Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

No chyba coś jednak jest na rzeczy, skoro na czwórce po:

 

-1 godzinie gierek

-1 godzinie 3g/wifi

-byciu w gotowości przez 9 godzin i 30 minut

 

Mam 64% baterii. 3 dni na pewno nie pociągnę i myślę, że jednak JB wchodzi na baterię.

 

Szczerze mówiąc, to gdyby nie udogodnienia w stylu przypisania guziku do aparatu, czy zabijania wszystkich aplikacji przed długie naciśnięcie przycisku home, to JB bym nie robił.

 

EDIT: Dzięki MichAelis za polecenie parę stron wcześniej tego pokrowca od Nokii. Dobry w cholerę i tani.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Trzeba przyjać do wiadomości że smartphone, to nie nokia 3310 z małym ekranikiem uzywana tylko do dzwonienia i sms'ów.

 

Po prostu fanboje apple'a sieją wszędzie propagandę, że iPhone tak pięknie trzyma na baterii kilka dni bez problemu. Dosłownie pod każdym tekstem o oszczędzaniu baterii w Androidzie wskakują fanboje jabłka i pitolą, jak to na ich iTelefonie nie trzeba nic wyłączać, jak on cudownie sobie radzi z codzienną pracą. Oczywiście przy okazji wyśmianie Androida.

 

Więc człowiek aż sam zaczyna w to wierzyć. A potem przychodzi rozczarowanie, bo okazuje się, że zamiast cudów jest po prostu normalnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Nie ma takiej opcji. Ale jaki problem zrobić restore do obecnego 4.3.3 i wejść na odpowiednia stronę w safari?

 

 

Wiec jak zrobic taki restore ? Zeby nie wrzucil mi nowego 4.3.4.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Jezus maria. Zeby glupi restore byl tak skomplikowany to jest smiech na sali.

 

1. Sciagnac program Tinyumbrella aby zczytac shsh z iPhone.

2. Znalezc w necie rozwiazanie problemu z bledem pliku HOSTS, powodujacym brak moliwosci wlaczenia serwera tss.

3. Sciagnac odpowiedni soft.

4. Uruchomic serwer tss.

5. Odpalic iTunes, wskazac sciagniety soft, wlaczyc aktualizacje.

6. Error 21.

7. Znalezc w necie rozwiazanie problemu 21.

8. Ponownie wlaczyc TinyUmbrella, uruchomic serwer.

9. Wlaczyc iTunes, wybrac sciagniety soft.

10. W koncu stoi przed nami otworem opcja "RESTORE"

11. Uruchomic iPhone.

12. Aktywowac iPhone - ups bez wlozonej karty SIM nie mozna tego zrobic.

13. Odlaczyc iPhone

14. Wlozyc karte SIM

15. Podlaczyc iPhone

16. Aktywowac iPhone

17. JB przez jailbreakme.com

 

No ja pier...

Ktos tu wczesniej mowil, ze modowanie Androida jest trudne, mozolne i skomplikowane.

Reczy,kur.wa.wiscie. Tak wystarczy wejsc w opcje i klaknac "przywroc ustawienia fabryczne".

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Jezus maria. Zeby glupi restore byl tak skomplikowany to jest smiech na sali.

 

1. Sciagnac program Tinyumbrella aby zczytac shsh z iPhone.

2. Znalezc w necie rozwiazanie problemu z bledem pliku HOSTS, powodujacym brak moliwosci wlaczenia serwera tss.

3. Sciagnac odpowiedni soft.

4. Uruchomic serwer tss.

5. Odpalic iTunes, wskazac sciagniety soft, wlaczyc aktualizacje.

6. Error 21.

7. Znalezc w necie rozwiazanie problemu 21.

8. Ponownie wlaczyc TinyUmbrella, uruchomic serwer.

9. Wlaczyc iTunes, wybrac sciagniety soft.

10. W koncu stoi przed nami otworem opcja "RESTORE"

11. Uruchomic iPhone.

12. Aktywowac iPhone - ups bez wlozonej karty SIM nie mozna tego zrobic.

13. Odlaczyc iPhone

14. Wlozyc karte SIM

15. Podlaczyc iPhone

16. Aktywowac iPhone

17. JB przez jailbreakme.com

 

No ja pier...

