Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Rekord świata w półmaratonie w Walencji. Wynik pobity aż o 29 sekund. Oprócz rekordzisty jeszcze trzech zawodników pobiło poprzedni rekord. Nie wiem czy to ta rewolucja w butach z płytką karbonową, że jest ostatnio taki wysyp rekordów?

 

https://sport.tvp.pl/51201850/kibiwott-kandie-pobil-rekord-swiata-w-polmaratonie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, D.B. Cooper napisał:

Migrujecie gdzieś z endomondo czy zostawiacie tylko apkę garmin/polara/itp?

 

Sprawdzał ktoś apkę UA MapMyRun do której endomondo  zachcęca migrację?

No mam ja teraz. W sumie wychodzi na to samo co endo. Chociaz ma fajny cotygodniowy wykresik gdzie biegi w zakresie 1-2 wlicza ci do latwych a w 3 i wyzej do trudnych i pokazuje ci jak to wyglada procentowo na przestrzeni calego tygodnia. W sensie stosunek przebywania w strefie latwej do trudnej. Calkiem fajne jako ciekawostka bo mozna sobie porownywac szybko czy sie bylo w danym tygodniu w lepszej czy w gorszej formie. Oczywiscie jak sie ma co tydzien podobne treningi. 

 

 

No i bede se siedzial na tym i garminie.

Screenshot_20201215-214414.jpg

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pierwsze bc2 po covidzie chciałem zrobić luźniutko, z 2x4 km z przerwą w marszu, bo nie wiedziałem, w jakim stanie są płucka. W ogóle musiałem dojść do ulicy najpierw, bo w butach wyścigowych na śniegu przed domem wyjebałem się nawet idąc, nie mówiąc już o biegu.

 

4 km roztruchtanka dla rozgrzewki, wymachy i dynamic stretching. Ruszyłem sobie po 3:55 i po tych 4 km pierwszych w bc2 dopiero się dobrze rozgrzałem. Trochę podkręciłem do 3:50-3:45 i zrobiłem cięgiem 10 km tak bez spinania się.

 

Chyba covid mi tam w silniku nic nie popsuł, a nietrenowanie nie psuje formy. Nie wiem ocb, ale jaram się. Jest motywacja do przygotowań do biegów, których nie będzie pewnie jeszcze długo xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie forma się kompletnie nie trzyma. 2 tyg przerwy i czuję się jakbym zaczynał na nowo. 

Jeszcze styczeń robię bazę i od lutego już poważne treningi. Muszę się w końcu z tymi 39 minutami rozprawić. 

Pegasus 37 właśnie zamówione, od lutego zakładam. Jest dobra promka na sklep biegacza. 370 zł, z doświadczenia po poprzednich modelach wiem, że taniej nie będzie. Chyba, że jakieś dziwne rozmiary. 

Odnośnik do komentarza

Zalezy od budowy stopy. Np ze starym mamy niby ten sam rozmiar ale on ma stope bardziej plaska i szersza. Ja wyzsza i węższa. Mi lepiej trzymaly noge pegazy, stary nie mogl w nich biegac, za to brooksy byly dla niego doskonale. Dla mnie oba buty swietne i brooksy chyba lepsze materialowo. Ale za to pegazy chyba lepiej dopasowuja sie do stopy.

 

Ale jak sie zmienia model buta nie ma opcji, trzeba przymierzyc. Np wlasnie brooksy i pegazy to kompletnie inna budowa buta moim zdaniem

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

pegi 37 mam i nie polecam plaskostopcom, bo są wąskie, zwłaszcza toebox. Dla platfusow dobry wybór to adidasy solar glide, boosty, etc. Te są szerokie i wygodne. Śmigam też w zoom fly 3 z płytką karbonową, no i te są mega wygodne, jak skiety. Plus oszukują, przyspieszają, oddają więcej niż się załaduje nóżką xd 

 

Polecam też obczaić Saucony. Bardzo wygodne i raczej szerokie buciczki.

Edytowane przez tomasz_sromasz
Odnośnik do komentarza

Wchodzisz w raporty i podsumowanie postepow. Tam juz masz od chuja filtrow co chcesz przegladac. Kozaczek. Oczywiscie wchodzisz w przegladarce. Apka jest mocno okrojona

 

 

Co do mapmyrun, no bo pomysl fajny ale co z tego jak na tych wykresach mi sie dubluja albo znikaja treningi. A dej pan spokoj

Screenshot_20210111-203529.jpg

Edytowane przez kanabis
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No lepiej sie spiesz xD 

Bylem dzis rano ale sie wkrecilem, naprawde niezla frajda. Ale juz tor troche rozjebany przez pogode, a jak narta ci spierdala ze sladu juz tak fajnie wcale nie jest. Ale to musi byc zajebista zabawa na takim pro torze w jakis jakuszycach czy gdzies :banderas:

 

Nie dosc ze pali wiecej kcal niz trenazer to jeszcze nie jest taki nudne

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...