiowym,to skupiłbym się na ćwiczeniach na prostowniki a nie na brzuch.

 

Dokładnie tak mam. Brzuch wygięty do przodu. A góra pleców do tytułu. Do tego barki do przodu jak goryl. Wielość ludzi co niestety nic z życiem nie robi tak wygląda tylko tego nie widzi, a jak człowiek zaczyna się interesować temat to dostrzega... A na sam koniec oczywiście kark do przodu od siedzenia w telefonie i laptopie.

 

Na prostownik czyli skłony dzień dobry? Ja na plecy głównie robię wiosłowanie, ale to raczej najszerszy oraz chciałem martwy ciąg, ale w wersji sumo, bo w klasycznym niestety nie mam takiej możliwości i prostownik na samym końcu puszcza i robi się minimalny koci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.