Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Najchętniej zagrałbym w coś będącego lepszym technicznie Alpha Protocol. To jedna z niewielu gier, gdzie mam ochotę zaraz przejść od nowa i pociągnąć zupełnie inaczej fabułę, nawiązać inne sojusze, inaczej odpowiadać na pytania etc.

Coś w tym stylu jeszcze znajdę? Najbliższy konwencji chyba jest Mass Effect, ale jestem już po trylogii.

Odnośnik do komentarza

Z powyzszych w zasadzie Dragon's Crown wyglada spoko. To dobre dla singla, czy raczej multi?

Prosze jeszcze o pare killerow, dopisze sobie do listy.

Możesz ogrywać samotnie, lub w coopie, na jednej kanapie i przez sieć po wbiciu 20 levelu, dzięki czemu znacznie ograniczone zostało napotykanie lamerów wychodzących z sesji po pierwszych minutach. W każdej chwili dołączyć mogą do was 2 osoby z sieci, lub 3 jeśli grasz samotnie. Gierka to w sumie taki klon Diablo, ale w ujęciu beat em up 2D. Przygotuj się na sporo grindowania lootu, rozwijania skilli, naprawiania orężu i handlu. Za dodatkowy bajer robią postacie innych graczy, których szczątki zbieramy podczas rozrywki online w miejscu gdzie polegli i po wskrzeszeniu dodajemy jako boty do swojej drużyny. Jeśli lubisz klimaty jrpg i strategie turowe, bardzo dobra jest też Valkyria Chronicles. Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lubię FPSy a Killzone'a uwielbiam a nie grałem nigdy w Battlefjuta ani w CoDa. No i rodzi się pytanie którą grę wybrać, choć bardziej skłaniam się po filmikach ku BF (klimat "helikopter w ogniu"). Nie wiem też którą część danej gry wybrać? Słyszałem że BF4 jest zabugowany i może lepiej wybrać BF3? Ale BF3 zamkną szybciej serwy niż BF4 ;/ Natomiast w CoD po filmikach rajcuje mnie moderwarfare czy jakoś tak. To samodzielna gra czy trzeba mieć podstawkę którejś części?

Odnośnik do komentarza

Lubię FPSy a Killzone'a uwielbiam a nie grałem nigdy w Battlefjuta ani w CoDa. No i rodzi się pytanie którą grę wybrać, choć bardziej skłaniam się po filmikach ku BF (klimat "helikopter w ogniu"). Nie wiem też którą część danej gry wybrać? Słyszałem że BF4 jest zabugowany i może lepiej wybrać BF3? Ale BF3 zamkną szybciej serwy niż BF4 ;/ Natomiast w CoD po filmikach rajcuje mnie moderwarfare czy jakoś tak. To samodzielna gra czy trzeba mieć podstawkę którejś części?

Jeżeli Helikopter w Ogniu to CoD4 MW. Gra jest bardzo podobna, wręcz niektóre misje identyczne do filmu (oba dzieła podobają mi się i polecam). Nie wiem jak aktualnie z multi ale zapewne mało osób gra.

Najlepszy BF to Bad Company 2, ale to pewnie wiesz ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na amerykańskim PSS są ciekawe promocje na PS2 Classics:

  • Persona 3 FES za $5
  • Persona 4 za $8
  • Odin Sphere za $4
  • Disgaea za $4
  • SMT: Digital Devil Saga za $8
  • SMT: Digital Devil Saga 2 za $8
  • SMT: Devil Summoner za $4
  • SMT: Devil Summoner 2 za $4

Są jeszcze inne, ale te co nie co kojarzę. Co warto sobie wziąć?

Odnośnik do komentarza

Poszukuję jakiegoś fajnego jRPG - co polecacie? Tylko nie Final Fantasy :)

 

Ni No Kuni albo Valkyria Chronicles

 

 

Szkoda, że nie masz x360  bo tam jest Tales of Vesperia i Lost Odyssey - dobre rodzynki jedne z lepszych jrpg na poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza

Polecam RAGE. Trochę gra pogrzebana w pokładanej w niej nadziejach. Wyszedł solidny shooter z elementami rpg i wyścigów. Dużo zbieractwa i kustomizacji broni. Mi przypadło do gustu. Uczucie podczas ostrzału takie jakie powinno być. Sympatyczny feeling broni.  

Edytowane przez MiK86
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...