Skocz do zawartości

Doping


L@sk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Nie ruszaj metki , to jest (pipi) co wodą cię nasączy no i na start szkoda obciążać wątrobe dla znikomych efektów. Litwin poleca krótkiego teścia ale ja stojąc przed podobnym dylematem co ty wybrałem enana a potem przeskoczyłem na cypka. Nie dałbym rady bić co 1-2 dni a tak na start biłem jeden strzał na 5 dni i było ok. efekty były niesamowite i jak tylko będę miał okazję znowu przybije cypka . Po enanie źle się czułem psychicznie ale na cypku petarda , ciągle naładowany energią , nabicie niesamowite , rosłem w oczach no i regeneracja niesamowita , po 4-5 godzinach snu wstawałem na trening bez żadnych przedtreningówek i z siłowni wychodzić się nie chciało . Krótki jest lepszy by sprawdzić efekty uboczne bo wtedy łatwo zejść z towaru i im zapobiec ale jakbym miał bić co 2 dni to bym psychicznie nie wyrobił ( w pewnym momencie sam biłem sobie towar więc za łatwo nie było). Gwarantuje że z dobrą dietą i treningami cypek 250 e5d na start porobi cię niesamowicie i co najważniejsze zrobisz dobry odblok to większość mięcha zostanie .

Odnośnik do komentarza

Teraz bicie nie przeszkadza mi juz jak wczesniej gdzie nie sadzilem ze bylbym wstanie sam sobie przybic towar w bark ( wczesniej u lekarzy mialem problemy z zastrzykami). Teraz jak pisalem juz na grubo polecialbym tren z dlugim ale musialbym przynajmniej z 1000e odlozyc bo paczka szla by z Polski. W sumie cykl zmienil wiele w moim zyciu bo zobaczylem jak to naprawde wyglada i uwazam ze jest duzo latwiej , gorzej jak sie zejdzie z towaru i sila poleci wraz z nabiciem. Sorry za brak PL znakow ale telefon nawala.

Odnośnik do komentarza
  • 7 lat później...

Dwóch małolatów co ostatnio zaczelo chodzić na moja siłke, z lewej ma 17 lat z prawej 18. Jeden trener ich prowadzi pod kątem treningu, a chlopaki już całą apteke bija, metka, teść i chuj wie co jeszcze. Jeden w pół roku ze 160 na 220kg na płaskiej doszedł, drugi już też ponad 200. Najsilniejszy natural u nas 182,5kg robi:niki:

Chce zobaczyc tych matołów za 10 lat

Messenger_creation_7175929225321444370.thumb.jpeg.5134f0effcded00b918f5717f938feb0.jpeg

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...