Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię, żeby ktoś teraz sprzedał Lukaku za 100 mln mdr. Ani żeby Real przyjął 100 mln za Viniciusa.

 


Kacper Kozłowski w Brighton. To nie miał być największy polski talent stulecia itd.? W Brighton? Ciekawe, czy jeszcze o nim usłyszymy. Tak, wiem, Moder tam gra. Nie spotkałem jeszcze jakiegoś fana Premier League który go kojarzy. 

 

Najciekawsze, że Kozłowski został od razu wypożyczony do Union St. Gilloise, "klubu braterskiego" Brighton, bo oba zostały kupione przez znanego pokerzystę Tony'ego Bloooma.

Klub, którym lubiłem grać w FM-ie, bo miał fajną historię, a współcześnie był cieniutki, teraz po kupieniu przez Blooma nie tylko wrócił do pierwszej ligi belgijskiej po 40 latach, ale też... od razu jest w niej liderem, ze sporą przewagą nad Club Brugge czy Anderlechtem. Trochę dziwne miejsce na ogrywanie 18-latka na wypożyczeniu, no ale może to przemyśleli.

Odnośnik do komentarza

Ciekawie się robi na linii Arsenal - Fiorentina.

 

Cytat
David Ornstein The Athletic:
Arsenal chce Vlahovica w styczniu. Fiorentina jest gotowa sprzedać napastnika już teraz. Jeśli gracz zdecyduje się na ruch, to oferta Arsenalu, zarówno pod kontem odstępnego jak i proponowanego wynagrodzenia, wygląda najlepiej.
Alternatywą dla Serba są na dziś Alexander Isak oraz Dominik Calwert Lewin

 

 

Oferta Arsenalu wynosi 55 mln € + Torreira. Media dużo mówią o tym, ze sam zawodnik nie za bardzo chce do Arsenalu i zależy mu na transferze do Juve, które nie ma kasy. Ciekawe jaka jest prawda, bo sam zawodnik nie wypowiadał się na ten temat publicznie.

 

Gość wygląda na mega kota i może się okazać ostatnim elementem układanki w maszynie Baristy. Z drugiej jednak strony, jak sobie pomyślę o nieudanym, rekordowym transferze Pepe, to zaczynam mieć wątpliwości. Po za tym wszystkim, jeżeli zawodnik faktycznie nie jest w 100% przekonany do przenosin, to nie wróży to nic dobrego na przyszłość.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ginn napisał:

Ciekawie się robi na linii Arsenal - Fiorentina.

 

 

Oferta Arsenalu wynosi 55 mln € + Torreira. Media dużo mówią o tym, ze sam zawodnik nie za bardzo chce do Arsenalu i zależy mu na transferze do Juve, które nie ma kasy. Ciekawe jaka jest prawda, bo sam zawodnik nie wypowiadał się na ten temat publicznie.

 

Gość wygląda na mega kota i może się okazać ostatnim elementem układanki w maszynie Baristy. Z drugiej jednak strony, jak sobie pomyślę o nieudanym, rekordowym transferze Pepe, to zaczynam mieć wątpliwości. Po za tym wszystkim, jeżeli zawodnik faktycznie nie jest w 100% przekonany do przenosin, to nie wróży to nic dobrego na przyszłość.

 

Viola już chyba pogodzona z utratą Vlaho, skoro ściągają na jego miejsce godnego następcę

 

FIghbeFXEAceOqt?format=jpg&name=4096x409

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:dynia:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Paris Saint-Germain nie ustaje w próbach przekonania Kyliana Mbappe do pozostania w stolicy Francji. Klub proponuje swojej gwieździe krótki, dwuletni kontrakt, opiewający na 40 mln euro rocznie. To niemal dwukrotnie więcej niż oferuje mistrzowi świata Real Madryt (21 mln euro rocznie).

źródło: https://www.goal.pl/transfery/psg-oferuje-mbappe-wielkie-pieniadze/

 

Robi się ciekawie. 80 mln za dwa sezony? Nawet ja bym się zastanowił.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, bluber said:

 

PSG raczej nie należy do klubów, którym brakuje pieniędzy. 

 

To raz, a dwa Financial Fair Play to komedia jest. Barcelona np musiala przedłużać kontrakt Umtitiego na 4 lata, kogoś oddać itd, żeby móc zarejestrować Ferrana Torresa, a PSG czy City robi co chce, potem zakombinuje przy sprawozdaniach, wyślę armie najdroższych prawników i już jest git.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

PSG nie, ale taki Man U albo Real? Barcelona też myślała, że stać ich na wszystko.

 

United ma bardzo dużo kasy a w trakcie pandemii ich przychody spadły o 100-150mln dolarów i fakt jest to spora kwota ale nie na tyle żeby w jakikolwiek sposób zagrozić finansom klubu

 

Manchester United revenue | Statista

 

Real był jednym z nielicznych klubów, który pierwszy pandemiczny rok zamkneli z plusem. 

