Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

Jadłem dziś i wczoraj tą pizze Giuseppe co tak reklamują ostatnio. Pyszna. No kupna ale tak dobra że masakra. Jadłem jakąś szynka+pieczarki+cebula i salami+kukurydza. Ta druga lepsza, pikantna, fajne ciasto. Polecam

OMG to jest dobre ?no proszę ciebie bez jaj :confused: Koło pizzy to to nawet nie leżało tak samo jak i każda pseudo pizza z lodówy . :)

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Gość kad2

Zjadlem ta giuseppe z szynka i pieczarkami i musze powiedziec, zeby byla bardzo srednia jak za taka cene(8zl). Do kurczakowej/wiejskiej riggi to nawet startu nie ma.

Moze jeszcze ta pikantka z salami obadam.

ps. w piekarniku robilem

Odnośnik do komentarza

Kiedyś naciąłem się na serową pizzę i chyba nigdy już się na taką nie skuszę. Ta Giuseppe z szynką i pieczarkami jest taka sobie, dobra ale dupy nie urywa, za to ta peperoni jest pyszna :) nie wypala ryja ale czuć że jest pikantna, jest kukurydza, bardzo na +. Nie jadłem nigdy tej Riggi ;/ muszę spróbować tą z kurakiem

Odnośnik do komentarza
Gość kad2

138-large.jpg

 

Wyszly lepsze niz robione od podstaw z kupnym ziemniorow. Gorsze niz ze swoich posianych w ogrodzie ale kto z was na taki luksus moze sobie pozwolic :sleep:

Edytowane przez kad2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na spróbowanie wzięłem dzisiaj lech shandy. Słabo odczuwalny smak cytryny, gorsza wersja coolera. 4/10

Rzeczywiście słabe piwo. Na początku cytryna daje radę, ale z czasem jest to tylko sztuczny chemiczny kwasek. 3/10

ja wczoraj piłem somersby "napój piwny o smaku jabłkowym" 4zł za 0.4l 4.5% alko. Śmierdzi jak tani ruski szampan i smakuje w sumie też tak samo. 2/10

A mi właśnie podszedł ten somersby. Jedno z niewielu piw smakowych które naprawdę czasem kupię, a nie dostanę. Chociaż cena mocno przesadzona to dobrze zmrożone daje rade jak mało co. 7-/10. Choć i tak żałuje, że w Polsce praktycznie się nie robi cydru.

Chyba oszalałeś. Nie pijam takich sików. Juz mi sie przypomniało to było piwo cortes

 

Corona to bardzo dobre piwo. Sam ostatnio pije bardzo często i jest to bardzo lekkie i przyjemne piwo. Choć cena za duża, ale oczywiście bierze się z tego, że to piwo praktycznie z końca świata.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

to kupuj sobie ruskiego szampana, tam za 5zł masz jakieś 0,7l :P

 

jako napój orzeźwiająco/chłodzący może i jest ok, tyle że za tę cenę mam karton tymbarka jabłko-mięta.

 

wg napisu na etykiecie to nawet piwo nie jest tylko "napój piwny o smaku..."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...