Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

To była młoda dziewczyna, tylko właśnie liczyłem że coś zadziała podpowie a nie od razu zapisy na serię zabiegów falą uderzeniową :gayos:

Myślałem, że będzie jak Miyagi z Karate Kid pomasuje porozciera i będzie git:yao:

Znalazłem jeszcze drugą w okolicy ale niestety nie mogłem się dodzwonić ale pewnie jeszcze raz spróbuję, może ona coś pomoże. 

Odnośnik do komentarza

Co do butów podpytam się - macie jakieś opinie/wrażenia odnośnie biegania w ultraboostach? Na promce udało mi się ostatnio wyrwać model 22 z zamiarem używania ich jako głównych butów do latania po asfalcie po ok 10 km na bieg, ale tak sobie w nich dla testów po prostu chodzę i jakoś tak szczerze mówiąc mnie nie powalają. Owszem, amortyzacja jest i fajnie ją czuć, ale pierwszy raz mam na girze but bez klasycznego języka i pomimo wzięcia numeru o 2/3 większego na górze stopy jest troszku zbyt opinająco. Ten materiał to się z czasem rozciąga i jest szansa na dopasowanie czy po prostu taka jego  natura? Dodatkowo do tej pory latałem głównie w butach z jakąś siateczką, a ten materiał w ultraboostach na pierwszy rzut oka nie jest chyba jakoś specjalnie zbyt przewiewny (a może się mylę).

Odnośnik do komentarza

Zamówię parę par butów i szczerze to sam nie wiem co wybrać :dunno:

Najgorsze okazały się te

https://www.eobuwie.com.pl/buty-asics-gel-azumaya-1011b195-black-pure-silver-002.html
jakieś takie rozlazłe, może mam za wąską stopę, ogólnie wrażenia negatywne

i te

https://www.eobuwie.com.pl/buty-under-armour-ua-micro-g-pursuit-bp-3021953-001-blk.html

strasznie sztywne i jakoś średnio czuć jakąś amortyzację 

 

Trochę lepsze okazały się 

https://www.eobuwie.com.pl/buty-under-armour-ua-charged-rogue-3-3024877-002-blk-gry.html
wygodne, dobrze leżą na nodze i w sumie tyle. Czuć trochę lepszą amortyzację niż w moich NB No ale te są nowe także wiadomo.

 

Następne w kolejności 

https://www.eobuwie.com.pl/buty-nike-air-zoom-structure-24-da8535-002-black-metallic-silver-off-noir.html

też wygodne i dobrze leżą na nodze plus wydaje mi się, że mają trochę lepszą amortyzację pięty 

 

No i na koniec zostały 

https://www.eobuwie.com.pl/buty-nike-air-zoom-pegasus-39-dh4071-001-black-white-dk-smoke-grey.html

też wygodne, dobrze leżą na nodze no i tu amortyzacja robi robotę. Czuć nawet jak się truchta w domu te poduszki powietrza. Do miasta pewnie idealne, no i chyba po jakiejś leśnej ścieżce też pewnie polecą.

 

Jeszcze się zastanawiam ale na te Pegasusy pewnie będę polował.

 

Na tę chwilę i tak siedzę na dupie bo nie wiem czy nie przesadzam z tym codziennym rolowanie bo już i pięta mnie pobolewa :balon:

Odnośnik do komentarza

@BRY@N nie wiem z jakiego miasta jesteś ale czasami w fizycznych outletach Acisa mają ceny zbliżone do Twojego budżetu. Ja tak właśnie kupiłem swoje pierwsze Cumulusy za 350 zł  przecenione z ponad 500zł. Jak masz w mieście sklep typowo z art do biegania to tam powiinni mieć bierznię z kamerą i można potstować kilka modeli a potem w necie kupić najtańszy 

Odnośnik do komentarza

Dziś pierwsze bieganie w tych Pegasusach i na początku było faktycznie takie wow, bo było czuć tą amortyzację. Pod koniec noga już się przyzwyczaiła i nie było to aż tak odczuwalne ale na pewno zdrowiej dla nóg przy bieganiu po mieście.

Odcinek raczej, krótki na sprawdzenie czy dalej będzie mnie noga bolała i w sumie przez 3km było ok, bolała mnie tylko zewnętrzna część stopy ale tak mam zawsze przy nowych butach. Pod koniec oczywiście za bardzo ściąłem zakręt i się trochę noga odezwała ale może jakoś po trochu wrócę do normalnego biegania. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.02.2023 o 11:45, krupek napisał:

Nie wiem, dlaczego piszę to w tym temacie, ale przypominam, że dziś Karaś ma w końcu walkę w MMA, doczekał się i dotrwał bez kontuzji :sadkek:

 

Tamta kontuzja z AJ była mu na rękę i nie zdziwiłbym się jakby ktoś poszedł po rozum do głowy i podpowiedział mu ze Aj rozjedzie go jak gówno na polu i lepiej żeby coś wymyślił żeby z nim nie walczyć. 

 

A obecną walkę wygrał i to całkiem fajnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moja kobieta ma Forerunnera 45, który ma połączenie zegarka z paskiem na sztywno, a nie przegubowo. Wyłamało się mocowanie śrub podczas oparcia ręką, więc jedyne co można było zrobić to skleić. Urządzenie 2 miesiące po gwarancji, ale support napisał, żeby wysłać to obejrzą. Po niecałym tygodniu przysłali nowy zegarek :whatuh:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...