 

https://www.realmadrid.com/en/news/2021/07/14/real-madrid-c-f-closes-the-2020/21-financial-year-with-a-positive-result-of-874000-euros

 

Barcelona to jest przykład bardzo źle zarządzanego klubu, ale nie jest to przykład dominujący w współczesnym sporcie.  

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bartg napisał:

 

To raz, a dwa Financial Fair Play to komedia jest. Barcelona np musiala przedłużać kontrakt Umtitiego na 4 lata, kogoś oddać itd, żeby móc zarejestrować Ferrana Torresa, a PSG czy City robi co chce, potem zakombinuje przy sprawozdaniach, wyślę armie najdroższych prawników i już jest git.

 

Barcelona musi robić większość tych fikołków, bo takie są zasady w La Liga. Gdyby problemem było uefowskie Financial Fair Play, to mogliby sobie na więcej pozwolić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak naprawdę Chłop odpalił porzadnie na wiosne zeszłego roku. Nie wiem jak to to stało że gra jak gra ale wcześniej to było kurwa straszliwe drewno xd pytanie czy to zawodnik 2-3 sezonów czy jednak solidny grajek na wiele lat. Jestem ciekaw. Jako faj Fiorentiny jestem jednak smutny :-( mam nadzieję że nowe nabytki zrekompensują jego utratę.

Odnośnik do komentarza

W Barcelonie szał inspiracji trwa. Adama Traore wraca.

 

 

W sumie to Traore ma zastąpić Ousmane'a Dembele, który... ech, długa historia, ale ma się wynosić. Oczywiście nikt nie chce go kupić, bo Dembele chce większej pensji, niż ktokolwiek zdrowy psychicznie mu da. Świetnie to poszło z nim, naprawdę, no jak mogłem nie toczyć beki gdy niedawno prezes zapewniał, że Dembele to przyszłość klubu.

 

Jaki jest Traore, wiadomo - najbardziej doje'bany koks w świecie futbolu, pędzi z piłką jak powalony, a potem... nic się nie dzieje. Dwa lata temu wydawało się, że nastąpił przełom, ale od tego czasu jego forma gwałtownie wróciła w rejony dna. Nigdy nie zdobywa goli ani asyst, odebrać piłki też nie odbierze, ogólnie jednak kiepsko strzela i podaje... można by powiedzieć, że nic nie umie, ale w jakim stylu nic nie umie!

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, standby napisał:

Tak naprawdę Chłop odpalił porzadnie na wiosne zeszłego roku. Nie wiem jak to to stało że gra jak gra ale wcześniej to było kurwa straszliwe drewno xd pytanie czy to zawodnik 2-3 sezonów czy jednak solidny grajek na wiele lat. Jestem ciekaw. Jako faj Fiorentiny jestem jednak smutny :-( mam nadzieję że nowe nabytki zrekompensują jego utratę.

Faktycznie wcześniej kopał się mocno po czole?

 

Będę śledził z uwagą jego poczynania, żeby ewentualnie robić szyderę z Juve i cieszyć się, że ostatecznie olał Arsenal :ragus: Swoją drogą to Stara Dama mocno zaryzykowała. Transfer kosztował ich 90 mln € w płatności rozbitej na trzy raty. Jeżeli w tym sezonie nie doczłapią się do Top 4, to wyczuwam poważne problemy finansowe.

 

@ogqozo mam wrażenie, że ostatnie poczynania transferowe Barcelony są na zasadzie "tej, gość nieźle rozwija się w Fifce i jest duży hype, bierzemy" :pawel:

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

No kims trzeba zastąpić Dembele.

 

Grać będzie, bo w Barcelonie regularnie gra tam teraz młodzik Abde, a Fati znowu jest kontuzjowany, Depay zreszta też.

 

Po odtrąceniu Dembele w Barcelonie brakowało kogoś, kto dysponuje dużą szybkością i umiejętnością zrobienia przewagi na skrzydle. A że nic z tego nie wynika? No trudno, Dembele też nie miał nigdy jakichś niesamowitych liczb. 

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem jeszcze żadnego "wytłumaczenia", wszyscy wydają się zaskoczeni. No bo faktycznie Anglia czy Barcelona wydawała się bardziej możliwym kierunkiem. Być może Dortmund po zobaczeniu co odwalali Akanji z Zagadou wczoraj od razu zaoferował Sulemu jakąś chorą kasę. A może on ma w głowie jakieś marzenie, żeby tak Dortmund pokonał Bayern i wygrał ligę i im pokazał mdr.

 

Akanji pewnie odejdzie po sezonie, też na wolnej agencji. Fani BVB marzą o wymianie stoperów na Jeremiah St. Juste'a i Nico Schlotterbecka, ale zobaczymy. Sule pod wodzą Nagelsmanna wypromował się jako chyba czołowy stoper Bayernu, może oni kogoś wezmą, bo zaczęli ostatnio grać trójką stoperów, a bez Sule mają tylko trzech w składzie, żaden do końca nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...