Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie chodzi o iPhone, a o iPoda Touch 3g, ale problem pewnie mógł dotknąć każdego. Mianowicie, PC nie widzi sprzętu. Totalnie, nawet na ekranie nie pojawia się bateria. W menadżerze urządzeń też nie widać podłączonego urządzenia pod usb. Jakieś pomysły? Sprawdzałem 4 kable na 3 różnych komputerach :/

Jak na 3 kompach nie widzi ci ipoda to chyba masz odpowiedz, ze ipod jest z(pipi)any. Pod MS czesto sa problemy ale nie az takie

Odnośnik do komentarza

Zwaliłbym problem na port, ale iPod działa doskonale w docku mini-wieży. Ładuje się normalnie, muzykę odpala itd. Więc w czym może być problem?

JEśli jest opcja bezpośrednio z iPoda "przywróć ustawienia fabryczne" to jej użyj, jeśli nie ma to zapytaj najlepiej na myapple.pl.

 

Jest opcja, lecz jeżeli jej użyje i dalej nie będę mógł się połączyć z PC to zostanę z golasem bez jailbreaka :/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzięki. To jeszcze, powiedzcie jak z nawigacją. Warto kupić TomToma/Navigon? Cena boli, ale jak to działa (iphone) w praktyce? Rozumiem, że zagranicą można wyłączyć roaming, tak żeby nawi działało i żebym nie musiał płacić milionów złotych monet za paczki danych? I jakie są ukryte koszty (aktualizacje itp.)?

Odnośnik do komentarza

Dzięki. To jeszcze, powiedzcie jak z nawigacją. Warto kupić TomToma/Navigon? Cena boli, ale jak to działa (iphone) w praktyce? Rozumiem, że zagranicą można wyłączyć roaming, tak żeby nawi działało i żebym nie musiał płacić milionów złotych monet za paczki danych? I jakie są ukryte koszty (aktualizacje itp.)?

TomToma śmiało mogę polecić.

A roaming nie ma z nim nic wspólnego, bo ma mapy swoje, nie musi ściągać jak google mapsy.

Odnośnik do komentarza

ja na swoim iphonie mialem nawigacje navigon pomogla mi przejechac cale poludnie francji i ani razu sie nie zagubilem co do pl to rowniez dawala rade ;)

 

+1. bardzo dokładna, przejrzysta i fajnie działa nawet z wyłączonym ekranem (blokuję sobie ekran i słucham poleceń co znacznie zmniejsza zużycie baterii). działa fajnie w tle, nie wiesza telefonu, nie gubi się, bardzo szybko łapie sygnał. jak dla mnie same plusy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...