Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy konieczne jest wypełnienie pola "Router domyślny" jeśli chcę się łączyć przez kabel? Jeśli tak to skąd ten numer wziąć? Wpisuję IP, DNSy i wszystko inne, ale konsola po potwierdzeniu IP zapodaje mi errorem DNS. Podałem MACa do lokalnego dystrybutora jak doradził mi przyjaciel (który korzysta z PSN), ale cały czas wiatr w oczy. Czy ktoś może naprowadzić mnie na poprawny tok myślenia? Bo ja już głupieję.

Odnośnik do komentarza

Czy konieczne jest wypełnienie pola "Router domyślny" jeśli chcę się łączyć przez kabel? Jeśli tak to skąd ten numer wziąć? Wpisuję IP, DNSy i wszystko inne, ale konsola po potwierdzeniu IP zapodaje mi errorem DNS. Podałem MACa do lokalnego dystrybutora jak doradził mi przyjaciel (który korzysta z PSN), ale cały czas wiatr w oczy. Czy ktoś może naprowadzić mnie na poprawny tok myślenia? Bo ja już głupieję.

 

chyba brama domyślna :rolleyes:

 

jakiego masz dostawcę, w jakis sposob laczysz sie z internetem ? pomoz nam, pomozesz sobie

Odnośnik do komentarza

Nie. Sprawdziłem przed chwilką raz jeszcze i jest to "Router domyślny". Tak widnieje w ustawieniach sieciowych konsoli. Nie wiem gdzie powinienem ustawić na Auto, a gdzie nie. Jestem laikiem w tych sprawach. Dostawcą jest miejscowa osiedlówka. Z internetem łączę się za pomocą modemu, konsolę podłączam do niego. Interesuje mnie wired connection.

Odnośnik do komentarza

w takim razie jest tu kilka nie jasncyh kwestii, postaraj sie na nie znalezc odpowiedz:

 

-pisesz o modemie, byc moze tak jest, ale bardziej mi by w to miejsce pasowal router, podaj dokladne oznaczenia (model, producent) , masz do niego wpiete 2 urzadzenia ? koputer + konsole itd ?

 

-Twoj dostawca na pewno w jakis sposob limituje dostep do internetu, czy robi to za pomoca filtra MAC ?

 

- w odniesieniu do powyzszego, byc moze podaje gotowe dane do wpisania we wlasciwosciach polaczenia internetowego , a moze konfiguracja nastepuje automatycznie po DHCP ? zadzwon do nich, zapytaj

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że moim problemem jest po prostu nieudolność dostawcy. Jak już wspomniałem mam wszystko skonfigurowane i podłączone identycznie jak mój znajomek, który nie ma żadnych problemów. Mamy tego samego dostawcę, identyczne modemy, tę samą konfigurację. Być może olali wprowadzenie MACa konsoli do swojej bazy, być może zapomnieli. Skontaktuję się z nimi po weekendzie i ustalę wszystko jak trzeba. Dzięki za output :piwo: .

Odnośnik do komentarza

Ban jest albo na miesiac,albo PERMA.

Mozna go dostac podobno za gamesharing i oszukiwanie w grach.

 

Wczesniej z tego co wyczytalem gamesharing byl dozwolony,potem Sony zmienilo regulamin i mozna tylko miedzy swoja rodzina czy cos takiego,wklejam list:

 

We apologize for any inconvenience activation issues will cause you.

 

Game sharing with anyone not in your immediate family is not permitted and is a violation of the Terms of Agreement.

 

The following Knowledge Center article(s) may help resolve your problem:

 

Article Title: Terms of Use and User Agreement

Article Link: http://playstation.custhelp.com/cgi-...ted=1216232672

 

Do not share your account improperly, or you can lose your account permanently.

 

You were also sent a confirmation email you should read.

 

Regards,

James G

Odnośnik do komentarza

Pisalem o tym w temacie o awaryjnosci, moze tutaj ktos mi pomoze.

 

Mam pewien problem. Istnieja dwa demka na PSN, ktorych nie moge sciagnac. Demko nowego Ratcheta i Dante's Inferno. W obu przypadkach dochodzi do 71% i nie idzie dalej, a miejsca na dysku mnostwo (z cala reszta stuffu do sciagniecia nie ma zadnych problemow). Co gorsza, konsola zaczyna lapac chwilowe zwiechy i nie da sie normalnie poruszac po menu. Trzeba sie nameczyc zeby wejsc do sciaganych plikow i anulowac pobieranie. Wtedy wszystko wraca do normy. Czy ktos juz spotkal sie z czyms takim ?

 

Problem sie powtorzyl, tym razem przy probie sciagniecia demka God of War 3 =/

Odnośnik do komentarza

A jam mam problem z połączeniem PS3 do netu taki: Chcę podłączyć PS3 do internetu i obojętnie czy robię to po kablu czy bezprzewodowo cały czas wyskakuje błąd że: "Upłynął dozwolony czas uzyskania adresu IP" :confused:. Wcześniej wszystko było ok, działało bez zarzutu <_<. Jakieś rady? Oprogramowanie mam w wersji 3.15

 

 

E: Modem/router który chce podłączyć do PS3 mam na PC. Jak chce to zrobić przewodowo to po prostu przekładam kabel z PC do PS3. Na PC internet chodzi bez problemu. Proszę o pomoc :ermm:

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...