Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd się przyznać, ale mimo iż posiadam od dłuższego czasu PS3 to wciąż nie grałem w Demon's Soul. Chciałem sobie zakupić tę grę, ale nie mam zielonego pojęcia w jakiej wersji, bo znaleźć mogę Demon's Souls, Demon's Souls: Black Phantom Edition i Demon's Souls: Deluxe Edition. Czym się różnią te wersje od siebie? Zgaduję, że jedna z dwóch ostatnich zawiera wszystkie dodatki do gry tak jak w Dark Souls: Prepare to Die Edition? Czy w tej grze i ewentualnie dodatku jeśli istnieje są jakieś online achievementy? Bo wiem, że serwy są wyłączone, a fajnie byłoby zrobić calaka.

Bierz najtańszą możliwą, bo Demon's Souls żadnych DLC nie miało - wersje różnią się regionem wydania i czasem bonusami w postaci Art Booków itp.

Serwery ciągle żyją, bo odpalałem gierkę w zeszłym tygodniu, żeby to zweryfikować.

No i jak Ci się spodoba, to możesz wbić nawet 3 calaki, gdyż każdy region to osobny zestaw pucharków (EU, USA, JPN) :)

Ja niedawno kupiłem wersję amerykańską i powalczę o drugą platynkę, bo stęskniłem się za tym klimatem :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Głównie chodzi o humor i swobodę. To taki Crysis, tylko z fajnymi, luźnymi tekstami i bardziej realistyczną otoczką. Dwójka jest już bardziej liniowa, ale i tak na tle współczesnych korytarzowych celowniczków, wygląda niczym sandbox i również polecam.

Black Ops II to już futurystyczne klimaty, których podobno nie lubisz, więc...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No dobra więc ograłem sobie jak polecaliście na koniec przygody z ps3 Resistance 3 , Borderlands 2 , gram teraz w Assassins Creed 2 i wszystkie okazały się hitami .

 

Żadnego multi nie tykam i teraz pytanie czy Resistance 2 w singlu jest  tak dobre jak trójka ? Z Assassinów co tam jeszcze można pyknąć ? Zdaje się że Brotherhood ? Więcej niż dwóch nie przełknę :) . No i widzę że Black ops jedynkę powyżej polecają . Kurcze nie wiem czy to całe Infamous 2 jest naprawdę takie dobre ? Dziwnie się to na YT ogląda . Ludzik lata jak szalony ;) To by chyba było na tyle z tego co nie ograłem , miesiąc i przesiadka na ps4 jak nic :)

Odnośnik do komentarza

Apropos Assasynow. Mi Brotherhood nie podszedl tak jak trzecia czesc, ale moze to dlatego, ze lyknalem cala heritage collection na raz i mialem juz przesyt. Chociaz w sumie najpierw ogralem Brotherhood( i  w sumie to bylo jakos niebawem po wakacjach w Rzymie) ale najbardziej s(pipi)e jest zakonczenie sagi Ezio... jaktosietambynienazywalo.

Trojka moim zdaniem calkiem sympatyczna. No i jesli konczysz powoli z PS3, zreszta troche tak jak ja moze warto zaryzykowac z tym Deadly Premonition? Sam widzisz pisza, ze to calkiem dobre. Ja sie skusze chyba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kurcze, znowu nie wiem co wybrać. Mam za dużo gier w backlogu, toteż nie zamierzam kupować wszystkiego jak leci bo jest tanio. Do wyboru mam RE 4 HD i RE6. Najlepszy RE to dla mnie 5. Toteż jestem ciekaw który bardziej trafi w moje gusta. RE4 jest z poprzedniej generacji, ale to na nim bazował RE5. RE6 to zaś rozwinięcie RE5 (z tego co słyszałem). Jednak opinie nt. RE4 stoją wyżej niż RE6. Dlatego mam dylemat. Nie wiem też jak RE4 przeszedł próbę czasu.

 

No i zastanawiam się nad FC4, ale po FC2 tak mi zbrzydł ten typ sandboxa (nastawiony głównie na eksplorację), że jakoś pomimo niskiej ceny, mam jakąś awersję. Jednak miło wspominam FC3. Więc pytanie - czy FC4 bliżej do dwójki czy trójki? ;)

Odnośnik do komentarza

Kurcze, znowu nie wiem co wybrać. Mam za dużo gier w backlogu, toteż nie zamierzam kupować wszystkiego jak leci bo jest tanio. Do wyboru mam RE 4 HD i RE6. Najlepszy RE to dla mnie 5. Toteż jestem ciekaw który bardziej trafi w moje gusta. RE4 jest z poprzedniej generacji, ale to na nim bazował RE5. RE6 to zaś rozwinięcie RE5 (z tego co słyszałem). Jednak opinie nt. RE4 stoją wyżej niż RE6. Dlatego mam dylemat. Nie wiem też jak RE4 przeszedł próbę czasu.

 

No i zastanawiam się nad FC4, ale po FC2 tak mi zbrzydł ten typ sandboxa (nastawiony głównie na eksplorację), że jakoś pomimo niskiej ceny, mam jakąś awersję. Jednak miło wspominam FC3. Więc pytanie - czy FC4 bliżej do dwójki czy trójki? ;)

Mnie piąty RE podobał się, choć oczywiście to nie ta klasa co kultowy i mój ulubiony zarazem, RE Drugi. Szóstki nie polecam. Pal sześć, że zrobili z tego typową strzelaninę (taki znak czasu), ale fakt, że zrobili z tego strzelaninę, w której nawet na łatwym poziomie brakuje nabojów, a grafika jest taka, że niemal nic nie widać, to już kiepska opcja. Natomiast w RE4 warto nawet dzisiaj zagrać.

 

FC Trzy uwielbiam, a FC4 to taka trójka, tyle, że dużo ładniejsza. Gdybyś miał je w odstępie kilku miesięcy zaliczyć, odraziłbym, ale jak przerwa była spora, to warto jak najbardziej. FC4 - rewelacja.

 

 

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Nie wiem też jak RE4 przeszedł próbę czasu.

 

 

Włączasz RE4 i czas się cofa. Tak to działa w przypadku tej gry. Jak przeszłą próbę czasu?? W tym przypadku czas nie istnieje. :D Ona jakby zamarzła w swojej dekadzie i każdego kto w nią zagra cofa w inną lepszą niż dzisiejsza rzeczywistość współczesnego gracza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko RE4 - najlepsza odsłona serii. Szóstki nie tykaj, choćby Ci płacili za to (tutaj masz moją bardziej rozbudowaną opinię - http://www.ps3trophyclub.pl/showthread.php?3771-RESIDENT-EVIL-6-Recenzja )

 

Far Cry 4 to w sumie mission pack do FC3, więc jeśli Ci się podobało i czujesz, że nie masz dość...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...