Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

przy wznosach hantli na bok lub też jak wyciskam stojąc hantle/ sztange to czuje napięcie w mięśniach na szyi, ale nie jest to nic przyjemnego. Później czułem takie "spięcie" jeszcze długo po treningu.

 

Czy to po porostu wymaga masażu/rozmasowania/rozciągnięcia szyi?

 

 

+ ktoś zarzuci filmikiem jak poprawnie robić wznosy hantelek na bok? 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na moje to problem z rotatorem. Mam to samo juz od jakis 2 lat :(

http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-kostno-stawowy/uszkodzenie-stozka-rotatorow.html#popupClose

 

Jedna z najgorszych rzeczy ktora mi sie przytrafila, a  nikt sie nie kwapi by cokolwiek zrobic. Musialbym chyba wywalic sporo mamomy i udac sie do lekarza sportowego i wykonac zabieg.

 

Nabawilem sie tego robiac korean dips i wyciskania na barki. 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie mam dokładnie ten sam problem, od dość długiego czasu już. Teraz lewy bark. Jakoś 2 lata temu miałem myślę to samo w prawym, tylko 100x bardziej bolesne i upierdliwe. Jak poszedłem do lekarza, pobadał, stwierdził, że raczej nic nie mam zerwane, ewentualnie naderwane, zapalenie. Dostałem do brania Aulin i zadziałało jak magia. Ogromny ból, który przez nie wiem, 2-3 miesiące ani trochę nie ustępował, po dosłownie 3-4 saszetkach (2 dniach brania) ustąpił w 80%. Później jeszcze pojadłem, trener parę ćwiczeń podsunął jak można tam rozruszać i porozciągać i kontuzja poszła w zapomnienie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten aulin był na recepte ;/ Ruszyłeś temat? 

Po firmowym wyjściu nakręgle, strasznie zaczęło mnie coś w kolanie boleć, nie chce przestać. Na tyle, że poszedłem aż do lekarza... stwierdził syndrom pasma biodrowo piszczelowego... Póki co lód, voltaren plus jakis lek przeciwzapalny i zobaczymy co dalej, jak wyjem tabsy co dostałem. Przy okazji jak już byłem ruszyłem temat barku, mówi żeby się nie spinać, ale teraz żadnych leków nie dostałem (chociaż te na kolano mam więc może to też troche pomoże) ale za to idę do fizjoterapeutki, podobno mnie naprawi :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...