Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hello kąsolowcy.

Właśnie zakańczam kolekcję TOP10 PS3 (z każdego systemu, robię po TOP10, jeszcze PS2 mi zostało i... 3DS).

Zebrałem 9 gier i potrzebuję ostatniej. Nie chcę mieć 11 gierek, bo chcę mieć na półce równo po 10 tytułów (takie zboczenie pedanta - nie mylić z pedałem).

Ok, lecimy... Heavy Rain, czy któryś z MotorStormów? :)

Heavy Rain miło wspominam. Pamiętam jak się jarałem demkiem, pokazywałem znajomym, grałem u znajomych, aż w końcu dorwałem się do pełniaka. Grafika robiła wrażenie, no, w ogóle klimat "robił". Tylko to klockowate sterowanie i chyba kamera? Nie pamiętam.

 

Motorstorma chciałem mieć tego w 3D, ale już nie mam TV 3D, więc dowolny. Jedynka chyba zbyt archaiczna. Gdzie są Monter Tracki? W dwójce - pacific rim? Apocalypse (3) to taka kiła?

 

Jestem raczej za MS, bo HR wyszedł jako remaster na PS4, a i na PS4.5 może ogram.

Bardzo zje.bane czasy nastały, że większość hitów, które ograłem na PS3 w 720p, mogę teraz ograć w Full HD na PS4. A jakby tego było mało - część tytułów będę mógł ograć w 4K na PS4.5???

Nowy Skyrim remaster, czy bioshocki. Straszna kiła nastała.

 

Pisałem gdzieś o słowach Andrewa Housa - gościa z Sony nt. PS4 neo. Gość coś gadał, że w pewnej chwili przy poprzedniej generacji, która trwała zbyt długo, gracze przeszli na mocne PC-ty. Ja byłem takim właśnie graczem - pamiętam, w PS Plus dali Bioshocka Infinite i wyglądał on bardzo słabo. Ale jak ogrywałem potem ten tytuł na PC, to nie mogłem wyjść z podziwu. Dla kogo zatem jest te PS4.5 jak wychodzą podciągnięte remejki, które mogę sobie odpalić na PC?

Przyznam, że myślę o zakupie PS4neo, tylko ze względu na Uncharted 4:) i zapowiedź nowego Crasha (który pewnie okaże się crapem). No i pewnie remastery napsują mi moje TOP 10, bo z drugiej strony chciałbym mieć trylogię Uncharted w Full HD:) ech... #rozsterkigracza

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

To Twoj top 10 i Ty wybierasz gry. HR czy Motorstorm? Co to za porownanie, to zupelnie inne gry. Hr w sumie to gra na pare razy a w Motorstorma mozna grac i grac nawet jak wszedzie zloto zdobedziesz w koncu to wyscigi i mozesz czasy zylowac albo w multi ktore juz pewnie zdechlo.

 

Psneo dla Uncheated gry na raz? Daj spokoj chyba ze konczyles poprzednie czesci kilka razy. Nowa konsole lepiej kupic dla gry ktora zapewni Ci wiecej niz kilkanascie godzin zabawy.

Odnośnik do komentarza

Pomyślałem, że skoro mogę kupić jedną grę, to resztę kupię w cyfrowej dystrybucji:)

Dodatkowo przypomniałem sobie o niedocenionym Blur. Tyle, że ani Blur, ani MotorStorm PR, ani Heavy Rain - nie ma w sklepiku...

Powracam z PC na PS3, a tu dalej taki bajzel. Ważne, że Journey kupiłem na płycie, bo już raz w cyfrze kupiłem i pobrać nie mogę :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bierz MS Pacific Rift - gra do tej pory robi robotę (tak jak wspomniałeś - jedynka starusieńka graficznie/gameplayowo, a Apocalypse to crap), wpadnie znajomy, odpalisz splita i WRUUUUUM. HR to jednak tylko na półkę (i jeśli już, to w tym wydaniu z imitacją kropel deszczu).

 

Podaj z ciekawości listę tych 9 wybrańców - jeśli nie będzie tam Demon's Souls, to cię skasuję z listy znajomych na forumku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Robie sobie listę gier, które muszę ograć na ps3. Możecie coś polecić z platformówek oprócz R&C czy Jak&Daxter oraz jakieś slashery oprócz GOW,DMC, Heavenly Sword ?

Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2, Ninja Gaiden 3 Razor's Edge, Dantes Inferno, Bayonetta (ale to w ostatecznosci, jesli nie masz x360/Wii U bo slaby port), Metal Gear Rising, Castlevania LoS 1/2, Yaiba, z DMC masz kolekcje 1-3, 4 i DmC Devil May Cry. Z gier slasheropodobnych możesz sobie sprawdzić jeszcze Dragon's Dogme DA, Wolverina, Darksiders 1/2, Killer is Dead czy lollipop Chainsaw, 

 

Dużo tego wypisałem, ale własciwie to wszystko warte ogrania, te najlepsze pogrubiłem. 

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...