Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tak, albo przeciwnicy dostają boosta, albo jedziesz sobie na pierwszym miejscu i pomimo wydawałoby się świetnego przejazdu masz na ogonie rywali, którzy bezlitośnie wykorzystują każdy twój błąd. Trochę to wkurza, ale taki już urok tej serii, podobnie masz w Wipeoucie Fury.

Mimo to tak jak pisze łom - jak dobrze wyuczysz się trasy i wyrobisz sobie skilla, to nawet oszukane rubber-band AI nie będzie zbyt dużym problemem. Jak nie grałeś w PR, to koniecznie daj szansę tej gierce - takich produkcji w obecnej zje.banej generacji konsol już niestety nie ma, a nawet dziś pod względem grafiki Motorstorm prezentuje się fenomenalnie.

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Teraz ogrywam Wolfenstein i jest :obama: gra jest mega jesli chodzi o gameplay i klimat. Początek był ok, ale to był tylko prolog i potem miałem lekkie zaskoczenie zaczynając pierwszy rozdział xD graficznie bardzo dobrze, miejscami średnio, tekstury ładują się czasami zbyt wolno, coś jak w Rage, ale 60 klatek robi swoje no i ta muza :obama: Zacznij grać na przedostatnim poziomie trudności

 

Resistance 3 to też podobne klimaty tyle, że z jeszcze lepsza oprawą+nabijanie lvl broniom jak w Ratchecie, końcówka lekko ssie, ale to i tak must play jeśli chodzi o singleplayer i must have jeśli chodzi o steelbooka.

 

Bulletstorm - przesz do przodu, padają kozackie teksty, brutalność, świetni bohaterowie i zaje.bisty boss, czysta akcja na 7-8h.

 

Killzone 3 - szczyt możliwości graficznych ps3 + przyjazna casualom rozgrywka i możliwość gry w kampanię w kanapowym coopie na plus

 

Far Cry 3 - jedyna część warta uwagi na ps3, rajskie widoki w świetnej grafie, żywy jeszcze i udany multiplayer, eksploracja. Warto grać na hardzie. Dużo godzin jeśli chodzi o rozgrywkę o ile będziesz robił zadania poboczne.

 

Killzone 2 - mega oprawa a/v, klimat, żywy multi, dosyć wymagająca jeśli chodzi o walkę

 

The Darkness 2 -  komiksowa grafa, bardzo brutalna zabawa, ale już bez cięzkiego klimatu rodem z jedynki, ciekawy singiel polecam. Pierwsza cześć lezy pod względem technicznym na ps3, ale klimat i historia kopie jaja

 

Aliens Colonial Marines - wyłącznie dla zagorzałych fanów Aliena i nie niedzielnych graczy, patch sporo naprawił, ale nadal grafika nie robi wrażenia czasami. Fabularnie średnio ale klimat jest.

 

Ze swojej strony polecam przede wszystkim KZ3, Resistance 3 i Wolfa.

Post pisany trochę z daunem tak na szybko.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

W sumie wymieniłeś już chyba wszystkie tytuły godne uwagi, choć o RAGE tylko wspomniałeś, więc je tu wyróżnię :)

 

Esencja z tego, co tam naskrobałeś wychodzi mi taka:

 

1. Wolfenstein The New Order

2. RAGE

3. Bulletstorm

ewentualnie jeszcze Resistance 3

 

 

W sumie teraz wpadło mi do głowy, że brakuje tam pierwszego Bad Company, które miało kozackiego singla (choć dwójka też zła pod tym względem nie była) i zdecydowanie powinno się znaleźć w powyższym zestawieniu, choćby kosztem takiego Killzone 3, bo w singlu to gra dla daunów - celowniczek na szynach, straszny zawód...

 

No i z tym Alienem to pojechałeś, brawo za odwagę :) W sumie jak ktoś jest fanem filmu, to mimo wszystko będzie się dobrze bawił - ja kupiłem na premierę i oceniam gierkę pozytywnie - taki spoko średniak z przedziału 6-7/10, technicznie niedzisiejsza, ale klimacik jest.

