Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Oran

Biegam już od grudnia chyba, w sumie nie wiem czy schudłem bo wagi nie mam :D Ale trochę tam w pasie mi ubyło, z centymetr. No ale to mniejsza o to, mam nogi (pipi)a wielkie jak robocop, myślałem, że mi mięśnie tam się spalą i będą mniejsze te nogi (uda), a tu du.pa mam wielkie jak szwajceneger. NIE KCEM :( Czy dalsze bieganie mi w tym pomoże?

 

Co ważne teraz biegam interwały, 8 minut rozgrzewki, potem 4 minuty pi..z..d..y, 4 minuty normalności, i tak 4 serie (znaczy no 4 x pi.z..da, 4 x relax), jak łatwo policzyć biegam 40 minut i robię przy tym chyba 8 km, może więcej, bo nie liczyłem tej trasy.

 

 

 

 

I co zrobić z mięśniem piw.nym? Łapy mi sch.udły, bo nigdy ich nie ćwiczyłem to miałem duże ale tłuste, a z brzucha ta oponka zejść nie chce :P Mam ćwiczyć, aż nie zacznie organizm się zajmować spalaniem tkanki z brzusia, czy można to jakoś wyczarować, np. tańcem w okół ogniska w słoneczny dzień?

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

A z tymi girami? Zrzucę te mięśnie, bo to są mięśnie. Jak maratończycy mają malutkie nóżki, ogólnie ładnie chudzi są, to też mogę liczyć na takie spalenie mięśni, czy jednak jak już mam takie wielkie nogi to już tak będzie i uj?

Odnośnik do komentarza

Może mnie ktoś oświecić dlaczego po przebiegnięciu trzydziestu paru minut zaczynają mi drętwieć stopy?

Na początek środek i później rozchodzi się ku pięcie i później w stronę łydek i muszę odpuścić, bo nie chcę żeby musieli mi je obcinać.

 

Buty wiąże luźno, zresztą sprawdzałem już obie konfiguracje i zawsze to samo ; /

Odnośnik do komentarza
Ja se zmierzyłem uda - 60 cm w obwodzie, ale chyba wyżej się mierzy, to tam by było z 65, a łydy 40 cm.

 

 

 

 

Chyba mam jakiś kompleks po prostu.

Ja sobie dzisiaj zmierzyłem i mam 60.Najnormalniejsza norma jak dla mnie. Cel - 70 :thumbsup:

 

Może mnie ktoś oświecić dlaczego po przebiegnięciu trzydziestu paru minut zaczynają mi drętwieć stopy?

Na początek środek i później rozchodzi się ku pięcie i później w stronę łydek i muszę odpuścić, bo nie chcę żeby musieli mi je obcinać.

 

Buty wiąże luźno, zresztą sprawdzałem już obie konfiguracje i zawsze to samo ; /

Raczej kłopoty z krążeniem. Jak to nie wina butów czy za ciasnego wiązania, to może reakcja na zmiany ciśnienia ? Ewentualnie może robisz tak, że przed biegiem dłuższy czas trzymasz giry w górze siedząc np. przed kompem albo długo stoisz w miejscu ?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie butki new balance, tanie bo jeszcze nie wiem jakie dobrać dokładnie, więc za 200 zł szukałem czegoś w sklepie i znalazłem. Jak się rozsypią to oddam na gwarancję i hajs będzie, a ja chociaż sprawdzę jak mi się ścierają buty :)

 

 

 

 

Dziś mam nie biegać, ale chyba pójdę bo mnie tak korci by je przetestować, że szok :D

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Biore sie za bieganie 3 x w tygodniu.

 

Prosze tylko o potwierdzenie czy ogarnęłem podstawowe zasady. Mam zamiar biegac popołudniu/wieczorem.

 

Posiłek jakąś godzinę przed bieganiem.I jakieś 20min przed biegiem walnąć kawke. Przed i po biegu BCAA. Biegac wolno ale długo, conajmniej 30min.I gubimy tłuszcz, tak?

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...