Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

mńie to nie dziwi, myśle ze hamerykance czy nawet dojczlandy grubo by się zdziwiło gdyby się dowiedzieli ze zasięg 3G kończy się 5 minut za stacja Warszawa Centralna w pociągu na Kraków. Ch.ujnia to jest zasięg w Polsce.

 

Btw mi się zdarza przelaczac. Robicie tylko dla baterii?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nawet w Ameryce jest problem z tym zasięgiem, przecież dłuugo narzekano na to, że iPhone jest tylko w AT&T bo miał beznadziejny "3G coverage". Naprawdę, naprawdę dziwna decyzja. To już włączenie 2G mogłoby się równać z wyłączeniem Siri, ale nie takie coś -_-.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa iphone'y 4 - jeden z softem 4.3.1 a drugi 4.3.3, obydwa maja bb. 04.10.01 i chcialbym sciagnac z nich simlocka. Jest jakis bezpieczny sposob ?.

Druga sprawa to Jailbreak - w tym pierwszym wszedlem na strone Jailbreakme i wgralo mi cydie, wiec chyba jest ok, w drugim nie probowalem bo nie wiem czy mozna z takim softem.

 

Prosze o jakies info od osoby, ktora jest w temacie. :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki. :)

Co z simlockiem - da sie cos zrobic ?

 

Jeszcze jedno - wczoraj chcialem sie podlaczyc do domowego WiFi, ale sie nie da. Jak podlaczam sie iphonem 3G to jest ok, a iphone 4 nie chce sie podlaczyc do jednego z routerow (do innego tak).

Moze byc tak, ze router nie wspolpracuje z Iphone 4 ? Nie wiem co moze byc przyczyna.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mam problem z restore. Mam na iPhonie wgrany soft 4.3.3. po jailbreaku i chcę zrobić restore do 4.3.3. SHSH mam zapisane, odpalam Tiny Umbrella i TSS Server, później przełączam iPhone'a w tryb DFU i robię restore ręcznie (z shiftem). I tutaj pojawia się problem, bo albo wyskakuje błąd albo pasek postępu się zacina. Próbowałem opcji "recovery fix" w redsn0w, ale wyświetla mi "no identifying data fetched" i "fix recovery" w TU, ale w tym przypadku wraca do trybu recovery.

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza

Włączam iTunes. Wyskakuje komunikat, że iPhone jest w trybie recovery i że trzeba zrobić restore.

Wprowadzam go w tryb DFU (home i power przez 10 s, później puszczam power i czekam aż znowu pojawi się komunikat i już).

Jedyne co mnie dziwi, że iTunes pisze wtedy, że iPhone jest w trybie recovery, a nie DFU (chyba, że nie rozróżnia) no i w Tiny Umbrella mam napisane, że urządzenie nie jest podłączone. Tak czy inaczej na iPhonie jest ciemny ekran, a nie logo iTunes, więc chyba w porządku.

Odnośnik do komentarza

Witam,

chcialbym zrobic jb+unlock na iphonie mojego znajomego. Jest to pierwsza generacja iphona z softem 3.1.2. Kiedy podlacze telefon do itunes, program sugeruje mi update do 4.2. Czy da sie zrobic unlock bez cofania oprogramowania? Jakiego programu powinienem uzyc? Dodam jeszcze, ze priorytetem jest unlock a jb udalo mi sie juz zrobic przy uzyciu jailbreakme.com. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ale dalej Ci nie mogę pomóc, bo sam nie wiem, jak dokonać unlocku. Ja sam mam na razie iPoda Touch 4G, na dodatek jailbreak miałem przez jeden dzień chyba, więc nie jestem w tym jakoś obcykany.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pobralem iBooks i chcialem sciagnac jakies darmowe eBooki oraz instrukcje obslugi telefonu. Niestety pojawil sie problem - jak dalem pobierz to pokazalo mi, ze musze uzupelnic Payment Info. Nie mialem wpisanego numeru karty bo takowej nie posiadam, w zaden sposob nie moge tego ominac, z App Store normalnie pobieram darmowe aplikacje, ale eBookow nie moge.

 

Co jest grane ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Może tak nie z gruszki nie z pietruszki, ale związane z Iphone jest.

 

Pojawiły mi się na ekranie dziwne bąbelki i poszedłem z reklamacją do T-Mobile i się bardzo zdziwiłem, bo nie robili jakichkolwiek problemów... po 16 dniach kalendarzowych dostałem nowego iPhone'a. Nie wiem czy z reguły operatorzy jadą sobie w kulki czy raczej nie, ale przynajmniej ja wyszedłem od nich zadowolony :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Może tak nie z gruszki nie z pietruszki, ale związane z Iphone jest.

 

Pojawiły mi się na ekranie dziwne bąbelki i poszedłem z reklamacją do T-Mobile i się bardzo zdziwiłem, bo nie robili jakichkolwiek problemów... po 16 dniach kalendarzowych dostałem nowego iPhone'a. Nie wiem czy z reguły operatorzy jadą sobie w kulki czy raczej nie, ale przynajmniej ja wyszedłem od nich zadowolony :)

 

Pozdrawiam

Dlatego, że to reklamacja Apple.

 

Operatorzy w Polsce współpracują z kilkoma dużymi firmami serwisowymi, do których zsyłamy telefony. HTC, Nokie, Samsungi, wszystko poza... Apple. Telefony od Apple wysyłamy prosto do nich, a u nich jak coś podlega naprawie gwarancyjnej to dostajesz nowy sprzęt, ten twój jest naprawiany i sprzedany jako refurbished. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...