Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie nie ma czegoś takiego, że chłop se myśli: ,,ALE BYM SE ZJADŁ PYSZNEGO SOCZYSTEGO BURGERA... JADĘ DO MCDONALDA!''
Do McDonalda chodzi się wtedy gdy masz ochotę na McDonalda na to jedzenie nie można patrzeć w kategorii burgery, tortille czy kurczaki bo to chujnia z grzybnią jest ale każdy został za młodu w większym lub mniejszym stopniu uzależniony od smaku i zapachu tego czegoś dlatego każdy z nas raz na jakiś czas jedzie do maka zaspokoić głód składników jakich tam używają ale nikt z nas nie powie: ,,KOCHAM BURGERY DLATEGO JADAM W MCDONALDZIE''  :Cell:
Można tego unikać ale przyjdzie taki czas, że wylądujecie na autostradzie czy lotnisku w maku, wasi współtowarzysze podróży będą chcieli zjeść i wystarczy, że zobaczycie te wszystkie piękne sztuczne zdjęcia, poczujecie zapaszek i każdy się kurwa złamie.
Drwal jest najgorszy bo moim zdaniem wygląda w realu najgorzej w porównaniu do zdjęć marketingowych, człowiek raz na 2 lata kupi tego drwala, otwiera pudełko i zamiast kanapki, o której piszczą media w całym kraju wyciąga zdeptaną brioszkę a w owym pudełku leżą jakieś paski sałaty jakby prosto ze śmietnika znajdującego się blisko targowiska owocowo-warzywnego. Na Drwala nie można spojrzeć, weźcie sobie babę do restauracji i podczas konsumpcji owej kanapki patrzcie się jej prosto w oczy. Popij to lodem z colą i zapomnij. Powtórz raz do roku.

Odnośnik do komentarza

U mnie burgerowania od zawsze miala Lumberjacka w zestawie z frytami z coleslawem. 

Cena za zestaw kilka PLN wyzsza od zestawu ulepa z McDonalda, a dostajesz mieso (200g),czyli cos, czego w McDonaldzie nie uswiadczycie i ogromna bule.

 

 

Dalej zachwycajcie sie gownem i debatujcie o walorach smakowych wy zwierzeta

99155C33-0C7C-4CB2-B826-20B3F69C82F1.jpeg

Screenshot_2023-11-12-12-42-45-09_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Edytowane przez Pierre Deck
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, _Red_ napisał:

Myślałem, że do tego drwala to kolejki zakręcają aż na autostradę. A tu dziś rynek, ścisłe centrum z tłumami na deptaku, wszedłem do maka po kawę za 5 zeta i siku, 5 minutek bez kolejek i załatwione. Czyżby ten cały hajp był fałszywy :(

Na premiere pewnie tak bylo.

Ja bylem 11 listopada to chyba kanapowcy mysleli ze zamkniete bo nawet 5 min nie czekalem.

Odnośnik do komentarza

A dziś czytam, że Max chce inwestować w rynek polski i chce mieć 200 placówek w naszym kraju :yao:

 

Bez kitu, te ich buksy są niezjadliwe i drogie w chuj. I niby ta sama sieć co w Szwecji, ale tam smakują naprawdę inaczej, w sensie lepiej. To odwrotnie niż np. z KFC, które w USA jest największym gównem a w PL Amerykańce nie mogą uwierzyć, że to u nas takie dobre.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...