Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ja (pipi)ie, jak sie mozna McDonaldem jarac - nosz kur.wa, ja rozumiem tam isc jak jest sie zagranica gdzie w sumie jest to jedno z najtanszego zarcia, ale w PL?

 

Cena wysoka, jedzenie w opor niezdrowe i kaloryczne a jakby tego bylo malo to, delikatnie mowiac, nawet smakiem nie powala. Powiem wiecej, kotlety w maku to (pipi), a wszystkie te kanapki sa maksymalnie nijakie.

 

Zenada.

 

Szkoda ze nie ma jakichs fast foodow wegetarianskich - no i ze nawet jakby byly to nie bylyby zbyt tanie bo taniej jest wyprodukowac napakowane chemia, modyfikowane genetycznie i z produktow najgorszej mozliwej jakosci zarcie niz wychodowac naturalne roslinki.

 

 

EDIT

A zeby zjesc dobrego hamburgera to trzeba niestety go sobie samemu zrobic, bo te na miescie to niestety (pipi).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Jest Green Way, są kanapki wegetariańskie w Subwayu.

 

Co do Maka, to też już przestałem lubić, jeszcze do niedawna to była jakaś przyjemność, teraz bardziej z braku laku zajrzę. Niemniej doceniam ich za wprowadzenie Wrapów i stosunkowo niedrogie przegryzki (mini wrapy, Kurczakburger).

 

Ale przyznaję się do słabości do Burger Kinga, Whopper po prostu mi smakuje. Tak samo większość dań z KFC uważam za całkiem smaczne.

Odnośnik do komentarza

Uległem i ja i po dosyć długiej przerwie znowu odwiedziłem maka. Oczywiście Kanapka Drwala + dolewka z KFC <ok> Nie powiem, bo nawet smakowała mi. Bejken + ser dają dużo dobrego. Sos zajebisty, cebulka na bułce również. Ogólnie całkiem spoko, choć drugi raz nie kupię, bo jednak 12zł za taką bombę kaloryczną się nie godzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze jakby one tak naprawdę wyglądały :/. Jak chyba jeszcze z rok temu w KFC Longera brałem to 1/2 bułki była sucha, tylko w środku walał się malutki kawałek kurczaczka. Na zdjęciu to kurde więcej mięsa od bułki.

 

W ogóle jak Wy możecie jeść w tych wszystkich fast foodach? Nie dość, że kosztuje to mnóstwo pieniędzy, to jeszcze niezdrowe jak cholera. Wiem, pyszne, ale jak tylko zaraz zjem jakiego cheeseburgera czy w ogóle McZestaw to mam podwójnego moralniaka do końca dnia - że wydałem mnóstwo kasy i że będę gruby i chory :(.

Odnośnik do komentarza

też jadłem oba i uważam że są troche lepsze niż ten z keczupem (nie pasuje mi keczup do kfc), jednak ogolnie to dosyć słabe

 

 

 

 

a z innej beczki, wiem że nieco odbiegam od tematu typowych fastfoodów, ale tak mi sie przypomniała wizyta w grecji wiele lat temu i moja miłość życia którą tam znalazłem

GYROSY!!

 

uwielbiam je:D

to jedna z moich naprawde ulubionych potraw w życiu, niestety w polsce widziałem tylko jednego ktory dorównywał greckim, ale już właściciel sie zmył bo założył prawdziwą restauracje olewając bude z gyrosami

 

foty

1218399533_0756fb21b6_o.jpg

 

IMG_9608.JPG

Odnośnik do komentarza

tez jak bylem w grecji to zarlem po dwa dziennie

 

haha, też jak byłem w grecji to jadłem po dwa na dzień (jeden na obiad i drugi na późną kolację jak się szło bawić na miasto). Byłem w tym kraju za studenciaka i gyrosy patrząc na przelicznik cena/jakość/najedzenie są tam nie do pobicia. Niestety zwykłe dania obiadowe w restauracjach są tam dość drogie pomimo tego, że to jeden z tańszych krajów z euro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...