Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, jaki jest najstraszniejszy, ale najlepszy jest dla mnie Dead Space - gra ideał i absolutne 10/10 - późniejsze części słabsze, ale jak już pogodzimy się z tym, ze w ogóle wyszły, to stanowią całkiem fajne uzupełnienie i rozwinięcie historii (Dead Space Extraction, jako prequel też fajny).

Odnośnik do komentarza

Dzieciak ma 12 lat a Wy tu wyskakujecie z Diablo, BF, God of War, Last of Us... zachowajmy chociaż pozory no :D

 

Siren Blood Curse czy Silent Hill: Downpour? W ogóle jaki jest najlepszy i najstraszniejszy horror na PS3?

Z tych dwoch to zdecydowanie Siren Blood Curde. Gra tak ryje banie swoim gestym klimatem, ze strach ja odpalac na dluzsze posiedzenia. Silent Hill Downpour dobry ze wzgledu na sentyment. Dobry - ale srednio straszny jako calosc. Ma swoje momenty. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie najlepszy. W sumie Fight Night Round 4 był chyba "głębszy taktycznie", ale Champion ma najnowszy silnik graficzny i świetny tryb fabularny, który wciąga jak dobry film. System walki jest uproszczony w stosunku do poprzedników, ale mi to nie przeszkadzało, bo ogólny feeling jest mistrzowski :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na pewno Destiny, choć tutaj bez edycji The Taken King nie ma co podchodzić, bo inaczej będziesz grał w demo. O dziwo zarówno pierwsze, jak i drugie Battlefield Bad Company są całkiem zaludnione, podobnie jak Battlefield 3. Dowolne Call of Duty, choć im nowsza odsłona, tym lepiej, bo starsze pełne są hakerów, co równa się zerowej przyjemności z grania. Poza tym PeeStrójkowe exy, jak Killzone 3Uncharted 2 i 3 oraz The Last of Us - tutaj zawsze jest sporo ludzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mogę też potwierdzić, że nadal na ranked można spokojnie grać w Tekken Tag Tournament 2, także po sieci można spotkać graczy w Magic 2014. Wiem też od znajomka, że w PES 2016 ludki spoko pogrywają.

 

Co do BF 3, to jak przestawałem w to grać, to już był spory odpływ ludzi, a większość serwerów to z podstawki tylko była i to głównie TDM na jednej i tej samej mapie :)

 

------

 

Kurcze, sporo cebuli w tej styczniowej wyprzedaży, a kusi mnie Naruto Ultimate Ninja Storm Revolution, ciekawe jak tam sprawa z siecią wygląda. Bo jak słabo, to chyba jednak wezmę Kijek Prawdy, choć czuję że niebawem będzie w PS Plus ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

Wstyd się przyznać, ale mimo iż posiadam od dłuższego czasu PS3 to wciąż nie grałem w Demon's Soul. Chciałem sobie zakupić tę grę, ale nie mam zielonego pojęcia w jakiej wersji, bo znaleźć mogę Demon's Souls, Demon's Souls: Black Phantom Edition i Demon's Souls: Deluxe Edition. Czym się różnią te wersje od siebie? Zgaduję, że jedna z dwóch ostatnich zawiera wszystkie dodatki do gry tak jak w Dark Souls: Prepare to Die Edition? Czy w tej grze i ewentualnie dodatku jeśli istnieje są jakieś online achievementy? Bo wiem, że serwy są wyłączone, a fajnie byłoby zrobić calaka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...