Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Musialbym poczytac w INSTRUKCJI 

 

Ja nawet nie wiedzialem a kumpel mi powiedzial ze w zegarku mam taka funkcje ze np jakbym poszedl biegac w obcy las to moge ustawic ze garmin mi pokaze droge powrotna w razie jakbym sie zgubil :obama:

 

Juz nawet dodalem nowy profil sportowy "Na grzybach". Na jesieni sprawdzimy to cacko

 

Odnośnik do komentarza

No wlasnie nie ma takiej mozliwosci. Treningi masz zapisane w zegarku. Zeby je zrzucic na apke potrzeba byc online. Hakierem nie jestem ale tak na chlopski rozum treningi przeciez nie zapisuja sie w pamieci urzadzeni na ktorym jest apka tylko na serwerze. I chyba dobrze bo przy zgubieniu tel czy jakims zawiruszeniu stracilibysmy nieodwracalnie wszystkie nasze treningi 

Choc z drugiej strony teraz pewnie tez mozemy je stracic :reggie:

Odnośnik do komentarza

 No to nieźle uzależniające od siebie korpo ten garmin. Ja akurat monitoruję sie na zegarku i bandzie od Huawei, na tym rynku to napewno mniej uznana marka od FitBit, Polar czy Garmin na moje potrzeby styka i dziwi mnie to, że nie można synchronizować treningu offline :/. Apka Huawei Health tak czy inaczej się synchronizuje z chmurą i miałem już przesiadkę na inny tel. Wszystkie dane wróciły po ponownym zalogowaniu się na nowym sprzęcie.

 

 Może Garmin wyciągnie wnioski i pójdą w podobne rozwiązanie, no niezbyt to pro konsumenckie żeby wymagać połączenia online. Lepiej niech to zmienią i dzięki za odp. Będę wiedział żeby unikać takich rozwiązań, to jak always online w gierkach -> kaganiec na konsumenta ;/

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza

Ciekawe ile takie treningi zajmuja, pewnie w kilobajtach wiec nie wiem dlaczego po prostu nie jest to zapisywane na urzadzeniu z ktorego korzystamy w jakims folderze a przy polaczeniu z siecia mogloby byc to przesylane jako kopia zapasowa w chmurze. Chyba najwygodniejsze i najrozsadniejsze moim zdaniem

Cos jak zapisy z gierek ktore sa na hdd a mozna majac plusa przeslac kopie zapasowa do chmury

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 No i to właśnie chodzi, to tak jakby nie było możliwości zrobienia save z gry na hdd bez połączenia z PNS/XBL :dafuq:

 

 Co do tematu, to odpuściłem trochę rowerek który może i przyjemniejszy, ale dopiero po bieganiu przyszły rezultaty jeżeli chodzi o zrzucenie bebzona. Nie forsuję się za bardzo a bardziej staram się przywyknąć i wyrobić nawyk. Zacząłem w czerwcu  i od początku pojawił mi sie problem z prawym kolanem, nie mogłem go zgiąć/wyprostować bez odczuwania bólu i wracało do normy dopiero po dwóch dniach. Trochę porad od znajomych, inne buty + zmiana trasy, piesio jadł mięsko z kurczaka a ja elegancko obgryzałem kości z chrząstek, wleciał też Animal Flex na stawy i jest coraz lepiej. W Lipcu zwiększyłem dystans i częstotliwość. Jeszcze trochę doskwiera te kolano, ale jestem dobrej myśli. Teraz aby była regularność i 10 km poniżej godziny. Przyjdzie czas będę atakował 50 min. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wyglada na taki mix smartwatcha z garminowskim typowo sportowym zegarkiem. A znajoma to jakas ostra zawodniczka czy rekreacyjnie bardziej? Bo jak to pierwsze to chyba w tej cenie typowo sportowego mozna cos lepszego wybrac ale jesli raczej rekreacja bardziej to fajnie to wyglada i mysle ze bylaby zadowolona z czegos pomiedzy smartwatchem a zegarkiem sportowym

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, kanabis napisał:

Wyglada na taki mix smartwatcha z garminowskim typowo sportowym zegarkiem. A znajoma to jakas ostra zawodniczka czy rekreacyjnie bardziej? Bo jak to pierwsze to chyba w tej cenie typowo sportowego mozna cos lepszego wybrac ale jesli raczej rekreacja bardziej to fajnie to wyglada i mysle ze bylaby zadowolona z czegos pomiedzy smartwatchem a zegarkiem sportowym

No jakies tam półmaratony biega no i sporo rower. Chodzi mi bardziej o to czy to ma funkcje takie jak typowy garmin? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...