Ktos tu wczesniej mowil, ze modowanie Androida jest trudne, mozolne i skomplikowane.

Reczy,kur.wa.wiscie. Tak wystarczy wejsc w opcje i klaknac "przywroc ustawienia fabryczne".

 

A nie prosciej zrobic ponowny JB na fonie z 4.3.3JB przy pomocy redsnow czy co tam było bo i tak trzeba wskazac plik z firmware ?

 

Druga sprawa, to mozna zrobic restore rowniez z pliku w samym iTunesie trzymajac bodajze shift i wtedy wczytujemy plik z 4.3.3 - nie trzeba zadnych serwerow i parasolek bo baseband sie nie podniesie jesli do tej pory byl w telefonie 4.3.3 z JB.

Odnośnik do komentarza

Akurat co do tematu restore'a. Mam iphona 4, soft 4.2.1, telefon przestal laczyc sie z operatorem i lapac siec, musze oddac go do serwisu. Jednak mam jailbreak i musze zrobic restore. Chcialbym najpierw zrobic backup a potem restore. Z tego co wiem iTunes robi backup z kazda synchornizacja. Jak najprosciej zrobic restore ? zaktualizowac oprogramowanie do nowszej wersji co usuniej jb ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie mogę zainstalować tego (pipi)anego iTunesa. Usunąłem go wczoraj, żeby przeinstalować bo sprawiał fochy i nie chciał synchronizować mi iPhona. Usunąłem z C:/ ,wszystkie foldery wyrzuciłem przeczyściłem kompa CCleanerem razem z czyszczeniem rejestru dla pewności. 4 razy. Chcę zainstalować teraz na innej partycji i ciągle ten sam komunikat "QuickTime failed to initialize (error -2096). QuickTime is required to run iTunes. Please uninstall iTunes then install iTunes again". iT pobieram ze strony apple. Pobrałem też osobno quicktime i zainstalowałem wcześniej. Pobrałem też instalkę quicktime + itunes z apple. Nic. Ciągle ten sam komunikat. Jakieś pomysły, czy mam dzwonić na infolinię Apple?

Odnośnik do komentarza

iPhone 4S oficjalnie zapowiedziany.

 

-wygląd bez zmian

-aparat 8mpix

-filmy w 1080p

-lepsza bateria

-szybszy procesor, na którym skorzystają głównie gry (pokazano Infinity Blade 2)

-nowy system sterowania głosowego. Na scenie wyglądało to tak, że typ praktycznie rozmawiał z iPhonem i pytał się o różne rzeczy (pogoda, giełda, hasła na wikipedii, restauracje, sms'y itd.)

-do końca roku będzie dostarczony do około 70 krajów

-iOS5 będzie do ściągnięcia 12 października (dostępny na wszystkie iDevices od 3GS i iPada 1 w górę)

 

Fajne zmiany, ale nie na tyle, żebym teraz sprzedawał 4kę i leciał do sklepu po 4S. Może to i lepiej ;).

iphone5apple2011liveblogkeynote1586.jpg

 

2755c411-a893-488f-9d7c-1da28c066faf.jpg

iphone-4s-numbers-5.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Z 4ki nie ma się co przesiadać, ale ja swojego 3G z chęcią bym wymienił na 4S. Niestety z moim tempem gromadzenia funduszy prawdopodobnie prędzej doczekam się wersji 5 ;)

 

Aha, zapomniałem dodać że dla Polaków 4S w ogóle nie przedstawia się jako interesująca oferta. Raz, że będzie pewnie ze dwa razy droższy; dwa, jego najważniejsza moim zdaniem funkcja Siri i tak nie będzie dostępna w języku polskim jeszcze przez długi czas.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...