Odnośnik do komentarza

Ano o Rage zapomniałem mimo, że wspomniałem na początku. Szkoda, że karcianki nie rozwinęli jakoś bardziej bo fajnie się w nią grało. A i w Wolfie na samym początku, w prologu nie czuć mocy broni mimo że nawala się z karabinu, sytuacja zmienia się diametralnie od pierwszego rozdziału. Wydaje się, że to był celowy zabieg, żeby bardziej uwidocznić

te 14 lat różnicy między wydarzeniami i to jak technologia poszła do przodu dając wykop giwery

. Aliena musiałem po prostu wpisać na listę, bo jest najbliżej filmowemu klimatowi z Obcego 2, ale niestety są dwa poku.rwione momenty, m. in. walka w

ładowarce

z tym dużym poyebem.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dead Island świetne, ale ja z kolei nie lubię Dead Rising (chociaż w DR3 bym zagrał, ale jakieś ciule z M$ zrobiły z tego "exclusive"). W każdym razie zombiaki od Techlandu zawsze są the best, choć pierwsza część na starej generacji to był bugfest to i tak się zakochałem. Taka wprawka przed Dying Light w sumie.

 

A z tej promocji to bierz... wszystko :P

Znaczy mi łatwo tak pisać, bo wszystko mam na półce i zdecydowanie polecam (TEW i Aliena zwłaszcza).

Odnośnik do komentarza

Znaczy mi łatwo tak pisać, bo wszystko mam na półce i zdecydowanie polecam (TEW i Aliena zwłaszcza).

Zobaczyłem porównanie grafiki miedzy PS3/PS4 i niestety obie pasuje do czasu zakupu "czwórki". Za duża różnica i spadki klatek na past genie.

Jest jeszcze ten Riptide w promo, ale coś czytałem, że jest o wiele gorsze niż podstawowa "jedynka"

Odnośnik do komentarza

 

Jest jeszcze ten Riptide w promo, ale coś czytałem, że jest o wiele gorsze niż podstawowa "jedynka"

 

Raczej lepsze, jeśli już :) Co prawda polecam zacząć "po bożemu", od części pierwszej (bo fabuła, mimo swej głupoty i umowności, bo pewne rozwiązania itp.), ale Riptide to więcej tego samego, plus sekcje wodne, kwarantanny i obrona miejscówek przed falami zombiaków (plus kilka nowych rodzajów nieumarłych, a także ciut więcej broni palnej oraz dużo częstsze warsztaty do naprawy żelastwa). Sequel baaaardzo bezpieczny (do tego stopnia, ze złośliwi nazwaliby go DLC, ale poprawiający błędy poprzednika i dodający kilka rzeczy od siebie.

 

 Evil czy Alien? :(

 Evil i Alien - ja nie mogłem się zdecydować i musiałem mieć obie :)

Zależy, która szkoła jest Ci bliższa - jeśli jesteś fanem "residentów", a najlepiej RE4, to bierz The Evil Within - zdecydowanie najlepszy "resident" od czasów czwórki.

A jeśli lubisz skradanki z pierwszej osoby, z domieszką craftingu, z mega klimatem, do tego w tak znanym uniwersum... 

Tak czy siak - polecam obydwie, choć w przypadku TEW na PS3 musisz być przygotowany na techniczne niedoróbki, bo silnik idTech jest "niezbyt kompatybilny" z bebechami konsoli Sony.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dead Island dobre? Bardzo lubię Dead Rising, ale tutaj gameplay'e jakos słabo wygladają. Moze na zywo lepiej?

 

Tak poza tym to dobre promo na gierki - TEW, Alien, Doom BFG, REsy... kurde aż sam nie wiem co pobrac.

Odpaliłem doom bfg i zamiast trójkę włączyć to pojechałem w klasyka. Jakbym co dopiero w to grał na 486tce. :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...