Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwań ciąg dalszy, schodzę z wymaganiami, gry mi niepotrzebne, w sumie i aparat foto nie jest mi nawet potrzebny w telefonie.

Czy ktoś miał do czynienia z lumią 630 dual sim? Chodzi mi przede wszystkim o sposób, w jaki współpracują karty. Jak ktoś dzwoni na jedną to automatycznie telefon pokazuje dzwoniącego z danej sieci? Nigdy nie miałem do czynienia z tym rozwiązaniem, a dwóch telefonów nosić mi się nie chce. Wygląda na to, że system działa sprawnie, a z dodatkowych aplikacji praktycznie w ogóle nie korzystam, więc te 512MB operacyjnej powinno spokojnie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad Motorola 2013 G Lte. Macie może jakieś opinie na jej temat? Trochę już szukałem w necie (gsmarena, Android.com.pl etc) ale tu z chęcią też zapytam. Najchętniej wziąłbym z1 compact (ważny jest dla mnie (relatywnie) mały rozmiar telefonu) ale na razie mam ważniejsze wydatki, moze jak wyjdzie z4 compact i cena z1 albo nawet z3 spadnie, to pomyślimy.

Obecnie mam LG 4x hd i mnie (delikatnie mówiąc) mocno wkurza jego "szybkosc" (nawet po roocie i wgraniu enoxa - chyba najlepszego/najszybszego roma dla tego telefonu - no ale z g**na bata nie ukrecisz :/)

Narzeczona ma Moto G2 od tygodnia i bardzo bardzo zadowolona, telefon działa płynnie zero zwiechy bateria trzyma spokojnie dwa dni i dłużej. Myślę że to bardzo dobry telefon za rozsądne pieniądze. No i czysty Android na starcie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

G3 przycina. A belka jest zepsuta w czystym kitkacie. Romy AOSP mają zawsze haczaca belkę, jest jakiś błąd w kodzie który niektóre firmy potrafią poprawić a inne nie. Na Samsungach belka nie tnie jak jest oczywiście e miarę mocny. Mi się tez bardzo podoba w nowym touchwiz że można ukryć pasek stanu w przeglądarce. Czemu chrome nie działa w trybie immersive? No i jak się wymusi immersive na chrome to wtedy klawiatury źle działają, nie zoomują. Głupie to jest że samsung umiał to zrobić dobrze.

Odnośnik do komentarza

lg l90 czy xperia e3 ? Szukam czegoś do 600zł i te dwa modele przykuły moją uwagę.

Sony nie ma niczego sensownego ze średniej półki, wszystko poza zetkami to szrot kompletnie nieadekwatny do swojej ceny. Sam mam l90 dopiero od paru dni, więc trudno mi się kategorycznie wypowiadać, bo na początku to większość telefonów pięknie śmiga, ale jednak w internetach generalnie panuje opinia, że za takie pieniądze niczego sensowniejszego się nie dostanie.

 

Jedyne przed czym już mogę przestrzec to że już zamówiłem folię matową - cały przedni panel koszmarnie marze się od samego patrzenia. No i jakiś gumowy case chyba się przyda, bo o ile faktura tylnej klapki jest bardzo ładna i na pewno się nie porysuje (mowa o czarnym modelu, w białym tylna klapka jest gładka), to zastosowany plastik jest mega śliski i nawet nie chcę myśleć jak się ten telefon trzyma jak się nie daj boże dłonie spocą.

Edytowane przez Tokar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowa linia smartów Blue Charm (niby średnia półka bo najwyższa to wiadomo, że MX) od Meizu może być mega ciekawa. Bdb specyfikacja, cena (160$ za 16 gb/192$ za 32 gb) i kolor zielony ^^ ponoć ma wyjść w styczniu-lutym także poczekam jeszcze troche, moze jakieś recenzje sie pojawią chociaz to meizu to o jakość sie nie boje.

 

http://www.phonearena.com/news/Monsters-from-Asia-Meizu-Blue-Charm-Note_id64080

Odnośnik do komentarza

s5 w porównaniu z moim starym LG G2 to już muli... A jak nie chcesz żadnego mulenia + za(pipi)ista jakość wykonania to nie bierz żadnej zetki tylko HTC ONE M8. Serio nic oprócz iOS nie jest tak płynne jak ten HTC.

Inną alternatywą jest jeszcze Moto X 2nd, który posiadam. Świetnie wykonany, dostał aktualizację do Lollipopa i za(pipi)iście szybki (szybszy od tego M8). Minusem jest słabe wsparcie w Polsce i dość wysoka cena, ale coś za coś.

Edytowane przez _Shaman_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak s2 dla niej nie muli to kup jej cokolwiek nowego. Dopóki nie zobaczy jak powinien działać szybki smartfon będzie zadowolona.

Parametry to jedno, a realne dzialanie systemu to drugie. Moj LG4X czasem nie jest w stanie wyswietlic polaczenia, gdy ktos dzwoni, a niby cztery rdzenie i tegra3. Ten SGS2 naprawde spelnia wszystkie potrzeby, wiec jesli przesiadka na SGS4 zacznie zamulac, to jaki sens zmiany fona.

 

Jest jakis tel na rynku, ktory nie dławi sie sam z siebie po pol roku? W kregu zainteresowan mamy:

- SGS4

- Z2

- Note 3

 

Po moich dwoch kaprawych LG (2X, 4X), nie chce wiecej androida z ich nakladkami.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

 

 

Jak s2 dla niej nie muli to kup jej cokolwiek nowego. Dopóki nie zobaczy jak powinien działać szybki smartfon będzie zadowolona.

Parametry to jedno, a realne dzialanie systemu to drugie. Moj LG4X czasem nie jest w stanie wyswietlic polaczenia, gdy ktos dzwoni, a niby cztery rdzenie i tegra3. Ten SGS2 naprawde spelnia wszystkie potrzeby, wiec jesli przesiadka na SGS4 zacznie zamulac, to jaki sens zmiany fona.

Jest jakis tel na rynku, ktory nie dławi sie sam z siebie po pol roku? W kregu zainteresowan mamy:

- SGS4

- Z2

- Note 3

Po moich dwoch kaprawych LG (2X, 4X), nie chce wiecej androida z ich nakladkami.

HTC one m7, serio wykonanie, praca on kurde jak za tą cenę to chyba nie widziałem lepiej wykonanego i działajacego fona.

Jeśli chcesz wybierać pomiędzy tylko tymi trzema, to skreślił bym na dzień dobry sgs4, potem bym się zastanowił, czy note 3 nie będzie zbyt wielki.

Wiem, ze x2 i x4 nie były udane ale seria "G" od LG to moim zdaniem całkiem nowa jakość i odcięcie się od poprzednich modeli. Te minimalne ramki są świetne i jak przyłożyłem z2 do g2 to pomimo tej samej przekątnej z2 była OGROMNĄ cegłą w porównaniu z LG.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...