Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakiś program typu Task Killer na iPhone'a? Zaczął mi ostatnio trochę mulić telefon (czasami bez powodu wyłącza mi Safari i złapie lekkie kilkusekundowe zwiechy) i zastanawiam się czy nie poddać go aktualizacji (aktualnie 4.1.2).

 

Aktualizuj do nowszej wersji iOS i po kłopocie, no chyba, że masz 2G, albo 3G, to może trochę mulić.

Odnośnik do komentarza

Niestety ale to jest prawda. Mój 3GS zaraz po update do 5.0 śmigał elegancko, teraz już tak różowo nie jest. Coś za coś.

 

Natomiast problem z wywalajacym sie safari występuje takze u mnie więc upgrade softu nic tu nie zmienia. Najczęściej dzieje sie to kiedy na stronie są jakieś animacje. Ilośc pamięci spada wtedy w oczach.

Odnośnik do komentarza

Ściągnij sobie SBSettings i tam uwalniać pamięć. Powinno pomóc

 

@Voytec

W sumie niby tak jest, ale nigdy nie widziałem tego twierdzenia popartego jakimiś dowodami. Masz coś takiego pod ręką? Bo zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest zwykłe pieprzenie przeciwników jb.

Ja to opieram na swoim doświadczeniu. JB miałem na pierwszym iPhonie, 3G i 3GS i za każdym razem różnica w działaniu zaczynała być widoczna z czasem, a notoryczne błędy ekranu jak ktoś dzwonił, a ja nie moge odebrać, bo się ekran zawiesił, stały się chlebem powszednim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to Was pocieszy, to Safari wywala się na moim iPodzie Touchu 4G z iOS 5.0 aż miło. Wystarczy jakaś cięższa strona i bardzo łatwo o crash.

W ogóle po tym, jak sam mam na własność urządzenie z iOS to bardzo zabawnie się czyta niektóre poematy fanów Apple o wyższości iOS nad Androidem, jaki to on nie jest szybki i stabilny. Mam SGSII i muszę powiedzieć, że nie zawsze to jest prawda :P.

Odnośnik do komentarza

W sumie to u mnie Safari kraczy się jak mam np. otwarte 8 stron na raz i to wszystko strony typu allegro, o2, fora itp. wszystko w wersjach full. Jak przeglądam 1-2 strony to zazwyczaj nic się nie dzieje.

 

Dzisiaj chciałem zakualizować biblioteki w Cydii to nic nie mogę zrobić, bo wywala mi, że nie może się dostać do katalogu /bin. Chyba czeka mnie upgrade.

 

PS: Opłaca się instalować iOS 5 czy dla 3GS'a 4.3 wystarczy?

Odnośnik do komentarza

Teraz zastanawiam się jak to będzie z aktualizacją... aktualnie mam zainstalowany 4.1 BB 06.15.00 i nie wiem w sumie jak się za to zabrać tak, żeby nie przywrócić mu simlock'a (oryginalnie miał na Orange, a ja używam T-Mobile). Instalować oficjalne 4.3.3 przez iTunes, a potem jailbreakować normalnie czy muszę coś zrobić wcześniej?

Odnośnik do komentarza

Nie zrobisz upgrade do 4.3.3 bez tinyumbrella i shsh a inaczej telefonu nie odswiezysz. Co do opłacalności instalacji 5.0 to jak najbardziej sie opłaca bo dochodzi notification center.

 

 

Voytec, 3GS po upie do 5.0 chodzi szybciej niż na 4.xx :). Teraz mi zwolnił do poziomu z softem 4.xx ale jest to raczej wina JB.

Odnośnik do komentarza

ciężka sprawa. cały itunes, jak działa jest ok, ale jak s(pipi)i to kaplica.

to tak:

spróbuj synchro przez wifi.

przeinstaluj itunes(znajdź w necie jak wywalić itunesa na amen, żeby nie było śladu)

zainstaluj ponownie

zobacz czy nie ma problemów z apple device manager, czy jakoś tak.

sprawdź inne porty. ja przez 2 miechy nie mogłem zsynchronizować, bo kabel był podłączony do (pipi)go portu usb.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.