Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ziomeczku tutaj elita ma zegarki za 3 razy tyle. 

 

Fajnie ten garminek wyglada za taka cene. Z 4 lata temu dalem podobna kwote za fr 25. I swoja droga gdyby nie zmiana profesji na multisport to bym go nie zmienial. Chociaz lekki minus ze tylko 2 dane na strone mozna bylo miec. Lubie w bieganiu miec 3, a na rowerku 4

Odnośnik do komentarza

No wygląda chyba kumato, nic ciekawszego póki co nie znalazłem. Jedynie jakieś opaski Huawei, które mają GPS, ale taki zegarek wygodniejszy. 

 

Jak sobie przypomnę jak serce bolało, gdy płaciłem prawie 1800 za Garmina to aż żal. No, ale finalnie jestem zadowolony ze sprzętu, choć nadal uważam, że ceny takich zegarków są bardzo mocno przesadzone, a wręcz chore.

Odnośnik do komentarza

Krupek, tutaj jest dobry argument za Forerunnerem 35:

https://bieganie.pl/?show=1&cat=11&id=10845 :D

 

A ile w rzeczywistości kosztuje produkcja tych zegarków i jaka jest relacja do ceny końcowej niech świadczy fakt jak łatwo wymieniają je na nowe modele w przypadku reklamacji. Sam tego doświadczyłem. Ciekawe czy chociaż 100 zł kosztuje złożenie takiego Fenixa 6 czy 945.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio sprawiłem sobie prezent  - Fenixa 6 Pro, a to ze względu na wkretke powolna w biegi górskie (mapy szlaków) oraz pływanie i tętno z nadgarstka. Nie znam się na marżach garmina, ale przepaść pod każdym względem do poprzedniego fr 235 jest ogromna. Wykonanie, ilość funkcji jakieś pomiary temperatury barometr to nie jest tylko soft.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

[img]https://i.imgur.com/98Rboqz.jpg[/img]

Zgoliłem 2 sekundy z życiówki na dychę, ale jestem niezadowolony, bo wciąż na mocnej zmułce, bez świeżości pobiegłem i będąc w treningu wytrzymałościowym bardziej niż typowo szybkościowym (bo treningi mam pod główny start -- połówkę, którą mi odwołali). hrrrr tfu! Chyba się będzie trzeba zapisac do Piły, ale nie wiem jak treningi będę miał ustawione na tak późny termin. Teraz jeszcze formy nie ma, a wtedy może już nie być xD Muszę się chyba trochę przetrzymać teraz i potem do(pipi)ać znowu, żeby utrafić w Piłę z bombą.

 

Ehh, (pipi)any koronasezon.

Edytowane przez tomasz_sromasz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

No nie wpadlbym ze kogokolwiek moga obchodzic transfery na rynku odżywkowym xD 

Myslalem ze chodzi o to ze nie jest NAPAKOWANY

A biegacz ma być napakowany?Kurła spada poziom tej rozmowy.Jeszcze raz napiszę,bo widzę że nie doczytałeś pisząc o transferach.Byłem ciekaw czy to jest ten koleś którym jakimś czas temu się jaraliście.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...