Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kad2

jak nagle ludziom po reklamie w tv zaczęła ta giuseppe smakować. Zwykła pizza jakich wiele

Ciasto ma za(pipi)iste i duzo skladnikow, jaka inna mroznka tak smakuje? Czasem w lokalach duzo gorsze jadlem.

 

+1

w degrasso jadlem duzo gorsza w smaku

Odnośnik do komentarza

jak nagle ludziom po reklamie w tv zaczęła ta giuseppe smakować. Zwykła pizza jakich wiele

Ciasto ma za(pipi)iste i duzo skladnikow, jaka inna mroznka tak smakuje? Czasem w lokalach duzo gorsze jadlem.

bistro, nawet rigga. Dopóki nie było tej śmiesznej reklamy giuseppe była jedną z tych tańszych pizz którą kupowałem jak chciałem cos zjeśc w domu na szybkiego. Nie rózniła i nie różni się niczym od pozostałych tańszych mrożonek. Chyba nawet tansza od riggi i bistro była.

 

ps: Chodzisz do chu.jowych lokali

Odnośnik do komentarza

Jadł ktoś tego Euroburgera w Macu? Dobre to?

 

Jadlem, generalnie jesli lubisz McRoayala to bedziesz zadowolony bo chyba ta sa skladniki z tej kanapki tylko ze wszystkiego x2 (tj. 2 kawalki miecha, 2x warzyw) w podobnej wielkosci bulki.

 

Co do pizzy Giuseppe z salami to najwiekszy fail jaki jadlem z odgrzewanych rzeczy od kilku miesiecy ;P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Frytki w maku sa dretwe juz od dluzszego czasu. Te z kfc jakies grubsze takie i lepsze sa. Coprawda KFC przygralo w ch uja z platnym keczupem ale za to zwiekszyli ilosc stripsow ze teraz w zestawie sa 4 a w bsmarcie chyba 3. Jak zamowile mna bielanach wroclawskich to myslalem, ze nie zjem calosci bo zawsze zamawiam bsmarta ze stripem i do tego zestaw stripsow i nie wiem dlaczego, bo o ile w centrum wrocka i w walbrzychu daja takie srednie, to na bielanach te stripsy sa duze i idzie sie dobrze najesc za okolo 20zl.

Odnośnik do komentarza

Teraz frytki to tylko w KFC. Grube i smaczne. Do McD mam dystans, bo zazwyczaj dostaję małą kanapeczkę, a te drogie (sezonowe albo BigMac i reszta) są zazwyczaj niewiele większe. Tym bardziej, że ostatnio ceny w McD poszły w górę (wcześniej było 3 zł za kurczakburgera a teraz jest 4 zł, inne za 3,50 zł).

Odnośnik do komentarza

Frytki w maku sa dretwe juz od dluzszego czasu. Te z kfc jakies grubsze takie i lepsze sa. Coprawda KFC przygralo w ch uja z platnym keczupem ale za to zwiekszyli ilosc stripsow ze teraz w zestawie sa 4 a w bsmarcie chyba 3. Jak zamowile mna bielanach wroclawskich to myslalem, ze nie zjem calosci bo zawsze zamawiam bsmarta ze stripem i do tego zestaw stripsow i nie wiem dlaczego, bo o ile w centrum wrocka i w walbrzychu daja takie srednie, to na bielanach te stripsy sa duze i idzie sie dobrze najesc za okolo 20zl.

w bsmarcie sa 2 stripsy ( chyba ze dostajesz jakies mega male to czasem dorzucaja ci 3, ale to zalezy od pracownika)

i nie wiem na jakies wiosce mieszkasz ale u mnie ketchup nadal za free ejst

Odnośnik do komentarza

Dzis opitolilem 30cm bule w subwayu. Niby fastfood a takie zdrowe sie wydaje. Za(pipi)iscie dobre i nie mam wyrzutow sumienia, jak po bigmaku

 

Samo biale pieczywo (to ich koloryzowane ciemne i tak jest pszenne) + tluste sosy niweluja warzywka.

Odnośnik do komentarza

Burger King > McD

 

Dlaczego tak dużo jest tego typu opinii? Nie licząc wizyty w ubiegłym miesiącu, to jadłem w Burger Kingu 3 razy w życiu i tylko w Amsterdamie - byłem zachwycony, ale wtedy pewnie smakowałoby mi gó­wno na patyku, bo byłem bez przerwy zaje­bany jak knur, więc opinia nie była na pewno miarodajna

W każdym razie co do wizyty w ubiegłym miesiącu - miałem akurat okienko na uczelni to skoczyłem do BK w Galerii Bałtyckiej. Zamówiłem Whoopera z serem i bekonem i o ile był bardzo syty, to w smaku był beznadziejny. Mięso - owszem - było w miare dobrej jakości, ale bliżej mu już do /wołowiny/ w McD niż do takiej jak się samemu kupi i przyrządzi w domu na naprawdę dobre hamburgery. Warzywa to jakaś kpina - pomidor w środku smakował jak woda, nie pamiętam co w nim jeszcze było, ale co do dodatków to sera było bardzo mało, a bekon był prawie czarny.

