Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Sorra za post pod postem, ale jednak coś nie tak.

 

App Store nie chce mi się łączyć z iP 4S przez Wi-fi. Safari działa ok przez wi-fi. Nigdy nie było problemu z tym wi-fi (router d-link), App Store na Ipadzie czy net na PS3 / laptop lata piknie

 

Przez 3g App Store działa.

 

Jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli nie zależy Ci na eksploracji całego iPhone'a tylko wgrywaniu plików do określonego katalogu aplikacji to masz w AppStore takie appki jak Phone Drive i WinZip.

 

@Q-Jot

Używałem najtańszych folii z Allegro i polecam. Nie wiem czym różnią się takie tanie chińskie wyroby od oryginałów, ale folia spełnia swoje zadanie - chroni przed zarysowaniami. Ostatnio kupiłem za jakieś 10 zł komplet przód/tył matowy i niby anti-glare. Cenię go sobie wyżej, bo jest fajnie chropowaty w dotyku. Kupowałem w jakimś komisie, producenta Ci nie podam, bo wyrzuciłem opakowanie.

Odnośnik do komentarza

Szukaj na myApple albo jakichś innych dużych forach komórkowych, zawsze się znajdzie jakiś jeleń (jak ja pół roku temu), co odda swojego SGS2 w naprwadę dobrym stanie za iPhone'a, nie ważne w jakim stanie, nie ważne, że z simlockiem itd ;/. Wbrew pozorom to nie takie trudne, niektórym tylko błyśnie przed oczami okazja posiadania jabłuszka i są skłonni nawet cenniejszy telefon oddać.

 

No chyba, że masz iPhone'a 3GS albo coś starszego, to zapomnij :P.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba z S2 będzie cięzko. Różnica w cenie jest znaczna nawet przy starszych modelach.

 

Ja sprzedałem IP4 32gb bez sima z JB (soft 5.1.1) za 1300 do ręki + rozwalony IP3g. Za 3g na aledrogo dostałem 280 zł (ale obudowa była w opłakanym stanie choć tel działał, był bez sima i oczywiście miał JB. Do tego dołożyłem nieco i wziąłem sobie na firmę Samsunga Galaxy S3 za jakieś 1750 netto po odliczeniu vatu także prawie nic nie dopłaciłem. To pokazuje jak te telefony (ip) trzymają cenę. Chociaż to było przed premierą piątki.

 

Jestem z telefonu zadowolony, ze zmiany też (mam słaby wzrok a dużo jeżdzę autem i muszę mieć maile ze sobą), ekran nawet ip5 jest dla mnie za mały. Co nie zmienia faktu że polityką samsunga czuję się wydymany bo teraz wyjdzie lekko podrasowany galaxy s3 z 2gb ramu i LTE a taki powienien być od razu w moim odczuciu. Ale nie można mieć wszystkiego ;-) Jak mnie powali do reszty to może zmienię na Note2 ;-)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

No tak. 2 rdzenie to nie to samo jednak a teraz bedzie DOKLADNIE taki sami (procek, grafika) + LTE i 2gb ramu. Był prawie taki w Korei ale LTE nie działa w europie (inne częstotliwości). Przyznam że troszkę się wkurzyłem bo ten 1gb ramu to za mało - widać to po tym telefonie ale co zrobić :-) wróżką nie jestem i nie wiem wiedziałem że tak będzie :-)

Odnośnik do komentarza

Plota niby, ale nie wiem co oni odpierdalaja :( najpierw ipad4 teraz to.

W sumie nawet nie przez to co powyzej, ale troche znudzilem sie apple, ipad spoko, ale w sumie od 4 generacji ciagle to samo prawie, iphone tez po za lepszymi bebechami niewiele oferuje. Nuda panie.

Odnośnik do komentarza

po naglej premierze ipada 4 nie zdzwilbym sie jakby w marcu puscili iphone 5s, lubie apple ale ostanio odpieradalaja dziwne rzeczy... o ile jeszcze kupno ipada uwazam za strzal w 10 ze wzgledu na aplikacje tak iphone 5 w sumie nie ma zbytnio po co skoro na rynku jest tyle innch smartphonow ktore daja duzo wieksze mozliwosci

Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że taki 5s to tak naprawde ch uja moze zaoferowac bo żadnego szału tam nie wsadzą. Mam nadzieję, że ipad4 razem z 5s to będą pierwsze wpadki tej firmy, która po Jobsie zaczyna działać troche inaczej i jest szansa, że rynek ich zweryfikuje i po kilku failach ta firma w końcu się opamięta i zacznie robić coś lepszego niż do tej pory.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...