Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Największe wydarzenie to chyba fakt, że właściwie linia Air zdaje się nie być kontynuowana, ale chyba nie ma co się przejmować, bo nowy Macbook Pro 13-calowy jest jeszcze mniejszy od Aira. No i nie jest taki "tani", w języku makówkarzy, jak Air, ale oczywiście mocniejszy. Za jedyne 6 patyków laptopek, który Wiedźmina 3 nie puści, ale do nauki graficznego edytorstwa czy co tam się robi na takim starczy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Masakra co oni odwalili z portami i ceną. Też zostaję ze swoim MBPr late 2013 jeszcze chyba na długie lata. Szybkość pracy, poręczność, jakość wykonania i ekran jeszcze wiele lat będą wystarczające. Nawet mój stacjonarny iMac late 2009 z prockiem C2D (!) też dobrze sobie radzi, lepiej od  dużo młodszego służbowego laptopa z windowsem.

Odnośnik do komentarza

No ja mam MBP 2011 i nie mam większego problemu, za rok pewnie namówię szefa na kupno mi jakiegoś 2013-2015 i będzie wszystko si. Ten nowy ma fajny pomysł z tym paskiem gdzie się wyświetlają klawisze, ale k,urwa nawet iPhone'a 7 bez przejściówki nie podłączysz xddddddddddddddddddd

 

podstawowego narzędzia pracy nie mógłbym tak po prostu podłączyć, no ich poje,bało po całości

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety, ale wtopa roku. MacBook Pro z dotykowym paskiem do Emoji, na grafikach promujących komputer na ekranie MEGA PROFESJONALNY program graficzny Pixelmator, no i gniazda do których NIC z moich obecnych akcesoriów nie podłączę... Ani dysku zewnętrznego, ani karty pamięci SD, ani tabletu graficznego... Padaka moim zdaniem. Ale używam Mac'ów marne 20 lat, więc co ja się tam znam...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Takie przejście może czasami będzie irytujące, ale wydaje mi się, że to jednak nieunikniona przyszłość. Jakbym kupował teraz komputer za 6 tysiaków (jakoś tyle chyba będzie stał najtańszy w Polsce?), to chciałbym, żeby miał przede wszystkim najbardziej uniwersalne porty, którymi będzie się w przyszłych latach podłączać wszystko, czyli USB-C, a jeśli jednocześnie służą jako superszybki Thunderbolt, to brzmi tym lepiej.

 

USB-C? Uwielbiam ten kabel. Można nim będzie nawet zasilać telewizory.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...