 

Pier­dole takie jedzenie, BK jest od dłuższego czasu kreowany na najlepszy fast food, a widzę że to wynika chyba tylko z ich dobrego marketingu i tego, że w Polsce w niektórych kręgach jest pogląd: "McD syf, BK ogień"

 

Może gdybym samemu nie interesował się od pewnego czasu "sztuką" przyrządzania dobrych hamburgerów to byłbym mniej krytyczny... ale gdzie, co ja piszę, przecież nie byłem za bardzo krytyczny przy ocenie tego Whoopera, on był po prostu niedobry w smaku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Frytki w maku sa dretwe juz od dluzszego czasu. Te z kfc jakies grubsze takie i lepsze sa. Coprawda KFC przygralo w ch uja z platnym keczupem ale za to zwiekszyli ilosc stripsow ze teraz w zestawie sa 4 a w bsmarcie chyba 3. Jak zamowile mna bielanach wroclawskich to myslalem, ze nie zjem calosci bo zawsze zamawiam bsmarta ze stripem i do tego zestaw stripsow i nie wiem dlaczego, bo o ile w centrum wrocka i w walbrzychu daja takie srednie, to na bielanach te stripsy sa duze i idzie sie dobrze najesc za okolo 20zl.

w bsmarcie sa 2 stripsy ( chyba ze dostajesz jakies mega male to czasem dorzucaja ci 3, ale to zalezy od pracownika)

i nie wiem na jakies wiosce mieszkasz ale u mnie ketchup nadal za free ejst

 

 

Cały wrocław - 4 różńe kfc i cały wałbrzych ketchup jest za 1zł. Nie liczę wymienienia sosu z estawu na ketchup ale za kazdy doadtkowy placisz. Kiedys mowilem 6 ketchupow i zawsze pytali a teraz pan da 6zl. Nie wiem jak jest z tymi stripsami ale ostatnio w roznych miejscach daja mi w sumie 7 kawalkow. Watpie ze za kazdym razem trafiam na ziomalskiego pracownika. Moze jakas chwilowa promocja ?

Odnośnik do komentarza

Burger King > McD

 

Dlaczego tak dużo jest tego typu opinii? Nie licząc wizyty w ubiegłym miesiącu, to jadłem w Burger Kingu 3 razy w życiu i tylko w Amsterdamie - byłem zachwycony, ale wtedy pewnie smakowałoby mi gó­wno na patyku, bo byłem bez przerwy zaje­bany jak knur, więc opinia nie była na pewno miarodajna

W każdym razie co do wizyty w ubiegłym miesiącu - miałem akurat okienko na uczelni to skoczyłem do BK w Galerii Bałtyckiej. Zamówiłem Whoopera z serem i bekonem i o ile był bardzo syty, to w smaku był beznadziejny. Mięso - owszem - było w miare dobrej jakości, ale bliżej mu już do /wołowiny/ w McD niż do takiej jak się samemu kupi i przyrządzi w domu na naprawdę dobre hamburgery. Warzywa to jakaś kpina - pomidor w środku smakował jak woda, nie pamiętam co w nim jeszcze było, ale co do dodatków to sera było bardzo mało, a bekon był prawie czarny.

 

Pier­dole takie jedzenie, BK jest od dłuższego czasu kreowany na najlepszy fast food, a widzę że to wynika chyba tylko z ich dobrego marketingu i tego, że w Polsce w niektórych kręgach jest pogląd: "McD syf, BK ogień"

 

Może gdybym samemu nie interesował się od pewnego czasu "sztuką" przyrządzania dobrych hamburgerów to byłbym mniej krytyczny... ale gdzie, co ja piszę, przecież nie byłem za bardzo krytyczny przy ocenie tego Whoopera, on był po prostu niedobry w smaku.

w McD dużo soli dają i to mięso jest takie, że ma się wrażenie, jakby się żuło dywan. z kolei w BK jest bardziej soczyste. minus BK wg mnie to mega tłuste żarło, aż papier, w który są te bułki zawinięty robi się przezroczysty. ale nie wiem, ja się bardziej najem w BK, syte to jest. a po McD nieważne ile się zje i tak niedosyt.

Odnośnik do komentarza

 

 

Może gdybym samemu nie interesował się od pewnego czasu "sztuką" przyrządzania dobrych hamburgerów to byłbym mniej krytyczny... ale gdzie, co ja piszę, przecież nie byłem za bardzo krytyczny przy ocenie tego Whoopera, on był po prostu niedobry w smaku.

 

Mozesz sie podzielic?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...