Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie 3 PoPki z tej trylogii prezentują podobny poziom odświeżenia. Warrior Within ma jakieś zglitchowane pucharki, jeśli Cię to interesuje. No i to najsłabsza część tej trylogii. Technicznie jest jak jest - kwadratowo i kanciasto, klatki też gubi, ale to taki klasyk, że nie ma co się tym zbytnio przejmować :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Weź Demon Soul lub Dark Souls 1. Grafika jest słaba (lub raczej średnia) w każdej części, ale na szczęscie nie o to w tej grze chodzi (chociaż Dks wyglada moim zdaniem dobrze no i obie nadrabiają genialnym designem). 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Bierz Demon's Souls. MUSISZ doswiadczyc Flamelurker'a na swoim tylku. Musisz wejsc do Tower of Latria, uslyszec dzwonki i ujrzec swiatlo latarni straznikow. Musisz czuc, ze wszystko ci mowi by nie wchodzic do danej lokacji, ale musisz, zeby pchnac "fabule" do przodu.

 

Bedziesz wniebowziety. Przynajmniej powinienes...

Odnośnik do komentarza

Mimo, że ja zaczynałem, jak radzi kolega Yap, to jednak sam polecę olać Demon's Souls i zacząć od Dark Souls. O ile Demony to dla mnie mocne 9/10, tak Dark Souls to już konkretna jazda i mimo technicznych niedoskonałości (Blighttown - pamiętamy!) to absolutna perełka i jedna z najlepszych gier wszech czasów.

No i graficznie potrafi być całkiem ładnie, choć nie wiem, co to za debilne kryterium w doborze gry. Tzn rozumiem, że nikt nie chce grać w jakąś rozmazaną kupę, ale każdy DS nawet na YT wygląda przynajmniej przyzwoicie, więc nie wiem, co mr Plugawy ma za problem.

Odnośnik do komentarza

olać Demon Souls :facepalmz:

Tak, piszę to głównie dlatego, że koleś ma wymagania odnośnie grafiki, więc polecam mu od razu Dark Souls, które jest grą ładniejszą i ma sporo ślicznych miejscówek. Zresztą, mimo cudownego klimatu, Demon's Souls to taka wersja demo tego, w co seria ewoluowała dopiero wraz z drugą odsłoną.

Nie odmawiam jej bycia przełomową czy jednym z najlepszych exów na PlayStation, ale przeszedłem ją i splatynowałem nawet, bez większych podniet. Dopiero Dark Souls pochłonęło mnie całkowicie, na długie miesiące wręcz obrzydzając mi inne gry - absolutnie genialny tytuł - przy Demonach takiego uczucia nie miałem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ogrywam końcówkę gierek na ps3 z tym ze gram w gry jedynie bardzo dobre bo czasu brakuje . Przesiadka na ps4 na święta więc szukam jeszcze kilku gierek których nie miałem . Tylko pomijam tytuły z ps4 bo od zawsze jestem rok - dwa lata do tyłu hehe . zerknie ktoś w co już zagrałem i czego brakuje ?

 

Wyszukałem na metacritic kilka tytułów : Resistance 3 , Dark Souls , Dishonored , Call of Duty Black Ops , Borderlands 2 , Assassins Creed - tu mam problem bo od roku myślę który ;) , może Infamous 2 . Nie robi mi różnicy że w pierwszą część danej serii nie grałem , np Mass Effect pyknąłem tylko trójkę a jedynkę miałem w napędzie 5 minut i się porzygałem ;)

 

Na dziś w domu mam jedynie Gran Turismo 5 ale wciąż cisnę bo lepsza od 6 w singlu ;)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Dark Souls, choć patrząc na Twój profil, wydajesz mi się graczem bardziej casualowym, więc wątpię, by Ci podeszło.

Dishonored jak najbardziej, choć też wydaje mi się, że nie docenisz tego tytułu.

Najlepiej podszedłby Ci pewnie inFamous 2, które jest jednym z lepszych PeeStrójkowych exclusive'ów, a że jedynka była raczej średniakiem to zdecydowanie możesz zacząć od drugiej części.

 

Podobnie sprawa ma się z Resistance 3 - również polecam, fajny klimat i fajna historia, choć bez znajomości poprzednich części możesz nie łapać kilku rzeczy.

 

Call of Duty Black Ops ma dwie odsłony, ale to CoD, więc zdążysz przejść obydwie kampanie :)

 

W przypadku gier mocno fabularnych jestem przeciwny ogrywaniu serii "od dupy strony" i pomijaniu jakiejś części, więc w przypadku Assassina Ci nie doradzę, bo według mnie mimo wszystko powinieneś zacząć od jedynki, mimo że jest strasznie nudna, monotonna i powtarzalna. :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Ja grałem wcześniej w Resistance 2 i spodobało mi się to uniwersum (jedynka niedawno zdobyta za grosze, trzeba będzie nadrobić ten karygodny brak), a "trójka" to wraz z inFamous 2, najfajniejszy EX Sony w tamtym okresie (kiedy zawiodły mnie trzecie części większych marek - Killzone i Uncharted) - świetna oprawa graficzna, fajna gra świateł, design poziomów i ten klimat partyzanckiej walki z najeźdźcą - zdecydowanie warto poznać.

Odnośnik do komentarza

Na wii do co-opa polecam Donkey Kong Country (ale to pózniej nie jest casualowe xD) i Kirby Epic Yarn. Swoją drogą SMG 2 ma co-opa ale nie testowałem jeszcze. 


Któreś Little Big Planet nie jest w coopie?

 

Dwójka jest na pewno, ale tego raczej bym nie polecał. 

Odnośnik do komentarza

XM, skoro dysponujesz PS3 to może "zagrajcie" w Beyond Two Souls - ja jeszcze nie ruszyłem, więc za bardzo nie wiem, jak to się odbywa (jedna osoba steruje Jodie a druga Aidenem chyba), ale sporo osób pisało, że udało im się wciągnąć swoją drugą połówkę w ten klimat.

Nie pozwolę, żeby moja dziewczyna grała w takie kupy jak B2S. :daddy:  Dam jej Wii z Marianami (sam jeszcze nie grałem, ale ona uwielbia platformówki więc niech na razie sama się pobawi, i tak miałem dopiero je ograc w święta) żeby nie męczyła buły że nie ma w co grac, a na PS3 dokupię Lego HP jak bluber pisze, sam chętnie sprawdzę bo lubię uniwersum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...