Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Dying Light - przyznaje że może i w chooj podobne do Dead Island ale klimacik trzyma mega. Fajny patent z parkourem i pomykaniem po dachach i samochodach i skakaniem przez okna.  Szkoda tylko że troszke momentami przycina mimo wszystkiego na low ( a wcale nie mam takiego tostera stareńkiego ). 

 

Command Modern Air/Naval Operations - autystyczna strategia ze stajni Matrix Games traktująca o ( DUH ) kombinowanych operacjach powietrzno morskich z setkami scenariuszy, edytorem i setkami godzin grania. Zero grafiki ( prawie ) kupa tabelek, ikonek i wysilania mózgu.  Tylko dla koneserów. 

Odnośnik do komentarza

Roguelight i Resident Evil HD Jezu jakie to dobre gierki. 

 

Dobra ten drugi to kotlet z gacusia którego można było już wieki ogrywać naDolphinie ale kij z tym jaka ta gra prześliczna.

 

Roguelight z kolei to indyk w prawdziwej postaci - minimalistyczny, freeweware,ta muza , prostota rozgrywki a jak wciąga, klimat taki że gdyby wyszło to na nesa pewnie trzymałbym kartidż po dziś dzień w słoiku konserwowanej zaje.bistości wykutym przez pradawnych kapłanów grywalnego ogłuszenia. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zaczynam grę w patch of exile. Gra pod każdym niemal względem przypomina diablo 2. I dla fanów tego tytułu jest to obowiązkowa pozycja. Ponadto jest darmowa. Jest jednak jedna rzecz, która w mojej ocenie góruję nad d2. To drzewko umiejętności. Jest przeogromne. Naprawdę gra się megaprzyjemnie, wystarczy się zarejestrować na stronie i ściągnąć klienta (5gb). Możliwe, że jest też na steamie. 

Odnośnik do komentarza

Max Payne 2. Odzwyczaiłem się trochę od grania na myszce i klawiaturze, ale jestem pod koniec pierwszego chatpera i bawię się wyśmienicie, z każdą minutą lepiej.

 

Po ostatnich dyskusjach o gierkach Remedy w CW coś mnie wzięło, by ogarnąć całą trylogię, ale jedynka mi coś kaprawo działa (dźwięk się zacina, nie ma obsługi panoramicznego obrazu), więc z braku czasu zabrałem się od razu za dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Max Payne 2. Odzwyczaiłem się trochę od grania na myszce i klawiaturze, ale jestem pod koniec pierwszego chatpera i bawię się wyśmienicie, z każdą minutą lepiej.

 

Po ostatnich dyskusjach o gierkach Remedy w CW coś mnie wzięło, by ogarnąć całą trylogię, ale jedynka mi coś kaprawo działa (dźwięk się zacina, nie ma obsługi panoramicznego obrazu), więc z braku czasu zabrałem się od razu za dwójkę.

Trójka przed tobą? Ale będzie Ci się dobrze napie.rdalać. :fsg: Polecam od razu zacząć ją na hard.

Odnośnik do komentarza

Max Payne 1 i 2 miały sporo problemów z odpaleniem się na win 7, nie wspominając już o wersji x64. Przeszedłem całą trylogię w grudniu/styczniu i muszę przyznać, że jedynka najbardziej mi utkwiła w pamięci, dwójka mi się za to najmniej podobała. Jest widescreen fix do obu gier, a w jedynce problemy z dźwiękiem można też naprawić (gra obsługuje przestarzałe pliki muzyczne, ktore niezawsze działają na nowszych systemach).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwne ja grałem w Maxy na moim sprzęcie i było wszystko w porządeczku i też Siódemka 64 bit (Polskie wydanie z Pazurą, nie pamiętam czy jakieś patche też mialem).

 

Wróciłem do Elite - Mein Gott po updacie 1.1 ta gierka naprawde nabiera coraz więcej kolorów, miałem wczoraj chyba więcej przygód jednego dnia niż miesiącami temu katując ten tytuł. Do tej pory bawiłem się głównie w niezależnego handlowca, latałem wszędzie byle jak najwięcej zarobić, nie interesowała mnie reputacja żadnej ze stron, ani prosperowanie jakiegoś sektoru w wyniku moich działań (które zresztą dla graczy nie było wtedy jeszcze takie "namacalne" by to jakkolwiek odczuć). Teraz latam dopakowaną Cobrą i zastanawiam się nad jakimś 2 statkiem do eksplorowania, zaś Cobre zostawiłbym na statek do walki. Troche już mi handel zbrzydł przez te miechy, lataj z punktu A do B, spisuj ceny towarów, leć dalej i rób to samo (zawsze miałem przy tym brechty z misji typu "przywieź nam towar" gdzie to, co chcą mogłem kupić na ich stacji i im opchnąć z zyskiem hehe). Teraz można spokojnie postrzelać się na Conflict Zonach z innymi i na brak akcji nie moge narzekać, a i pieniądz z tego nienajgorszy :D

 

2wlv8lk.jpg

apfr4o.jpg

15rlk77.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Shadowrun Returns. Postanowiłem ograć przed Divinity: Original Sin, Wasteland 2 czy Pillars of Eternity. Tyle dobra. :fsg: :fsg:

 

Piec w końcu wraca do łask, bo do tej pory żywcem nie miałem ochoty na nim grać.

 

Niezły rpgowy backlog mi się stworzył. :newell:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...