Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem slabe. Oczywiscie wiadomo szacunek za wynik ale ma sie to nijak do biegu Bekele. Wydaje mi sie ze w takich warunkach Kenenisa albo Heile w swoim prime osiagneli by tez wyraznie lepsze wyniki. Ba, a jestem na 97% pewien ze przy odpowiednich warunkach, np mozliwie najmocniejszym wietrze w plecy dopuszczalnym do wr Bolt zszedlby ponizej 9,50. 

 

Mam nadzieje ze jednak bedzie to zweryfikowane jako ciekawostka jak w przypadku  1:59

Odnośnik do komentarza

No słyszałem o tym rekordzie, ale nie wiedziałem, że to tak się odbyło. Bekele opluty. W 1:59 od razu wiadomo było, że rekordem świata ten wynik nie będzie. Ot pokazanie, że człowiek jest w stanie złamać 2h i tak też się stało, jest w stanie. 

 

Z takimi światełkami to i my byśmy po 34 nabiegali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, krupek napisał:

Komin termoaktywny na szyję

Jakiś model wart polecenia? W maju gdy gonili za brak maski i radiowozy jeździły po parkach, biegałem (oczywiście nie cały czas) w samodzielnie zrobionej "masce" z jak najbardziej przepuszczającego powietrze materiału. Zabawa w chowanego z pieskami była wtedy niepoważna i niewygodna, więc komin wydaje mi się tu chyba znacznie lepszą opcją.

Odnośnik do komentarza

m.in. właśnie dlatego pytam. Do mojego parku mam ok. 2 km po ruchliwej ulicy i m.in. mijam wielkie targowisko i posterunek :gsr:

Nie mam zamiaru wykłócać się z bagietami, a po tym co widziałem w ich wydaniu na wiosnę wolę mieć psychiczny spokój że nikt na mieście się nie przywali.

 

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, D.B. Cooper napisał:

W lasach i parkach nie trzeba będzie zakrywać ust i nosa. Tylko najpierw trzeba tam dobiec :gayos:

No wlasnie, na wiosne jak wybiegalem kilometr na wały nad rzeką to po drodze jelo.py trabili na mnie i grozili palcem xD

 

Z bagietami problemu nie mialem, zwykli zobowiazani cywile

Niby wyjr,bane ale z tylu glowy jednak to nie motywuje do wyjscia na trening ze barany ci beda lapami machac w autkach

Odnośnik do komentarza

No ja nie zapomnę sytuacji, gdy widziałem jak 3-osobowy patrol do(pipi)ał się do młodego faceta i jego kobity tylko za to, że szli po ulicy trzymając się za ręce. Maglowali ich dobrych kilka minut oczywiście grożąc mandatem za nieprzestrzeganie odstępu. Wiem że to skrajny przypadek, ale takich debili w policji niestety nie brakuje.

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Reklamowałem dwa razy. Ogólnie  mistrzami  szybkości w odpisywaniu na maile to oni nie są, ale nie ma co się martwić. 

Najprawdopodobniej nie dostaniesz już od nich żadnej informacji. Od momentu wysłania zegarka minął może tydzień i miałem nowy zegarek z nową 2 letnią gwarancją. Raczej nie bawią się w naprawy chyba, że coś z softem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak reklamowalem to pamietam przyslali nowy. Problemow zadnych nie bylo chociaz chyba ktoregos dnia typek do mnie zadzwonil o co mi chodzi wogole (zegarek jak sie rozłaczyl z paskiem na klate tak potem sie nie chcial polaczyc, trzeba bylo restartowac za kazdym razem). No i wyslali mi nowy. 

 

Jakos ekspresowo wszystko nie bylo ale w terminie wiec ja tam bym poczekal po prostu. Ogolnie mocno bezproblemowy raczej maja serwis

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ostromecko zrobione, wygranko, tempo 3:27 w srogiej ulewie, że gripa to ja w ogóle nie miałem i zamiast się rozgrzać, to wymarzłem, ale jest ok. Nie ok jest, że to już wszystko w tym sezonie, bo połówkę z Piły, jak mi odwołali, to się zapisałem do Ołomuńca w Czechach, ale tam stan wyjątkowy, więc (pipi)ać to, zrobiłem wczesne roztrenowanie. Mijają dwa tygodnie bez biegania (no może raz w tygodniu). I od poniedziałku ruszam z treningiem eksperymentalnym, będę cudował z techniką biegu i radzeniem sobie z zakwaszeniem, a objętości będą mniejsze. Na starty i tak się nie zanosi, więc można coś popróbować innego.

OusaGIm.jpg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...