Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

A czy ta konsola ma kiedyś zamiar się łączyć z internetem? Jeżeli nie to oczywiście możesz nie podłączać fizycznie, wyciąć playstation.net na routerze lub po prostu mieć źle bądź wcale skonfigurowane połączenie sieciowe konsoli (są dwa oddzielne: dla kabla i WiFi, na DEXach są 4).

 

Możesz aktualizować gry z zewnątrz, patche ściągając na komputerze.

 

Nie wiem na jakiej zasadzie działa remote play, nie posiadam ani PSP ani PSV. Jeśli konsola do tego wymaga połączenia z internetem to znasz już odpowiedź (nie powinna bo to absurdalne, ale... nom, Sony ;]).

 

- - -

 

Po za tym ja czegoś tutaj nie rozumiem. Chcesz kupić PS3 z jakimś CFW, aby grać na niej w gry ze swojego konta. A jak te gry tam wgrasz BEZ łączenia się z internetem, ustalaniem swojego konta, bez ściągania licencji i samych gier? Ja tu widzę lukę w logice. ;)

Lącze się z internetem na swoim koncie,zaznaczam sciaganie gier, wylogowuje się z konta "plusowego" na którym mam jeszcze zakupione parę gierek, czekam do rana modląc się aby nie dostać bana-póżniej gram tylko offline, po czym po zakupie PS4 za pare miesięcy konsolę opylam :)

Odnośnik do komentarza

Ale bana nie musisz dostać od razu. Konsola łączy się z SEN, sprawdzane są różne ciekawe rzeczy, zapisywane na serwerze kiedy miało to miejsce. I teraz jest pytanie co Sony z tym robi, czy są pracownicy którzy ręcznie będą testować czy nie masz CFW czy może są fale banów jak u MS (przypominam, że mogą kiedy chcą buszować po wszystkich zasobach konsoli, modyfikować te dane, uruchamiać co tylko i kiedy chcą). Nie ma obecnie żadnych metod na oszukanie Sony w tej kwestii, żadne zmiany MAC, IDPS czy nawet fw które jedyne co posiada to patche aby można było wrócić na niższy lub inny CFW - Ci co twierdzą inaczej żyją w błogiej nieświadomości. Jeśli więc zechcą to dostaniesz bana od razu albo za rok albo wcale.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

A co to jest? ODDE (emulator napędu optycznego)? Nie jest, bo nie jest transparentne dla OSu. Obecnie (to jeszcze niepotwierdzona informacja) fw 4.55 brickuje konsole z ODDE.

 

Po za tym to bezużyteczne bo jedyne co można z tym zrobić to grać na kopiach (muszą być 1:1, czyli z zaszyfrowanymi plikami) i odpalać programy, które nie używają peek & poke. IMO szkoda pieniędzy.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Coś nowego w świecie sceny PS3? Przyznam, że na konsoli gram już coraz rzadziej, chyba, że w buzzery po wutce, czy przeglądam youtube. Myślę coraz częściej o spiraceniu. Oto co m.in. można robić na spiraconej konsoli:

PS1, PS2, PS3, and PSP isos

BD/DVD Movie ISO

Cinavia Protection Bypass

RSOD Bypass

In-Game Screenshot

+ do tego masa emulatorów.

Strasznie mnie wkurza, że piraci mogą grać na PS2, a ja, by pograć na tejże konsoli, musiałem kupić używaną PS2. Przecież w pierwszych modelach PS3 było to możliwe. Na PS3 nic głośnego/dobrego chyba nie wyjdzie, więc chyba to moment na zrobienie z plejaka "centrum dowodzenia". Nie da się już mieć jakiejś tam przystawki na USB, która pozwala odpalać alternatywny soft? :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy dobry temat wybrałem, ale miałem 3 ps3 i na każdej sie logowałem, 2 pierwszych już nie mam, jedna sie zepsuła a w drugą sprzedałem i sobie pogrywam na trzeciej czyli tej którą teraz mam, i rozchodzi sie o to że nie mam dezaktywowanych kont na tamtych dwóch konsolach i mam takie coś jak wbijam na stronke sony:

 

ogkl4y.jpg

i chciałbym właśnie deaktywować te dwa na poprzednich konsolach, czyli kliknąć na niebieski obrazek powyżej z "deaktywuj wszystkie" żeby potem nie miał problemów z zalogowaniem sie kiedyś na następne konsole i żeby teraz z tą co mam miał wyświetlone że aktualnie moje konto jest tylko aktywowane na obecnej pstrójce czyli 1 systemie? możliwe to jest tak? bo chyba jest jakiś limit z tego co słyszałem, czy nie ma różnicy ile będę miał konsol, to za każdym razem będę mógł sie zalogować na moje konto, czy jest jakiś limit i bym musiał deaktywować tamte konta? tylko nie wiem czy jak deaktywuje wszystkie to będę mógł znowu aktywować na mojej aktualnej konsoli? sorry moze troche pomieszane ale chyba wiadomo o co mi chodzi, nie chce mieć w przyszłości problemów z tym bo troche czasu z mojego życia ubyło na wbijaniu trofików i nie chciałbym żeby to przepadło kiedyś tam bo moj profil jest aktywny na poprzednich konsolach

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak wygląda dziś scena na PS3? W sumie pleja tylko włączam, jak podpinam pendriva z filmem AVCHD (by mieć 1080p i DolbyDigital), albo YouTube jak ze znajomymi siedzimy, albo Buzzery i... kolekcję gier chyba już posiadam kompletną (to co mnie interesuje) i w sumie jakby tak mieć emu NESa, czy SNESa, byłoby ok. Tylko pozostaje mi jakiś chip, czy da się to zrobić softwareowo? Soft mam najnowszy, a PS3 w wersji Slim.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ja dobrze rozumiem? Piraty na oficjalnym sofcie 4.7?

http://www.ps3hax.net/2016/11/ps3-ofw-4-70-tools-run-pirated-games-ps3-ofw-4-70-consoles-without-any-ode-idps​/

Tyle że już jest 4.81, ale... nie wiem kiedy updejtnąłem konsolę, przyznam że wizja odpalenia wszystkich gier od Atari2600, po PS3 wydaje się być kusząca.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...